Łącznik wydechu rn04 vs rn09
Autor Wiadomość
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#1
Łącznik wydechu rn04 vs rn09
Witam. Czy łącznik wydechu z rn09 będzie pasował do rn04? Ktoś już próbował montować? Średnica jest identyczna tylko lekko różnią się te załamania i nie wiem czy dopasuje do akcesoryjnego wydechu.
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2018-08-10, 09:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#2
RE: Łącznik wydechu rn04 vs rn09
Dla potomnych- NIE PSUJE Kurrrrr.......a jego mać  Red_icon_spam 150zł poszło się J......ć. Całkiem inaczej jest wyprofilowany i mimo że średnica jest idealna to wygięcia są całkiem inne.
Więc mam do sprzedania taki łącznik do rn09 jak by ktoś chciał   Red_icon_cheesygrin To jest wycięta rura z oryginalnego wydechu.
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2018-08-11, 12:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#3
RE: Łącznik wydechu rn04 vs rn09
Bystry jak co mam kumpla który robi wydechy, ma chłop do tego rękę, obecnie jego dwie subaryny latają na tym co stworzył ( dwie mapy w silniku przełączane i podwójny wydech... mapa drogowa wydech drogowy klik i pełen przelot i mapa na przelocie taki waryjot z niego), tak że jak coś potrzebujesz dorobić to mogę z nim pogadać, mieszka w okolicy czechowic dziedzic ...

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-08-11, 01:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#4
RE: Łącznik wydechu rn04 vs rn09
(2018-08-11, 01:12 PM)simon68 napisał(a): Bystry jak co mam kumpla który robi wydechy, ma chłop do tego rękę, obecnie jego dwie subaryny latają na tym co stworzył ( dwie mapy w silniku przełączane i podwójny wydech... mapa drogowa wydech drogowy klik i pełen przelot i mapa na przelocie taki waryjot z niego), tak że jak coś potrzebujesz dorobić to mogę z nim pogadać, mieszka w okolicy czechowic dziedzic ...

W sumie to wydech mam, potrzebuje tylko sam łącznik, (samą rurę) więc jak by ktoś się podjął i dorobił takie coś w rozsądnych pieniądzach to chętnie  Red_icon_cheesygrin
Chyba ,że dało by się ten od rn09 trochę przerobić, podgiąć bo średnica jest idealna tylko te załamania są trochę inne. Nie wiem czy da się to zrobić bo to materiał cienkościenny (1mm) a trzeba by w 2 miejscach to delikatnie przygiąć  żeby dopasować do rn04  Red_icon_scary
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-08-11, 02:45 PM przez bystry10.)
2018-08-11, 02:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->