Ogólnie o tabletach
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Ogólnie o tabletach
Może was to nie intersuje, ale pozwolę sobie napisać, że mój ostatni nabytek - konkretnie iPad 2 - sprawdza się idealnie!
Przeglądanie internetu (zwłaszcza naszego forum czy FB) jest niewiarygodnie wygodne. Jest tylko jeden minus w tej kwestii - brak obsługi Flasha (iPad i iPhone nie mają i raczej mieć nie będą), ale okazuje się, że coraz więcej stron rezygnuje z Flasha (nawet z filmów [np. dla dorosłych]) na rzecz HTML5 - po prostu boją się stracić klientów, którzy coraz częściej używają Apple'owskich urządzeń Red_icon_wink

Nie wiem jak jest z innymi tabletami, ale mogę śmiało polecić iPada 2.

Małe, lekkie, wygodne, super bateria no i można kupować (oraz ściągać za darmo) masę gier i aplikacji Red_icon_smile

BTW - do klawiatury na ekranie można się szybko przyzwyczić (ja po 2 dniach użytkowania już zaczynam pisać bez patrzenia na klawisze, ale może to wynika z faktu iż na normalnym kompie/laptopie piszę tak od lat). Poza tym można kupić kalwiaturę bezprzewodową (300 PLN w iSpot), która jest identyczna z klawiaturą Maca lub też inną bezprzewodową (nawet do PS3), bo i tak będzie działać z iPadem Red_icon_wink

Pozdrawiam (z iPada)
2011-06-02, 06:25 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#2
RE: Ogólnie o tabletach
a i Cie zdziwię bo mnie to troche interesuje, planowałem sobie kupić Ipada zwykłego ale odkąd wyszedł 2 mam na niego chrapkę ale zasadniczo ponad 2000 trzeba na niego wybulić. Trochę siedzę w Apple mam np. Iphona 3gs i nie zamieniłbym go na żaden inny (no chyba, że 4) BeMisz można miec obsługę Flash Red_icon_smile trzeba tylko zrobić jailbreak -a co zresztą bardzo ci polecam, żebyś zrobił (darmowe wszsystkie gry i programy oraz programy niekomercyjne z Cydii (hakerski odpowiednik AppStore) Red_icon_smile wtedy zobaczysz dopiero moc Apple Red_icon_smile
2011-06-02, 07:23 AM
Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#3
RE: Ogólnie o tabletach
Jailbreak mnie nie intersuje z racji małego developmentu na iPhone'a i iPada - podobno są pózniej problemy z certyfikatem wydawanym przez Apple dla programistów Red_icon_sad

Ale rzeczywiście, jeśli kogoś to "wali", że będzie miał zhacowany sprzęt, to ok...
Choć szczerze się dziwię, bo przecież gry i aplikacje nie kosztują dużo (zazwyczaj $0-$2)... może patrzę na to z innej perespektywy (jako programista i osoba pracująca w gamedevie) i czuję to jako "kradzież" Red_icon_tongue
2011-06-02, 12:58 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#4
RE: Ogólnie o tabletach
no ja jako student ... Red_icon_smile to prawda że często kosztują $2 ale np za dwie nawigacje, które mam na iphone (navigon i tomtom) to już ok. $160 Red_icon_smile ale nie tylko o kasę chodzi a o wiele programów, które ułatwiają życie z iphonem itp nie bedące na apple store. Ale faktycznie jak ktoś nie chce hakowac to nie musi Red_icon_smile) Tak czy inaczej jak bedziesz miał jakieś źródło tanich ipadów 2 albo sa bedziesz sprzedawał to odezwij się Red_icon_smile
2011-06-02, 01:22 PM
Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#5
RE: Ogólnie o tabletach
dobrze wiedzieć co w trawie piszczyRed_icon_smile może za rok mi dają za 1zł na firmę Red_icon_tongue
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-06-02, 02:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#6
RE: Ogólnie o tabletach
XoXo mam dla Ciebie rozwiązanie: Nerka za iPada2
2011-06-05, 09:31 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#7
RE: Ogólnie o tabletach
Biere nóż i do dzieła tylko nie wiem jeszcze co sobie wytnę bo dwie nerki i kawałek wątroby poszły na Iphone i modyfikację R1 Red_icon_smile Red_icon_cheesygrin
2011-06-05, 09:34 AM
Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->