Oxford Screamer OF229 vs Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
Autor Wiadomość
maro_R1 Offline
Młody
**

Tomaszów Mazowiecki
RN04

Liczba postów: 13
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
#1
Oxford Screamer OF229 vs Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
Oxford Screamer OF229 - disk lock z alarmem
http://allegro.pl/gratis-oxford-screamer...34712.html
VS
Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
http://allegro.pl/alarm-rtx-extreme-pro-...59138.html

Chciałbym poznać wasze opinie na temat tych zabezpieczeń, być może ktoś z was jest użytkownikiem któregoś z nich. Planuje zakup jednego lub drugiego jednak nie jestem zdecydowany. Pomożecie? Red_icon_wink Wiadomo, że żadne z zabezpieczeń nie uchroni od kradzieży w 100% lecz na pewno w miarę skutecznie je utrudni.
2015-10-22, 09:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Milvith
Unregistered




 
#2
RE: Oxford Screamer OF229 vs Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
Ja na twoim miejscu wziął bym blokadę, a te tanie alarmy to do niczego są albo aku pożerają albo wcale nie działąją. Same problemy z nimi. Ja proponuję blokadę oxforda to zawsze coś Red_icon_wink.
2015-10-23, 07:25 AM
Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#3
RE: Oxford Screamer OF229 vs Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
nie znam detali tych co pokazałeś bo ja kupując Abusa Granit Detecto X-Plus 8000 kierowałem się tym że:
- jest z tak twardego materiału że Abus dawał gwarancje zwrotu kasy kwoty 12 tys zł jeśli by motocykl znikł a pozostała by część z Abusa uszkodzona jakaś w miejscu kradzieży - czyli wykluczone jest uszkodzenie lub wyłamanie tego urządzenia.
- nie da rady zatkać głośnika i syrena jest mega mocna
- oszczędny system baterii
- urzadzenie odstrasza samą konstrukcją
- system klucza jest tak skomplikowany że nie wiem czy w PL da rade go dorobić
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-23, 01:37 PM przez mad666.)
2015-10-23, 01:35 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#4
RE: Oxford Screamer OF229 vs Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
Po mojemu dobra blokada na tarczę. Tylko trzeba pamiętać. Z alarmami czasem więcej kłopotu niż bez

2015-10-23, 06:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maro_R1 Offline
Młody
**

Tomaszów Mazowiecki
RN04

Liczba postów: 13
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
#5
RE: Oxford Screamer OF229 vs Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
dziękóweczka za opinie, jednak zdecyduję się na blokadę bo faktycznie z tymi alarmami za dużo pier* jest Red_icon_wink co do blokady Abusa to faktycznie towar z wyższej półki bo koszt to 600zł. motocykl mam garażowany a alarm/blokada ma być tylko takim dodatkiem w rodzaju straszaka więc raczej zdecyduję się na tego Oxforda ze względu na cenę Red_icon_smile
2015-10-24, 03:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Milvith
Unregistered




 
#6
RE: Oxford Screamer OF229 vs Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
Ja na twoim miejscu jak to ma być dodatek do moto stojącego w garażu (jak już np wejdą). Kupił albo zrobił porządną KOTWE przymocował ją do podłoża jakimiś mega kołkami z śrubami przyjebał je do podłoża klucze z 3 metrową rurą. I do tego jakiś porządny łańcuch i do ramy czy do koła to już od ciebie zależy. Wiadomo jak ma coś ukraść złodziej to i tak ukradnie ale niech się kurwa męczy a może da se spokój i koń przetrwa Red_icon_smile
2015-10-29, 08:07 AM
Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#7
RE: Oxford Screamer OF229 vs Alarm RTX Extreme PRO(AM9)
Dokładnie tak jak Milvith napisał. Porządnie zakotwić i w "dyby" konia a oba koła. A z tyłu przez wahacz. Blokade jak coś to zakłądaj na tylną tarcze bo w razie czego gorzej ciągnie się konia. A dyby o których mówiłem to nie zwykły łańcuch tylko coś naprawdę mocnego. Do tego przyda się niestandardowe zamknięcie garażu o czym najlepiej żebyś wiedział tylko Ty i ewentualnie ktoś kto z niego jeszcze korzysta.
2015-10-29, 08:39 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->