Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o
Nadeszła ta chwila w której ciężko mi ocenić czy to dobrze czy źle, że jest to już finałowa runda. Dwa tygodnie temu chciałem, żeby karuzela jak najszybciej dokręciła się do Walencji dzisiaj myślę sobie, że może jeszcze chwilę jestem w stanie poczekać. Z drugiej strony z niecierpliwością czekam na szalony koniec sezonu w wykonaniu Ducati i postawienie Wielkiej Finałowej Kropy nad wielkim I Grand PrIx 2017...o-)o Ducati poczyniło taki postęp w tym sezonie, że nawet zachowania Lorka potrafili poprawić hehe...o-)o Niech odpalą te fajerwerki do odciny...o-)o
Rozkład jazdy w PSE i Ipla o normalnej ludzkiej porze:
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/...2017-11-10
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/...2017-11-11
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/...2017-11-12
https://www.ipla.tv/live/transmission-15011
https://www.ipla.tv/live/transmission-15012
https://www.ipla.tv/live/transmission-15013

Pozdrawiam Was wszystkich do odciny i przepraszam za finałowe wyrażenie JEBAĆ SUPER POLSAT W NAZIEMNEJ do odciny...o-)o
2017-11-09, 09:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#2
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
a ja się modle o to żeby Jorge się poświęcił i wjebał w marqueza strasznie go nie lubię, i Dovi poszedł na czoło i po sprawie ............
2017-11-09, 10:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#3
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
(2017-11-09, 10:38 PM)simon68 napisał(a): a ja się modle o to żeby Jorge się poświęcił i wjebał w marqueza strasznie go nie lubię, i Dovi poszedł na czoło i po sprawie ............

On by wstał odpalił gruza, pojechał zmienić motocykl i jeszcze by zdobył jakieś punkty, taki to Marquez jest Red_icon_smile
2017-11-10, 08:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#4
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Emocje na pewno będą ,bardzo bym chciał by wygrał Dovi ale MM jest w wyśmienitej formie i będzie ciężko ,moim zdaniem niech wygra sport ,nie kombinowanie ,mam też nadzieję ,że Doctor nie odegra się Marcowi by pomóc swojemu rodakowi ,tak jak to miało miejsce w tamtym sezonie Red_icon_wink a w ogóle to na koniec wygrywa VR46 i Dovi z mistrzostwem tak to bym widział Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-10, 12:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#5
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
(2017-11-10, 12:13 PM)żaba napisał(a): Emocje na pewno będą ,bardzo bym chciał by wygrał Dovi ale MM jest w wyśmienitej formie i będzie ciężko ,moim zdaniem niech wygra sport ,nie kombinowanie ,mam też nadzieję ,że Doctor nie odegra się Marcowi by pomóc swojemu rodakowi ,tak jak to miało miejsce w tamtym sezonie Red_icon_wink a w ogóle to na koniec wygrywa VR46 i Dovi z mistrzostwem tak to bym widział Red_icon_smile

niestety 21 pkt różnica więc Dovi musi wygrać a marquez max 3 pkt zdobyć, bo ma więcej wygranych w sezonie............
2017-11-10, 01:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#6
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
(2017-11-10, 01:11 PM)simon68 napisał(a):
(2017-11-10, 12:13 PM)żaba napisał(a): Emocje na pewno będą ,bardzo bym chciał by wygrał Dovi ale MM jest w wyśmienitej formie i będzie ciężko ,moim zdaniem niech wygra sport ,nie kombinowanie ,mam też nadzieję ,że Doctor nie odegra się Marcowi by pomóc swojemu rodakowi ,tak jak to miało miejsce w tamtym sezonie Red_icon_wink a w ogóle to na koniec wygrywa VR46 i Dovi z mistrzostwem tak to bym widział Red_icon_smile

niestety 21 pkt różnica więc Dovi musi wygrać a marquez max 3 pkt zdobyć, bo ma więcej wygranych w sezonie............

Mają po 6 wygranych więc jak Dovi wygrai i liczba punktów będzie równa to tytuł jedzie do Włoch.
2017-11-10, 01:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
no tak faktycznie Dovi musi wygrać Red_icon_cheesygrin tak jak Mario napisał mają po 6 zwycięstw ,po drugiej sesji treningowej Dovi ukończył przed MM ,Marc zaliczył pierwszy delikatny upadek pod koniec drugiej sesji Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-10, 03:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#8
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Też za MM nie przepadam, ale trzeba przyznać, że jeździ świetnie i jeżeli wygra to w pełni mu się należy. Ducati ładnie się do roboty wzięło. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie walka będzie jeszcze lepsza Red_icon_smile
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-12, 09:30 AM przez A.S..)
2017-11-11, 03:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#9
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Jak narazie pierwsza trójka 1.MM93, 2. JZ5, 3.AI29...o-)o Dovi daleko, ale nadal interesująco. Będzie sensacja?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-12, 09:31 AM przez A.S..)
2017-11-11, 04:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#10
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Ja myślę ,że MM zdobędzie tytuł Red_icon_wink ,po treningach widać ,że jest perfekcjonistą Red_icon_smile mimo akcji w poprzednim sezonie u mnie stracił ,to trzeba mu oddać ,że jest wybitny Red_icon_wink
Jutro całym sercem za Dovim 04 ............ Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-12, 12:31 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#11
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Lorek dał popis
2017-11-12, 02:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinho4td Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 210
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 1
#12
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Lorenzo jak zawsze parówa...
Ale to jak MM się wybronił to zasługuje na tytuł
2017-11-12, 02:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#13
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
No i po wyścigu. Wiadomo kto wygrał całość...?


Załączone pliki Obrazki
   
2017-11-12, 03:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#14
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
(2017-11-12, 02:43 PM)MarioCFC napisał(a): Lorek dał popis

Dlatego jest parówa Red_icon_wink , właśnie mi się wydaje ,że najwięcej szczęścia to miał dzisiaj on , gdyby jednak MM wyglebił ,dużo nie brakowało przecież ,to Gigi Dall'Igna by mu nie wybaczył bo ponoć nie toleruje nie posłuszeństwa.
Całym sercem byłem za Dovim ale szczęście było dzisiaj po stronie MM i to on jest mistrzem świata ,nie powiem ,że mu się nie należało Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-12, 05:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#15
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
jak Dovi się wywalił to wyłączyłem wyścig Red_icon_sad

2017-11-12, 05:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#16
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
W sumie, gdyby nie to że wyścig był o mistrzostwo, to wiało nudą, poza kilkoma momentami.
Szkoda Doviego, że ma w zespole takiego uja jak Lorek.

Do następnego sezonu. Ciekawe, czy Yamaha wyciągnie wnioski, czy dalej będzie brnęła w ślepą uliczkę?
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-11-12, 05:52 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#17
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Yamaha przez wywrotki duetu z Ducati utrzymała się na 2 miejscu wśród konstruktorów, choć to i tak był najgorszy sezon dla tej marki od 10 lat Red_icon_sad .Faktem też jest ,że filigranowy Dani dzięki zwycięstwu ,wyprzedził Doctora o 2 punkty i to on jest numer 4 na świecie Red_icon_sad
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-12, 06:06 PM przez żaba.)
2017-11-12, 06:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#18
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
A mi się BARDZO podobał wyścig ciesze się że nagrałem..

MM pokazał dlaczego jest najlepszy i jakim jest człowiekiem ...

Dovi - lubię go ale nie dał rady w kuwecie - wstyd jak na pretendenta do MŚ .. reszta jazdy no cóż .. słaba

Lorenzo - a dlaczego parówa ? Na FB wrze, i wielu expertów ścigania z polskiego podwórka jebie go jak psa .. ale dla mnie >>> "Team Orders" to zachowanie niegodne MotoGP .. oczywiście zaraz sie oburzycie ale umiesz jechać to JEDŹ - nie umiesz to znaj miejsce w szeregu .. Oczywiście można gdybać : co by było gdyby Lorek przepuścił Dovi ... może byłby drugi może pierwszy ... ALE co to zmieni i TAK MM byłby MŚ .. Dla DUCATI owszem było to mega ważne,dla mnie ani mnie to ziębi ani parzy ..

Pedrosa - Jestem fanem MM .. ale dałbym wiele żeby uścisnąć rękę Daniego .. dla mnie "Szara eminencja" teamu Honda .. człowiek fundament tego zespołu i zwycięstw Marka .. Człowiek skromny, cichy ale po swojemu wariat Red_icon_tongue ... SZACUNEK w 100% ... Należało mu się !

Zarco - lubię go, cenię go .. podziwiam to co robi na motocyklu który jest brany za taki pierdolnik z niższej ligi Red_icon_wink wśród zawodników fabrycznych.. Walczyłby z MM i to ostro .. ale jakoś tak widać że tego co robi MM nie potrafi.. poczekam, zobaczę .. póki co jakoś tak nijako ..

Świetny koniec super sezonu ... Yamaha - cóż .. chyba wszystko zostało napisane i powiedziane.. Tam można znaleźć kilka prawdziwych "PARÓW" Red_icon_tongue ..
2017-11-12, 08:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PatrykNSR Offline
Dzida
***

Staszów
SC59 2014 Black

Liczba postów: 193
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
#19
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
Marquez jest po prostu największym talentem MotoGP w tym momencie, nikt mu tego nie odbierze. Umie jechać rozsądnie, umie walczyć, umie jeździć w każdych warunkach. Potrafi się bić do ostatniego zakrętu o zwycięstwo ale też jak trzeba kalkuluje i dowozi punkty. Jest tym czym powinno być Motogp. Walczy na torze na łokcie, po czym podaje rękę przeciwnikowi. Widać, że wyścigi sprawiają mu frajdę.
A swój tytuł przypieczętował w ostatnim wyścigu niesamowitą obroną. Nie widzę w tym momencie zawodnika, który by tak zaryzykował i jednocześnie obronił tą sytuację.
Dovi to wspaniały zawodnik, zasłużył na tytuł na pewno i życzyłem mu jak najlepiej ale było widać różnicę. Dovi wjechał w żwir i się wywrócił... Marquez najpierw wybornił sytuację niemożliwą do obrony po czym wpadł w żwir, odkrecił gaz, poszedł bokiem i wrócił na tor zaraz za Dovim.

Mam wielką nadzieję, że Zarco dostanie taki sam motocykl jak Rossi i Viniales i w przyszłym sezonie pokaże im jak się jeździ Red_icon_smile
 Jestem przekonany, że będzie przed nimi i będzie walczył z Marquezem o tytuł.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-12, 09:50 PM przez PatrykNSR.)
2017-11-12, 09:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#20
RE: Gran Premio Valencia czyli Wielki Finał sezonu MotoGP...o-)o
(2017-11-12, 09:48 PM)PatrykNSR napisał(a): Mam wielką nadzieję, że Zarco dostanie taki sam motocykl jak Rossi i Viniales i w przyszłym sezonie pokaże im jak się jeździ Red_icon_smile
 Jestem przekonany, że będzie przed nimi i będzie walczył z Marquezem o tytuł.
Jak dostanie tegoroczny model to może zapomnieć o równym ściganiu.

MM jest obecnie takim zawodnikiem jak Rossi na początku swojej kariery. Bardzo możliwe, a wręcz pewne, że zdobędzie więcej tytułów niż Vale, ale każda epoka ma swojego "Rossiego" Red_icon_cheesygrin
Teraz jest nim Marquez, a za kilka lat będzie pewnie ktoś, kogo jeszcze nie znamy hehehehe
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-11-12, 10:58 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->