kask caberg drift carbon
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#1
kask caberg drift carbon
Pany jak w temacie miał ktoś coś do czynienia z tym kaskiem ? głównie chodzi o hałas podczas jazdy, wiem dziwnie to brzmi z moich ust przy moich wydechach  Red_icon_tongue2, ale jednak, i komfort podczas jazdy, mogę go mieć nowego w dobrych piniondzach ..... a ma 5 gwiazdek w teście SHARP-a
http://www.kaskcaberg.pl/drift/126-drift...elony.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-02-05, 10:08 AM przez simon68.)
2018-02-05, 10:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#2
RE: kask caberg drift carbon
Szymek ... nie znam gościa, ale skoro ma blendę, to turystyk, czyli organoleptycznie ... będzie Ci w nim jak w czapce z daszkiem.
Jak się położysz na zbiorniku, to będziesz musiał mocno głowę to tyłu odchylać, aby coś zobaczeć, a jak staniesz pod światłami, to ... kark se złamiesz.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-02-05, 12:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#3
RE: kask caberg drift carbon
(2018-02-05, 12:23 PM)shogun_zag napisał(a): Szymek ... nie znam gościa, ale skoro ma blendę, to turystyk, czyli organoleptycznie ... będzie Ci w nim jak w czapce z daszkiem.
Jak się położysz na zbiorniku, to będziesz musiał mocno głowę to tyłu odchylać, aby coś zobaczeć, a jak staniesz pod światłami, to ... kark se złamiesz.

właśnie ponoć to nie turystyk ino sport, i z blendą, 1290 waży, jakiś wynalazek nowy, carbonowy, znajomy z Olka mi go poleca i zachwala że ponoć nawet suwak do blendy strasznie mały jest opływowy co by przy 299 nie świszczało, 
tylko ten znajomy na Diavel-u lata, a to nie sport, szukam więcej opinii...
2018-02-05, 01:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#4
RE: kask caberg drift carbon
Zawsze jak masz blendę, to zawsze zabiera ona trochę miejsca na czole, przez co "niżej" widzisz, bo masz ... dłuższy daszek Red_icon_cheesygrin
Najlepiej przymierzyć bo w ciemno, to tylko przez sieć ... zawsze możesz odesłać.
A co do głośności, to nie łudź się, że nie usłyszysz swoich wydechów Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 ale ... i tak najgorszy jest wiatr ... szum wiatru
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-02-05, 05:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#5
RE: kask caberg drift carbon
jak dla mnie blenda to dobra rzecz.  mój jest sportowo-turystyczny i nie mam problemu z widocznością. jaki by głośny nie był to i tak jeżdżę w stoperach

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

mój poprzedni Caberg V2R też miał i też było spoko jak dla mnie

[Obrazek: cabergzenith.JPG]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-02-05, 06:59 PM przez Kafel.)
2018-02-05, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->