CO TO KURWA MA BYĆ
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#1
CO TO KURWA MA BYĆ
Panowie który to już raz się tak dzieje ,nie chcę się powtarzać no ale znowu mnie kurwa szlak trafił Red_icon_mad jebana tv w dodatku tvn24 małostkowa zakłamana tv ,pewnie ktoś widział ,miejscowość Człuchów motocyklista na fotoradarze 184km/h koło przedszkola ,zagięta tablica rejestracyjna ,ja rozumiem kara się należy jak najbardziej ale dlaczego kurwa nikt nie powie o której to było godzinie tak naprawdę ,czy w ogóle ktoś tam przebywał ,lecz nie koło przedszkola prawie 200km/h co za żałosna społeczność ,nie wiem jak Wy ale kurwa samochodami latają co chwile z takimi prędkościami ,czy ktoś ich pokazuje w tv NIE!!! to po chuja jasnego wpajają ludziom nienawiść do Nas motocyklistów,nie mogłem się powstrzymać i udałem się na ich portal i co widzę jadą barany na motocyklistów ,napisałem komentarz do tej sytuacji podpisałem się nawet z imienia i nazwiska, do tej pory nie ma mojego komentarza,ciekawe czy się w ogóle pojawi? co pokaże jak małostkową i opiniotwórczą jest zasrana tv w dzisiejszych czasach,oczywiście dodam że przez tv mieszkańcy rozpoznali tego motocyklistę po materiale w tv i napisali kto to jest na jakimś forum, mało tego komendant straży biznesowo zarobkowej powiedział że napisze wniosek o ukaranie motocyklisty mandatem 5 tyś zł ,chcieć to on może pajac zasrany ,wiem Panowie że można mieć na to wyjebane ale ja się pytam jak długo będziemy mieć wyjebane na wszystko i do czego to zmierza,bardzo chętnie bym coś z tym zrobił by zaprzestano w mediach oczerniania i wpajania temu ograniczonemu społeczeństwu nienawiści do nas,to się źle skończy kiedyś a trafić może na każdego z Nas i wtedy nikomu do śmiech nie będzie Red_icon_mad
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-03-21, 12:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#2
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
pewnych spraw nie przeskoczysz, sa pasjonaci i przeciwnicy tak bylo jest i bedzie.
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-03-21, 12:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#3
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Widziałem to gowno, gość r1 jechał rn12 chyba. Media z byle gówna potrafią zrobić aferę jak nie maja o czym gadać
2012-03-21, 12:58 PM
Odpowiedz cytując ten post
PiotrXYZ Offline
OFF ROAD
****

okolice Warszawy


Liczba postów: 527
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#4
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Dla większości ludzi pojęcie motocyklista=dawca jest wykreowane przez TV
poczytałem komentarze
http://www.tvn24.pl/4,251,8,11858437,0,0,forum.html
Perfidnie widać jak telewizja robi niektórym wode z mózgu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-03-21, 03:19 PM przez PiotrXYZ.)
2012-03-21, 03:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#5
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Badania wykazaly ze wiekszosc widzow nie rozumie przekazu Wiadomosci o 19.30 wiec nie ma sie co denerwowac ogolnym debilizmem spoleczenstwa. Ten sam brak myslenia i logiki widac po sadach i u prawnikow a maja ten przedmiot wykladany na srudiach (po lebkach). Tv zeruje na glupocie i kreowaniu rzeczywistosci wiec mamy w Polszy dobrze spropagowana propagande, w tym rowniez antymotocyklowa.. Zenada.
2012-03-21, 03:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PiotrXYZ Offline
OFF ROAD
****

okolice Warszawy


Liczba postów: 527
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#6
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Ja tam nie oglądam telewizji poza sportem
2012-03-21, 04:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#7
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
naprawdę...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić!!! Red_icon_smile
2012-03-21, 06:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#8
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
żaba, a Ty znasz szczegóły? skąd wiesz o której to było itp? skąd wiesz, że tam latają puszkami z takimi prędkościami? Red_icon_wink
2012-03-21, 07:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#9
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Bemisz nie chodzi mi o to konkretne miejsce ale o ogól ,wszędzie są wariaty ale dlaczego nas się piętnuje ,na domiar złego pokazuje się społeczeństwu jacy to my jesteśmy źli i nieodpowiedzialni ,ja nie latam koło takich miejsc 184km/h bo swój rozum mam ale mnie nikt nie pokaże tylko tego co zapierdala bez głowy ,to mnie strasznie irytuje,mało tego napisałem konkretnie bez obrazy nikogo swój komentarz na zasranym ich portalu i co ????? nie został opublikowany ,ciekawe dlaczego???po drugie YZF R1 wkleił filmik ,nosz kurwa jego mać co to ma być ja się pytam ??? czy oni mają nas za imbecyli ,nie mierzy się wszystkich tą samą miarą ,szkoda że to dotyczy głownie nas co roku to samo aż się rzygać chce,zresztą był komentarz jak to się koleś chwalił i wyrzucił 2 piłki pod koło cytuje "widok motocyklisty na drzewie bezcenne " jeśli was to nie wkurwia to sory ale mnie strasznie
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-03-21, 07:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#10
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Mnie to też wkurwia, ale zaczynam na to wszystko zlewać, nie ma co sobie nerwów szarpać.
2012-03-21, 08:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#11
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Tak się zastanawiam. Nie ulega wątpliwości, że gość pojechał głupio i że zawsze na wiosnę są takie tematy w TV, bo się najlepiej sprzedają. Zastanawiam mnie jednak to, że chcą gościa postawić przed sądem i dać mu 5 tyś grzywny. Na jakiej podstawie? Jak nie ma tablic, nie widać twarzy to nawet gdyby była to jedyna R1 w Polsce i gość miałby taki sam kombinezon, to chyba mogą mu nafikać. Zawsze może być ktoś na podobnej R1 i w takim samym kombinezonie, a żeby nałożyć karę musi być 100% pewności.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2012-03-22, 12:13 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#12
RE: CO TO KURWA MA BYĆ

2012-03-22, 12:25 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#13
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Kocis zgadza się i takie jest prawo ,lecz rzeczywistość trochę inna ,też uważam że pierdolenie tego strażnika jest pod publikę i tv, bo nic mu nie zrobią, sam miałem sprawę w sądzie o zdjęcie z fotoradaru na motocyklu i nieźle się musiałem nagimnastykować by ją wygrać ,to samo czeka szczęściarza z fotki ale sprawa jest do wygrania ,Pawełkomo dokładnie ,zgadzam się z tobą i mam takie samo zdanie Red_icon_smile

ps;ja faktycznie byłem niewinny w tej sprawie Red_icon_smile

no i do tego ścigacz.pl faktycznie co nie zdziwił mnie fakt artykułu o Jarosławie bo był dobry ,tak ten trąca mi hipokryzją i to trochę śmieszne dla mnie ale dobra chuj z tym już ,dość łez skoro i tak to wszystko jest nie ważne
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-03-22, 12:40 AM przez żaba.)
2012-03-22, 12:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
daahool Offline
Kandō 感動
***

Pleszew / Fabianów
RN 22

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 1
#14
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Wiadomo temat rzeka... Mnie również boli fakt piętnowania motocyklistów. Oraz hipokryzja kierowców którzy sami na drodze zachowują się bardzo agresywnie i jak tylko widzą sportowy motor jadący przepisowo zachowują się jak idioci za wszelką cenę próbując go wyprzedzić !!! Mógłbym cały dzień opowiadać o tym jak byłem spychany , zajeżdżano mi drogę i inne tego typu dziwne sytuację robione celowo i z premedytacją. Fakty są takie, że niestety jeden dureń pokaże co potrafi, a resztę wrzucają do jednego wora razem z nim :/ A na media sram na rzadko bo na takim są poziomie GÓWNA !!!!!!!!!!!
Red_icon_cheesygrin Zostanę NINJA i będę hodował lamy Red_icon_mad2
2012-03-22, 09:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#15
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Nic mu nie zrobia a postraszyc i pokrzyczec w mediach sobie moga... Smieszy mnie tyle krzyku o marne 184km/h na sportowym motocyklu a o przekretach na kasie w ministerstwach, lewych przetargach i niegospodarnosci polskiego rzadu cisza bo po co sie narazac wladzy.. Sie robi z tego kraju modelowe panstwo policyjno-kastowe ale co sie dziwic jak podatki wynosza 67% i tumanami latwiej sterowac.
2012-03-22, 09:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#16
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
(2012-03-22, 09:00 AM)daahool napisał(a): Wiadomo temat rzeka... Mnie również boli fakt piętnowania motocyklistów. Oraz hipokryzja kierowców którzy sami na drodze zachowują się bardzo agresywnie i jak tylko widzą sportowy motor jadący przepisowo zachowują się jak idioci za wszelką cenę próbując go wyprzedzić !!! Mógłbym cały dzień opowiadać o tym jak byłem spychany , zajeżdżano mi drogę i inne tego typu dziwne sytuację robione celowo i z premedytacją. Fakty są takie, że niestety jeden dureń pokaże co potrafi, a resztę wrzucają do jednego wora razem z nim :/ A na media sram na rzadko bo na takim są poziomie GÓWNA !!!!!!!!!!!

oj nic nie mow jak widze stara beemke 3 z naklejka empałer albo golfa gti to juz mnie trzesie bo zawsze (w 90% przypadkow) to debil ktory za wszelka cene bedzie probowal Cie wyprzedzic z regoly nie odpuszczam takim i szybko wyprzedzam jak sa na wysokosci bo juz kilka razy sie zdarzylo ze przy wyprzedzaniu zajezdzali droge...

Co do naszej policji to tez dzises kazdego jak przestepce traktuja... totez sie zdaza nie zatrzymac Red_icon_smile w zaszlym roku w naszej miejscowosci 3 osoby sie slizgnely niegroznie (w tym i ja) wezwali zastepy fazerek z Bydgoszczy i na wszystkich wylotowkach wszystkich jak leci na 2 kolach zatrzymywali i badali pod kazdym katem chore. A na obwodnicy kawalek za miastem srednio 2-3 wypadki w tyg z czego raz na 3 mieszki ofiara smiertelna oczywiscie z udzialem puszek i nikt na to uwagi nie zwraca.
2012-03-22, 02:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pepicosi Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 9
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
#17
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
jest wiosna i naturalna sprawa że tak do maja głupoty gadają
zastanawia mnie jedno procentowo ilu motocyklistów ginie a ile po drugiej stronie
co prawda ja teraz jestem już bardziej po tej drugiej stronie.
Ale rozumiem że trzeba się wyszaleć tylko teraz już z racji wieku staram nie przeginać
a młodzi gniewni jakby to ująć ich widać słychać i czuć -i tu jest problem
2012-03-22, 07:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#18
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
bez komentarza ,sami sobie odpowiedzcie http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-...art70.html
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-03-23, 12:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
daahool Offline
Kandō 感動
***

Pleszew / Fabianów
RN 22

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 1
#19
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Słabo mi się robi jak czytam takie artykuły :/
Red_icon_cheesygrin Zostanę NINJA i będę hodował lamy Red_icon_mad2
2012-03-23, 01:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#20
RE: CO TO KURWA MA BYĆ
Nom. Dzis w Esce trabili ze w Wawce walneli na moto goscia z wynikiem 182 km/h. Dostal 500zl/10pkt wiec standardowo ale wiosenna nagonka trwa jak widac..
2012-03-23, 06:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->