no i stało się :(
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#1
no i stało się :(
niestety ale 17 06 2011roku nie będę miło wspominał gdyż tego dnia poczaskałem swoją ukochaną i siebie przy okazji Red_icon_cry ,jedyną pocieszającą rzeczą to to że żyje bo mogło się skończyć inaczej,co było tak naprawdę powodem sam nie wiem,mam przypuszczenia wraz z Adamem ale niczego nie możemy być pewni,nie będę się rozpisywał odnośnie wypadku napiszę w skrócie tylko obwodnica, zakręt ,złożenie ,uślizg tylnego koła (to zostaje zagadką ) ratowanie się i niestety wpadnięcie z impetem w barierki ,skutek R1 rozbite ,ja na całe szczęście nie połamany i tu Panowie apel do Was zawsze jeździjcie w kombinezonie ,nie powiem że miałem szczęście że gdyby nie buty i kombi to bym może już nie żył bo ja zawsze jeżdżę w kombinezonie i tak było tym razem,ale pomyślałem sobie o tych znajomych co latają bez stroju i jak by wyglądali po takim spotkaniu z metalową barierką rrrrrrrrrrrrrrr wolę nie myśleć,aha no i muszę odszczekać wszystko co powiedziałem na buty Alpinestars Supertech R Panowie gdyby nie te buty albo bym był kaleką do końca życie albo moja noga by się zrastała z rok ,te buty przyjęły cały ciężar motocykla (moja noga była między barierką a uderzającą ją motocyklem)efektem jest na szczęście noga jak bania ale cała nie połamana co w szpitalu było zaskoczeniem Red_icon_surprised, kolega który pracuje w szpitalu a miałem szczęście bo akurat miał zmianę powiedział mi (też motocyklista ) że na pewno noga złamana ale się okazało po prześwietleniu że noga jak i reszta ok ,był w szoku i stwierdził że te buty są zajebiste.Nie piszę tego postu aby się pochwalić czy wzbudzić w was litość,piszę go w jednym celu PANOWIE ZAWSZE ALE TO ZAWSZE JEŹDZIJCIE KOMPLETNIE UBRANI BO NIGDY NIE WIADOMO CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ,no i nie ukrywam że jest jeszcze drugi powód Panowie gdyby ktoś z was miał jakieś części (lewa strona ,obie felgi ,czacha ,zadupek )reszty nawet nie wiem bo jeszcze nie miałem okazji zobaczyć dobrze ukochanej to proszę dajcie znać,nie ukrywam że muszę się z orientować w cenach bo w tej chwili nie jestem w stanie kupić nic mam taką lipę z kasą że lepiej nawet nie pisać,jeśli ktoś coś będzie wiedział odnośnie części w jakiś dobrych cenach dajcie proszę znać za każdą rzecz będę bardzo wdzięczny ,przypomnę jeździłem modelem RN09 Z 2003 roku ,dziękuje z góry.dodam tylko ,że pocieszeniem jest też stan R1 po tych akrobacjach spodziewałem się że z moto nic nie zostało na szczęście nie jest ta źle Red_icon_smile i na koniec Anioł Stróż dał popis bezapelacyjnie Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-06-20, 01:31 PM przez żaba.)
2011-06-20, 01:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#2
RE: no i stało się :(
Współczuję żaba nie tak miało to wszystko wyglądać ale dobrze że tobie się nic poważnego nie stało jak coś będę wiedział na temat części dam znać.
2011-06-20, 01:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Nalepinks Offline
R1 POWER !!
***

Oświęcim
rn12

Liczba postów: 195
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 1
#3
RE: no i stało się :(
zdrowiej szybko... ;/ z drugiej strony dobrze ze to tylko tak sie skończyło.
2011-06-20, 03:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kaczor_scigacz Offline
kaczor
***

okolica wawy
yamaha r1 rn19

Liczba postów: 384
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
#4
RE: no i stało się :(
Pech to pech ale szczescie w nieszczesciu ze Tobie sie nic nie stalo powaznego pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!
zawsze i wszedzie nR1 bedzie!!!!
2011-06-20, 04:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#5
RE: no i stało się :(
Szkoda moto, ale ważne że Tyś cały. Gdybyś potrzebował przedniego błotnika to ja mam i mogę oddać. Stan może nie super, ale od bidy może być. Życzę szybkiego powrotu na 2 koła.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-06-20, 04:45 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Ziutek Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 462
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
#6
RE: no i stało się :(
uuu la la... nie przyjemnie, wspolczuje bardzo! Szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę!
2011-06-20, 04:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#7
RE: no i stało się :(
Wracaj mordo do nas szybciorem ze swoją lalą. A Apel bardzo trafiony i po swoich doświadczeniach popieram w 100%. 3m się !
2011-06-20, 04:58 PM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#8
RE: no i stało się :(
Grunt zes caly , moto predzej czy pozniej da sie odbodowac . Co do stroju to moim zdaniem powinno byc to obowiazkowe jak pasy w samochodzie, nie masz nie jedziesz .Szbkiego powrotu do zdrowia i na jednoślada Zycze .Pozdro
2011-06-20, 05:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#9
RE: no i stało się :(
Pierdol R1, najwazniejsze ze jestes caly! Jak nie poskladasz jej w tym roku, to sobie poskladasz za rok albo kupisz nowa i bedziesz sie smial z tego. ZDROWIA NIGDY NIE KUPISZ OD NOWA !!!

TRZYMAJ SIE ZABOL!
2011-06-20, 05:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#10
RE: no i stało się :(
No to ładnie takie historie zawsze mnie sprowadzają na ziemię!
Powodzenia w doprowadzaniu maszyny do stanu używalności.
2011-06-20, 08:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PawełkOMO Offline
banned
***

Kraków
ZŁOMEK

Liczba postów: 189
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 4
#11
RE: no i stało się :(
Przykre to Bracie. Dotknęło mnie jakbym to sam się wywrócił.
2011-06-20, 09:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#12
RE: no i stało się :(
wyrazy wspolczucia ... a szybko leciales? kurcze mocno zastanawiajacy ten uslizg ;/ dodales za mocno gazu w skrecie? czy CI opona poszla? miales łataną gume?

tak jak nowak mowi , chuj w R1 ale fakt szkoda, najwazniejsze ze po spotkaniu z barierka nic Ci sie nie stalo... tyle sie czlowiek naslucha ze temu urwalo noge temu reke a ten sie rozlecial na pol ... Najwazniejsze zdrowie bo to ono pozwala nam zarobic na nasze slicznotki Red_icon_smile Zdrowia!
2011-06-20, 10:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
orko Offline
orko
**


RN09 2003

Liczba postów: 41
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#13
RE: no i stało się :(
Jebane polskie drogi, wystarczyło trochę piachu, żwiru, itp. i szlif gotowyRed_icon_sad szybkiego powrotu do zdrowia.
2011-06-21, 08:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#14
RE: no i stało się :(
[quote='Cieniu' pid='3512' dateline='1308606577']
wyrazy wspolczucia ... a szybko leciales? kurcze mocno zastanawiajacy ten uslizg ;/ dodales za mocno gazu w skrecie? czy CI opona poszla? miales łataną gume?

najprawdopodobniej przebiła się opona ale tego nie wiem na pewno,w złożeniu uciekł mi tył , jedyne co mi pozostało to minimalizować straty jakoś się udało jestem cały,opona cała nie klejona nie kombinowana,nie wiem ile mogłem mieć ale tak coś koło 100km/h było.
Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa zawsze pomagają w takiej sytuacji Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-06-21, 10:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#15
RE: no i stało się :(
żaba - no kurna mać! rozwaliłeś R1!? jak mogłeś Icon_wall

takich sprzętów się nie gruzuje, nie szlifuje, nie... i takie tam...
powiedz lepiej, że kręciłeś reklamówkę butów i będzie ok Red_icon_tongue

no dobra... grunt to całe kości i głowa w pełni sprawna - a sprzęt... jak nie ten, to następny!

głowa do góry!
2011-06-21, 12:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#16
RE: no i stało się :(
Żaba ak dojdziesz troche do siebie to wstaw pikczery bajka, ocen czego potrzebujesz i napisz. Jesli szukasz nowych czesci to na pewno bede w stanie pomoc, jesli uzywanych to w zaleznosci co bedziesz potrzebowal moze uda sie znalezc.

Wiem, ze pewnie to kiepska pociecha, ale naprawde ciesz sie ze jestes caly. Pomysl na ile wazny bylby problem rozwalonej R1 gdybys teraz lezal w szpitalu polamany? Nawet nie chce mowic o gorszych przypadkach... Ja juz 2lata po wypadku ciagle walcze o odzyskanie sprawnosci i wiesz gdzie mam ta R1... ?? Nawet przez sekunde nie bylo mi jej zal... rzecz nabyta, kochana... ale nabyta.

Trzymaj sie chlopie i nie przejmuj tym.
2011-06-22, 05:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#17
RE: no i stało się :(
wiem Nowak masz rację dzięki za dobre słowo Red_icon_smile,widziałem Twoją nogę na zdjęciu i wiem że swoje przeszedłeś po wypadku,wiem również że za bardzo na ulicę się już nie chcesz pchać,pozostał uraz i mnie to nie dziwi,mam nadzieję że jak wszystko się ułoży nie będę miał blokady w głowie i dalej będę pociskał jak do tej pory,jedno mnie martwi ,że codziennie sobie przypominam jak się wpakowałem na te barierki okalające drogę i jak mną szarpnęło bo wszystko pamiętam z tego wypadku ,mam nadzieję że to nie jest zły znak Red_icon_sad
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-06-22, 06:18 PM przez żaba.)
2011-06-22, 06:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
[*]szrek[*] Offline
Młody
**

warszawa
RN09

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#18
RE: no i stało się :(
Żaba dasz rade , jesteś twardy chłop.Red_icon_smoke Czas leczy rany i mam nadzieje ,że kiedyś bedzie nam dane aby polatać razem.Red_icon_cheesygrin Musisz być dobrej myśli, mój brat jak się roztrzaskał to dwa miechy łaził w gipsie i o kulach. Teraz kupił sobie hajke i śmiga aż miło, chociaż ma drobne lęki ale to kwestia czasu. Dasz rade Red_icon_smile
2011-06-22, 06:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#19
RE: no i stało się :(
Szrek czasami te lęki pomagają, i człowiek nabiera troszkę pokory do maszyny oczywiście nie mówię tutaj o Żabie bo to doświadczony biker tylko o jakiś żółtodziobach Red_icon_smile Tak czy inaczej może będę się powtarzał ale ważne, że Ty cały
2011-06-23, 11:08 AM
Odpowiedz cytując ten post
[*]szrek[*] Offline
Młody
**

warszawa
RN09

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#20
RE: no i stało się :(
Xoxo w 100 % popieram Twoją wypowiedz Icon_beer
2011-06-23, 11:22 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->