Wypadek motocyklowy - brutalne fakty
Autor Wiadomość
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#1
Wypadek motocyklowy - brutalne fakty
Siemka, artykuł stary ale zawsze na czasie, każdy powinien go przeczytać.
http://www.scigacz.pl/Wypadek,motocyklow...,7885.html
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2012-05-06, 06:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#2
RE: Wypadek motocyklowy - brutalne fakty
Święta prawda, odpowiedni ubiór i wyposażenie to podstawa Red_icon_tongue
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
2012-05-06, 09:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#3
RE: Wypadek motocyklowy - brutalne fakty
ciekawy materiał,i oby nikomu sie takowy niezdazył,dodam wam ze ja miałem tak jadac ok 200km/h poza terenem zabudowanym,nagle jakas puszka stoi na poboczu,zwolniłem do ok 180zajołem lewy pas ze 100metrów wczesniej,a koles włacze sie do ruchu,bez kierynku nic minołem go czójac wiatr na nodze,potem jakies poletko ,rów,i ponad 150m slizgu ,na jednym boku,siła była tak duza ze kołotylne podnosiło sie .i gdyby nie strój ze skóry mogło to sie zle zakonczyc,dodam tez ze spodnie miałem probiker materiełowe które zniszczyłem wraz z moja skóra na nodze.wiec niewarto oszczedzac na ubiorze.
2012-05-06, 12:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#4
RE: Wypadek motocyklowy - brutalne fakty
I zakladac kombi nawet po bulki do sklepu... Zrobilem sobie odpust- zalozylem leviski na tylek na krotki przelot i od 1,5 roku bujam sie po specach od kolan z pozrywanymi wiezadlami po tym jak mnie koles autem trzasnal na miescie z zaskoczenia. Gdyby nie doswiadczenie za sterami, moglo byc o wiele gorzej wiec nie ma zartow.
2012-05-06, 11:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kudlaty Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 119
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#5
RE: Wypadek motocyklowy - brutalne fakty
moze ktos nie ma kasy na ubranie, ale bez kurtki, kasku i rękawic nie ma co sie pokazywać na drodze
CBR f4i & RN 23 

2012-05-07, 11:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#6
RE: Wypadek motocyklowy - brutalne fakty
fajny artykul... i bez czytania tego po zeszlorocznym wypadku czyli upadek przy ok 90-100 km/h z tylnego kola na plecy a raczej rece w profesjonalnym ubiorze t-shirt i jeansy postanowilem absolutnie juz nie wsiadac bez skory. Zaopatrzyłem sie zupelnie przypadkowo od znajomego po super okazji w kombi skorzane dwuczesciowe firmy suomi + buty pelne Oxtara za 700 zeta. W tym sezonie nie mam zamiaru sie z tym komplecikiem roztawac :] Blizny mam przepiekne na obu rekach w miejscach dokladnie gdzie w kazdel kurtce znajduja sie ochraniacze Red_icon_tongue takze wygladam jakbym mial zbroje na skorze Red_icon_smile no i kolana rzecz jasna tez dostaly :] Na szczescioe to byly kocie łby wiec sie wiecej sliznalem niz starlem. Dupsko bolalo przez 2 tyg. Red_icon_smile wiec nie polecam tego pr0-kombi Red_icon_wink
2012-05-07, 11:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->