Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Autor Wiadomość
Artur86 Offline
Użytkownik
***

Brańsk
Kawa ZX10R '09

Liczba postów: 365
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 3
#21
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Chłopaki, a jak czasy na Pannoni i Poznaniu ? Ja więcej nigdzie nie byłem po za kartofliskiem więc ciekawość zaspokójcie :p

Chronologicznie: 
RN01, RN12, ZX10r'09, RN20, ZX10R'09

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/P2cB/
2015-12-09, 12:05 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#22
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
AS napisałem o czasach nie rekordowych tylko na pierwszy raz więc jak możesz pisac że miałes 2 29 za pierwszym razem jak masz rekordy rzędu tych czasów więc nie ściemniaj Red_icon_cheesygrin
teraz jak bym jexdził na maxa jak kiedyś Rn12 to każdy by mi powiedział że katuje motor a tymczasem sobie Rn22 jeździłem lajtowo dla czystej zabawy i fanu. BYłem 2 razy na torze sobie pojeździć tak po prostu by nie zapierniczac po drogach cywilnych. Motor mam igłe to też zrozumiałem że to źle wpływa na psyche jak się chce szybko jeździć bo siedzi w głowie fakt że masz maszyne bardzo droga i nie mozesz jej rozbić. Dlatego tak a nie inaczej.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-12-09, 12:31 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#23
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Mad wtrące tu tylko 3 slowa bo mialem podobne cisnienie i obawy przed zapierdalaniem kupujac moja ex r1 czyli rn19 i wtedy myslalem, ze bedzie blokada w glowie przed zapierdalaniem a jednak nie,,, cisnalem jak sie dalo . Obecnie jest co jest i poki co jakos tez nie przesadzam z ostroznoscia, ciekaw jestem jak bedzie w nowym sezonie bo w tym niewiele sie najezdzilem i tez nie cisnalem niewiadomo jak, ale mam nadzieje, ze nie bede czul sie jak kastrat i pozwole sobie na podobne wyczyny jak na rn19 Red_icon_smile Blokada w glowie to ciezki temat i gdyby kazdy z nas byl w jakims teamie gdzie moto by mu za free podstawiali to tez bysmy pewnie inaczej jezdzili niz swoimi wypucowanymi moturami Red_icon_smile
2015-12-09, 02:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#24
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Hmm.. w pełni rozumiem szanowanie moto i obawy przed gruzem .. Ja tego nie mam, nie zamykam się po glebie ani nie kupuje moto przesadnie drogiego właśnie po to żeby nie myśleć o kasie BO TAK SIĘ NIE DA JEŹDZIĆ - TO FAKT ! - jedyny problem to to że trzeba kombinować za co potem naprawić Red_icon_tongue ... ale na własnej skórze wiem jak bardzo zniszczyłem motocykl leżąc 3 czy 4 razy .. i to wcale nie jakoś groźnie bo walczę o sprzęt do ostatniej milisekundy ( co niestety powoduje złamania Red_icon_tongue )  .. ale byle szlif ( który miałem 2 razy nie z mojej winy ) .. potem kończy się kombinowaniem nad budżetem Red_icon_smile ..

A ja nic nie ściemniam .... Tu jest film, data i pierwszy raz na wariancie 1 .. Jak byłem z Motormanią w kwietniu 2014 to był wariant 4 ( łagodzili drugą hopę wtedy i ta nitka była jeszcze  zamknięta ) ..
Film :
http://www.youtube.com/watch?v=UhAs9FQA-D0

Potem ( do dzisiaj )  byłem na Slvoaki 3 razy .. z tego jeździłem 3 dni bo 3 padało Red_icon_sad ... ale mniejsza .. Pisałem że ja nie latam na zasadzie że co tydzień jestem na torze, jadę co 2 czy 3 tygodnie ale to tez nie znaczy że wtedy da się jeździć  .. W tym roku np. z Brna z 5 dni jeździłem 2,5 .. reszta lało .. Jedyne pełne 3 dni latałem po Hungaro - chociaż Kawa wypluwała płyn drugiego dnia, ale dałem sobie radę w przerwie obiadowej .. Na Pannoni też z 6 dni jeździłem 4 i ostatniego dnia 2 sesje stracone przez gruz bo wyjebałem na pierwszej sesji drugiego dnia i straciłem ją a potem jeszcze jedną żeby motocykl ogarnąć .. 2 dni padało ... itd .. tak że sam wiesz że to nie jest taki cud miód z tymi wyjazdami kupowanym w grudniu Red_icon_sad ..
 
Tak że rekord mam 2.26 czy 2.25 .. na Slovaki - mam zdjęcie z przedostatniego wypadu i wtedy było 2.26.4xx muszę znaleść z ostatniego ..  

Artur ..
Poznań jestem raz w roku na jeden dzień : rekord chyba 1.46.8xx  .. tempo powtarzalne 1.47.6xx ostatnio tez nie mogłem pojechać bo padło ładowanie ( mam zdjęcia na fejsie Red_icon_tongue ) i powyżej 10.000 obr. moto przerywało bo brakowało prądu Red_icon_sad  .. I to był gwóźdź do trumny - wtedy zapadła decyzja o sprzedaży po sezonie ...
Pannonia : tutaj jestem częściej ( 3-4 dni w roku jeżdżę ) i tempo powtarzalne 2.11 jakieś niskie bardzo ale 2.11 Red_icon_smile .. Tutaj moto dało radę a ja zjebałem Red_icon_tongue .. chociaż i tak jestem zadowolony bo żebro prawe w 2 miejscach pęknięte i kciuk lewy złamany w stawie i przed nim .. deko to czułem na hamowaniu i przy składaniu się ...  Najgorszy jest moment kiedy ból tak przeszyje w sekundzie .. wtedy człowiek chce ruszyć się czy ruszyć ręką a ból dosłownie paraliżuje .. a tu metry lecą ..
Quali przejechałem ... potem sesje jedną i w wyścigu już tylko siłą woli jechałem i trzymałem tempo .. nawiasem mówiąc walcząc właśnie z S1000RR - taka ładniutka czarna i błyszcząca .. potem dogoniłem drugą BMW, wyprzedziłem ale kolo mnie łyknął i tak jechaliśmy już do końca - czyli 1.5 okrążenia - dwa razy się obracał i patrzył czy nadążam Red_icon_smile .. taka biało/niebieska w laminatach .. Po wyścigu zwolnił żeby się zrównać, pokazaliśmy sobie OK i przybiliśmy piątkę .. Pamiętam że Martin się nazywał ..
2015-12-09, 02:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Blue Offline
Konkretny
****

Bydgoszcz
ZX10R 2010

Liczba postów: 951
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2
#25
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
(2015-12-09, 02:15 PM)bart napisał(a): Mad wtrące tu tylko 3 slowa bo mialem podobne cisnienie i obawy przed zapierdalaniem kupujac moja ex r1 czyli rn19 i wtedy myslalem, ze bedzie blokada w glowie przed zapierdalaniem a jednak nie,,, cisnalem jak sie dalo . Obecnie jest co jest i poki co jakos tez nie przesadzam z ostroznoscia, ciekaw jestem jak bedzie w nowym sezonie bo w tym niewiele sie najezdzilem i tez nie cisnalem niewiadomo jak, ale mam nadzieje, ze nie bede czul sie jak kastrat i pozwole sobie na podobne wyczyny jak na rn19 Red_icon_smile Blokada w glowie to ciezki temat i gdyby kazdy z nas byl w jakims teamie gdzie moto by mu za free podstawiali to tez bysmy pewnie inaczej jezdzili niz swoimi wypucowanymi moturami Red_icon_smile

Sorry Bart, ale nie wiesz o czym piszesz Red_icon_smile
Na torze jest zdecydowanie co innego jak jeździsz sobie i w pewnym momencie zaczynasz czuć że możesz szybciej, mocniej się składać, później hamować itp... Jednak nie robisz tego do granic swoich możliwości ze względu na to że nie wiesz czy zaraz się nie położysz. Co innego jest na drodze, gdzie każdy głupi potrafi jeździć z manetą na maxa Red_icon_smile
2015-12-09, 04:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#26
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Blue, ok masz racje. Sorry Red_icon_smile
2015-12-09, 04:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#27
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
tak czy siak Aprilia ładny motor Red_icon_cheesygrin
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-12-09, 05:38 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Dżony Offline
szalony
****

Mściwojów
RN 19

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2014
Reputacja: 6
#28
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Fajna dla kawalera żeby rwać lachony Red_icon_cheesygrin
Lewy pas i do końca gaz Red_icon_cheesygrin
2015-12-09, 06:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#29
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
A żonaci to już nie mogą rwać ,lachonów???
2015-12-14, 12:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#30
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
nie mogą bo przysięgali i podpisali to własnym podpisem
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-12-14, 02:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#31
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
jak podpisywałem w drugiej ręce skrzyżowałem palce i sie nie liczyRed_icon_wink
2015-12-14, 02:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Żołnierz Offline
Młody
**




Liczba postów: 82
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
#32
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
mad666 napisał(a):Jego motor był jedyna pucharówka który nie leżała
Mad to nie jest jedyna pucharówka, która nie leżała. Nie jest możliwe, żebyś znał wszystkie i śledził je wszędzie na raz więc nie opowiadaj takich historii...
2015-12-14, 06:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Dżony Offline
szalony
****

Mściwojów
RN 19

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2014
Reputacja: 6
#33
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Irek mogą Red_icon_smile ale mi sumienie nie pozwala. A z resztą jeżdżę R1 i niech tak zostanie Red_icon_cheesygrin
Lewy pas i do końca gaz Red_icon_cheesygrin
2015-12-14, 07:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adrian_00 Offline
Konkretny
****

Mińsk Mazowiecki
Rn 22 11'

Liczba postów: 798
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
#34
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Mad wszystko wie, mógłby Ci to udowodnić ale mu się nie chce Red_icon_smile
2015-12-14, 07:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#35
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
Tak pisał Michał Małek kiedy sprzedawał swoją z PIERWSZEJ EDYCJI PUCHARU RSV Red_icon_smile ...
Dokładnie tak było że na tym motocyklu wygrał puchar i jako jedyna NIE LEŻAŁA ....
2015-12-14, 08:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#36
RE: Aprilia rsv4 FACTORY 2011 na tor...?
ano pisze o pierwszej edycji. sory za zniekształcenie obrazu sprawy !
nie chciało mi sie prostować sprawy ale jestem zmuszony podkręślić że to pierwsza edycja.
nie chcme ale muszem
przepraszam za byka ! Red_icon_rolleyes
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-12-14, 09:02 PM przez mad666.)
2015-12-14, 08:59 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->