pytanie do znawców tematu
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#1
pytanie do znawców tematu
Panowie mam tokom prośbę,jeśli się ktoś zna na chopperach i może coś doradzić będę wdzięczny,kolega chce kupić motocykl i poprosił mnie o pomoc, jego wiek koło 50tki więc na sportowe moto nie dał się namówić Red_icon_cheesygrin , usłyszałem takie wymagania najlepiej Yamaha Red_icon_cheesygrin (ciekawe dlaczego ja mu nic nie sugerowałem Red_icon_smile ) musi być czarny,na wał kardana ,pojemność powyżej tysiąca, od 2008 roku,stan bardzo dobry ,woli zapłacić więcej a mieć coś dobrego (swoją drogą święta racja Red_icon_smile ) Moja wiedza nie sięga tej klasy motocykli bo ja nawet jak będę stary,będę latał sportami jakoś mnie choppery nie jarają ,za wszelkie sugestie bardzo dziękuje Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-08-20, 07:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#2
RE: pytanie do znawców tematu
Jeśli nie ma żadnego doświadczenia to możę spróbować od Drag Stara 1100. Jeśli ma już jakieś obycie to może spróbować od Yamahy XV 1700, ale to już strasznie mocny sk...el Red_icon_smile
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2012-08-20, 07:13 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#3
RE: pytanie do znawców tematu
... a to dla niego bedzie pierwsze moto ze nie ma rozeznania w temacie?
Ja w sumie jako takiego rozeznania konkretnego nie mam- ale jak tato zmieniał Gold Winga to troche sie naoglądałem tego wszystkiego.

V-maxa nie chce Red_icon_cheesygrin? zajebiste moto...
Drag Star.
z Suzuki jest konrketne Boulevard 1800.
i Triumph Rocket III.
dla mnie te moto można polecić.


Litr na pierwsze? ; ))) chopper tez potrafi zaskoczyć... Boulevard ma kosmiczny moment! Miałem przyjemność sie przejechac... to sport 600 maja problemy do 130 na bank : )
LwG!
2012-08-20, 07:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#4
RE: pytanie do znawców tematu
Jak i przedmówcy, sugerowałbym Drag Stara, nie powinien się zawieść Red_icon_smile
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
2012-08-20, 08:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kowal23 Offline
Użytkownik
***

Jaslo
RN-20

Liczba postów: 468
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#5
RE: pytanie do znawców tematu
Heh ja tez nie mam zadnego doswiadczenia z takimi maszynami ale musze powiedziec ze raz spotkalem sie na swiatlach z dwoma typami po 30 tak na oko bo to hameryka i nie czeba miec kasku ja tam zawsze mam ale dobra z tym Pacze i mysle zaraz kowal wam tu pokaze man tt i bahhh zielone jak nie poszli tymi swoimi v2 a Rjedyna tylko jekkk z jedynki dre dzide na calego przednie kolo szybuje w powietrze bahhhhh 2 wygralem ten pojedynek like a boss ale wiem ze na 600 byla by lipa Do czego zmierzam z calym szacunkiem do tego pana po 50 tce ale bym sie zastanowil czy ogarne takiego szatana bo to buta ma a wiadomo ze w takim wieku to reakcje juz nie te tyle odemnie aha i pozdro LWG
Red_icon_surprisedRed_icon_wfrown Miota nim jak szatan!
2012-08-20, 08:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#6
RE: pytanie do znawców tematu
ee tam przesadzacie, sport tego człowieka nie interesuje ale tym chopperkiem też pewnie nie chce popylać nie wiadomo ile. Ja na Wawie częściej spotykam ludzi którzy takimi maszynami jadą sobie spokojnie niż gnają ile wlezie. Co najwyżej poszpanować jak chcą to reagują tak jak Kowal opisał Red_icon_wink
Nawet wczoraj miałem dwie sytuacje gdzie jadąc chopperkiem jeszcze zjechał na bok pasa żeby mi miejsca ustąpić. Ale najbardziej mnie rozbawił dziś gość, który jechał takim sprzętem, a nogi miał rozłożone na szerokie V, nie powiem śmiesznie to wyglądało Red_icon_bggrin ale tak już ma ten typ. Ja osobiście lubię Harleye zwłaszcza V-roda ale pozycja za kierownicą to po prostu nie dla mnie..
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-08-20, 09:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: pytanie do znawców tematu
panowie mówił mi że moto mu nie obce i latał na motocyklach,proszę nie odbiegajmy znowu od tematu Red_icon_tongue jeśli ktoś może polecić konkretny model będę wdzięczny,tak jak np. kolega Drzewo Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-08-20, 09:33 PM przez żaba.)
2012-08-20, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#8
RE: pytanie do znawców tematu
ja bym polecal honde vtx 1800 zajebisty motocykl miałem przyjemnosc sie przejechac no ale to nie YamahaRed_icon_smile
2012-08-20, 09:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#9
RE: pytanie do znawców tematu
Marki dobrze gada, troche polatalem podtuningowana VTX1800R po HWY 66 Red_icon_wink) i niejednego sporta by to zjadlo taki ma moment przy czym spalanie bylo w okolicach 5l-6/100km. Z yamahy to Warrior ale tylko wizualnie bo zre paliwo jak chory i trze w zakretach ;P
2012-08-20, 11:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#10
RE: pytanie do znawców tematu
e tam kardana niech bierze V-Maxa Red_icon_tongue ladnie wyglada i ma pierdolniecie z przytupem Red_icon_smile
2012-08-21, 10:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#11
RE: pytanie do znawców tematu
V-max jest na wale
2012-08-21, 10:47 AM
Odpowiedz cytując ten post
dizzastar Offline
Młody
**

WWA
XC125E Vity

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#12
RE: pytanie do znawców tematu
a jaka kasa?
2012-08-21, 06:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#13
RE: pytanie do znawców tematu
Co prawda nie jestem znawcą, ale polecił bym Yamahe Warrior 1700, jeździłem tym i jest malina. Honda VTX 1800 też jest fajna, ale moim zdaniem nie ma tego czegoś.
2012-08-21, 09:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#14
RE: pytanie do znawców tematu
(2012-08-21, 06:26 PM)dizzastar napisał(a): a jaka kasa?

z tego co wiem to ma kase i ma to być po prostu dobry sprzęt ,powiedział że woli zapłacić więcej nawet i mieć porządną maszynę i pewną ,reszte wymagań napisałem na początku kolego Red_icon_cheesygrin

Romku Warrior jest na pasek Red_icon_smile kolega się uparł że ma być na wał kardana

A więc tak rozmawiałem z kolegą i uzupełniłem informacje ,musiałem go lekko sprowadzić na ziemie gdyż okazało się że dawno nie jeździł,podał mi tego linka co sądzicie ? http://moto.allegro.pl/honda-vtx-1300s-2...13666.html więc może być coś w tym klimacie
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-08-22, 04:35 PM przez żaba.)
2012-08-21, 09:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PiotrXYZ Offline
OFF ROAD
****

okolice Warszawy


Liczba postów: 527
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#15
RE: pytanie do znawców tematu
Ta Honda jest obrzydliwa włącznie z drugim czymś w tle ale stan techniczny wygląda ok
2012-08-22, 06:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#16
RE: pytanie do znawców tematu
Golizna, niech poszuka wersji R z jakimis wydechami Cobry czy V&H..
2012-08-22, 06:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dizzastar Offline
Młody
**

WWA
XC125E Vity

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#17
RE: pytanie do znawców tematu
Jeśli chopper to coś w klimacie power cruiser. Jeździłem dość dużo Intruderem M1800. Sprzęt o bardzo ciekawym wyglądzie, fajnie jeździ, hamuje itp. choć każdy tego typu sprzęt będzie klocem.

Odpuściłbym bardziej leciwe sprzęty Yamahy ala Dragstar 1100 itp. ze względu na usterkowość sprzęgieł jednokierunkowych rozrusznika. Z kolei pasków napędowych nie ma się co obawiać.
2012-08-23, 02:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#18
RE: pytanie do znawców tematu
dziękuje wszystkim za zainteresowanie Red_icon_cheesygrin ,temat zamykam moto kupione ,dokładnie to z linka co podałem ,byłem dzisiaj to obejrzeć ,choppery nie są dla mnie i pewnie nigdy nie będą ,no ale ten egzemplarz z linka naprawdę w niezłym stanie,kolega sie zdecydował bo spełniał jego wymagania,o gustach się nie rozmawia więc się nie wypowiadam Red_icon_cheesygrin jeszcze raz dzięki dla wszystkich za podjęcie tematu
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-08-23, 08:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#19
RE: pytanie do znawców tematu
V-max na wale ? ło to bierz V-maxa Red_icon_cheesygrin kurde niewiedzialem... ;p
2012-08-24, 08:25 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#20
RE: pytanie do znawców tematu
V-max to moto do jazdy na wprost. Kumpel miał i niezbyt chwalił.
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2012-08-24, 10:00 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->