Ubezpieczenia motocyklowe
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#1
Ubezpieczenia motocyklowe
Panowie i Panie oglądając jeden z odcinków Motoślad  natrafiłem na coś bardzo interesującego ,coś co nie raz było tutaj na forum poruszane ,mianowicie UBEZPIECZENIE ,zawsze za drogie i nie opłacalne ,jednak chyba coś się zmieniło Red_icon_cheesygrin
Mi za RN19 wyszło 1100zł ,zresztą sprawdzajcie ,korzystajcie bo chyba warto................. Red_icon_wink http://motopakiet.pl/home
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-01, 07:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
To tylko się cieszyć. U mnie z tego linku 1770zł w Hesti lub 2770zł w PZU. Więc dupy nie rwie. Ciekawe tylko czy od tego można jakoś załatwić -60% za zniżki jakie się posiada Red_icon_cheesygrin bo gdyby tak, to cena faktycznie byłaby ok.
Dodatkowo ten wpis powala: Oferta Hestii nie obejmuje motocykli typu: „ścigacz”.
Więc zostaje tylko PZU Red_icon_sad
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-01, 08:01 PM przez Koczis.)
2017-11-01, 08:00 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rumek999 Offline
Młody
**

Jabłonna Lacka
rn12 '06

Liczba postów: 89
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 1
#3
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
Yyyy tak się wtrące .. Czegoś nie rozumiem.. Ile Wy płacicie ubezpieczenia za moto?? ja za rn12 tą miałem bodajże 180-190zł za rok .. w tej chwili za cbr f3 płace 163 zł/rok
2017-11-01, 08:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#4
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
Jeśli o mnie chodzi, to liczę na własny portfel i własne assistance w postaci któregoś z samochodów.

Przerabiałem kilka razy szkody w AC i ... szkoda nerwów. Nie wiem, jak jest teraz, ale 5 lat temu ... koszmar jakiś!
Miałem pełne AC bez udziału własnego, a jakiś palant wyliczył mi za lampę przednią 300 zł, bo se za tyle w necie moge kupić, a nowa 2,350,- ... to niech kupi i.t.d., .... i tak trzeba było się o każdą złotówkę kopać!
Czy za to się płaci grubą kasę? Jeśli tak, to mam to w dupie!

I właśnie od tego czasu (j/w) płacę na samochody i motocykle wyłącznie OC + NW i koniec, ale to ja tak robię, a Wy wcale tak nie musicie i wcale nie musicie się z tym zgadzać ... tak dla jasności, co by się znowu durna dyskusja nie zaczęła Red_icon_mad
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-11-01, 09:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#5
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
rumek chłopakom chodzi, jak widzę, o cały pakiet ubezpieczeń Red_icon_smile ja OC, przy rn09 płacę podobnie, bo koło 160 PLN
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2017-11-01, 09:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#6
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
(2017-11-01, 09:02 PM)shogun_zag napisał(a): I właśnie od tego czasu (j/w) płacę na samochody i motocykle wyłącznie OC + NW i koniec, ale to ja tak robię, a Wy wcale tak nie musicie i wcale nie musicie się z tym zgadzać ... tak dla jasności, co by się znowu durna dyskusja nie zaczęła Red_icon_mad
Wszystko pięknie, ale samego ubezpieczenie od kradzieży nikt na moto nie oferuje, jak to jest możliwe przy ubezpieczeniu auta Red_icon_sad
Mnie tam wali AC odnośnie gleby, ale gdyby wydarzyła się "ta druga" przygoda, to dla mnie koniec z motocyklami.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-11-01, 09:11 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rumek999 Offline
Młody
**

Jabłonna Lacka
rn12 '06

Liczba postów: 89
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 1
#7
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
(2017-11-01, 09:06 PM)samotnyy napisał(a): rumek chłopakom chodzi, jak widzę, o cały pakiet ubezpieczeń Red_icon_smile  ja OC, przy rn09 płacę podobnie, bo koło 160 PLN

a no chyba że bo jakoś to dziwne było Red_icon_smile

(2017-11-01, 09:11 PM)Koczis napisał(a):
(2017-11-01, 09:02 PM)shogun_zag napisał(a): I właśnie od tego czasu (j/w) płacę na samochody i motocykle wyłącznie OC + NW i koniec, ale to ja tak robię, a Wy wcale tak nie musicie i wcale nie musicie się z tym zgadzać ... tak dla jasności, co by się znowu durna dyskusja nie zaczęła Red_icon_mad
Wszystko pięknie, ale samego ubezpieczenie od kradzieży nikt na moto nie oferuje, jak to jest możliwe przy ubezpieczeniu auta Red_icon_sad
Mnie tam wali AC odnośnie gleby, ale gdyby wydarzyła się "ta druga" przygoda, to dla mnie koniec z motocyklami.
 Zanim będziesz czekał na hajs z ac z kradzieży to się zestarzejesz i i tak coś wynajdą żeby zapłacić w końcu jakiś % wartości, a to co wydasz licząc po tym ponad 2 tyś więcej rocznie, możesz odłożyć i w razie W było by na moto.. A ogólnie polecam kupić moto do 10 tyś i też nie odczujesz tego tak bardzo jak teraz w Twoim przypadku Red_icon_smile
2017-11-01, 09:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#8
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
No to tym bardziej PO CO?! ... moim zdaniem
Za ok. 2,5 tys., to zobacz, ile masz zbiorników paliwa do jazdy ... moim zdaniem oczywiście Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-11-01, 09:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Sieniek Offline
Młody
**

Nowa Sól
RN19/MRF 140HQ

Liczba postów: 99
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#9
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
Shogun ja nigdy nie miałem problemów z ac, oddawałem pojazd do serwisu i tam nie było przebacz płacili tyle ile serwis sobie zażyczył ( oczywiście nie może to przekroczyć wartości pojazdu ;p)  raz kiedyś jak chciałem robić sam to było troszkę gorzej bo musiałem pokazać im fakturę że kupiłem te części wtedy zwrócili dopiero bo tak to była też śmieszna wycena. Dlatego jak pojazd w miarę nowy i jeszcze coś warty to ac oddawać do serwisu. Polecam  Red_icon_banana
2017-11-02, 03:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#10
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
dokładnie to chodzi o całość Red_icon_wink
Kuba nie doczytałem ,że w hesti nie dotyczy ścigaczy Red_icon_wink a w pzu też juz tak fajnie nie wychodzi Red_icon_wink
Panowie nie reklamuję tego ,nic z tego nie mam ,żeby nie było ,porostu natrafiłem na ofertę a wiem ,że dyskusje na ten temat były więc pomyślałem ,że fajna alternatywa i może ktoś skorzysta Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-11-02, 10:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Milvith
Unregistered




 
#11
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
Witam

Popieram i szogunka i rumka w tym co napisali.

AC jest drogie i nie opłacalne czasem taniej sprzedać moto i dać se spokój z jakimiś naprawami bo one są strasznie drogie.

Popieram akcje moto do 10 k i masz spokój. Porobić pod siebie i latać, przy ew glebie łatwiej o części, są tańcze a nawet można opierdzielić takiego konia za 4-5k dołożyć i znowu się ma kolejne moto. A tu widzicie 2k lampa, 1.5k owiewka ludzie masakra jakaś;P

Pozdrawiam
2017-11-02, 12:03 PM
Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#12
Ubezpieczenia motocyklowe
Dlatego jeśli boimy się kradzieży to warto AC. Bo inczej niczegi nie dostaniemy. Jesli boimy sie szlifa to trzeba sie zastanowić. Bo zwykle części i robocizna po... Przekraczają wartość kilkuletniego motocykla.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-11-02, 04:21 PM przez GoProR1.)
2017-11-02, 04:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#13
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
... czyli ... jak byś się nie odwrócił, to dupa zawsze będzie z tyłu Red_icon_rolleyes
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-11-02, 04:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#14
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
A ja uwazam, ze i tak warto miec AC Red_icon_smile nie wazne ile kosztuje... lepiej zabulic z 5 tysi AC niz plakac po utracie moto za 70 tysi heheh , takie zycie w pizdu Red_icon_smile
2017-11-02, 05:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#15
Ubezpieczenia motocyklowe
Ja uważam że warto mieć AC. Wiem z doświadczenia.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
2017-11-02, 05:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rumek999 Offline
Młody
**

Jabłonna Lacka
rn12 '06

Liczba postów: 89
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 1
#16
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
No zdania są podzielone i dobrze, każdy dokonuje sam wyboru, a widać plusy i minusy czy jest ac czy nie ma. Mojw zdanie tez jest wyżej zawarte, jeszcze dodam o ac w aucie. Mój szef kupił a6 za 120tyś zł. Wyliczyli mu ac na jakoś nie całe 4 tyś. No i oczywiście go NIE wziął, zapytałem go czemu, przecież ma kase, a tak miałby spokój, powiedział mi że od 30 lat ma samochody i jeździ naprawdę dużo (często robił trasy austria-polska) zawsze mu oferowali ac i nigdy nie wykupił, nigdy nie miał wypadku i mowi to co zaoszczedzilem stać mnie na naprawe i jeszcze kupę zostanie, wiec jaki sens wykupowac?
2017-11-02, 06:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#17
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
Jak pierwszy raz skasuje takie auto to później będzie wykupował Red_icon_smile Podam przykład: Przez około 15 lat używania komórek nigdy nie zbiłem szybki aż któregoś pechowego dnia wypadł mi Iphone 6 bodajże z kieszeni w bluzie na kostkę i po ekranie. Na szczęście firmówka i narazie nie miałem konsekwencji tego. Kupiłem prywatną komórę i od razu założyłem szybkę ochronną i pokrowiec. Morał z tego że wszystko do czasu aż się coś wydarzy to wtedy człowiek zmienia nastawienie. Oczywiście zalezy od gościa. On równie dobrze może machnąć ręką i dalej nie wykupować AC ale dla mnie to była nauczka. Podobnie z sytuacją kiedy w każdą zimę włączała mi się nieśmiertelność i zapierdalałem. Dopóki nie wykurwiłem porządnie w drzewo i już mi przeszło bydłowanie i teraz w zimę jeżdżę spokojniej Red_icon_cheesygrin

2017-11-03, 11:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#18
RE: Ubezpieczenia motocyklowe
Rafał pamiętaj jazda autem w zimę na ręcznym to nie drift Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2017-11-03, 09:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->