Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
Autor Wiadomość
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#1
Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
Witam,

Chciałem polecić wam zajebistego mechanika Red_icon_smile

Mój brat miał do zrobienia regulację gaźników - chodził od mechanika do mechanika - każdy z świetną renomą, dużymi kolejkami i chorymi cenami za usługi, ale w końcu regulacje trwały przez calutki rok aż w końcu żaden nie ogarnął tematu regulacji jak trzeba. Moto paliło niesamowite ilości paliwa albo miało dziury w obrotach i zawsze był jakieś problemy i nikt nie miał pojęcia co zrobić.

Gość którego polecam jako jedyny podszedł do tego tematu profesjonalnie, a nie na odwal się. Siedział bite dwa dni nad nim, ale doszedł do wszystkiego, a moto śmiga teraz jak marzenie. Zero dziur w obrotach, ciągnie idealnie do końca.

Jego serwis mieści się przy zjeździe na Chudów z autostrady A4 - dokładnie Ruda Śląska. Strona to http://www.czarnaowca.pl

Polecam więc wam go z czystym sumieniem. Jak macie problem z którym nikt sobie nie potrafi poradzić to jest wielka szansa, że on ogarnie temat jak trzeba.
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2013-05-13, 08:29 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Maciek0407 Offline
Użytkownik
***

Sosnowiec
Honda 600rr

Liczba postów: 118
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#2
RE: Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
ja mam ten sam problem z erłanem , oddałem dzisiaj do drugiego mechanika tym razem nie ze wzgledu na pewne znajomości tylko poprzez , opinie osób które nie lecą w "kulki" , patrząc na obiawy stwierdził że wie o co chodzi i że od wielu lat zajmuje się serwisem yamahy i że na dniach motocykl odżyje , więc zobacze co będzie za kilka dni i też podziele się opinią co do woj. śląskiego . Jest to niejaki Artur ze sławkowa (ul. 23stycznia 6) Red_icon_smile
2013-05-13, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#3
RE: Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
Daj znać - fachowców od gaźników jest jak na lekarstwo. Większość potrafi ustawiać skład mieszanki wg. serwisówki, a jak po ustawieniu nadal coś nie gra to okazuje się że nie wiedzą co mają robić i gdzie szukać.
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2013-05-13, 09:54 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Maciek0407 Offline
Użytkownik
***

Sosnowiec
Honda 600rr

Liczba postów: 118
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#4
RE: Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
no wlaśnie on mi sie spytał jak poprzedni mechanik ustawiał poziomy i kiedy mu powiedziałem ze linijką z serwisówki to się roześmiał i powiedział że to nie realne jak mam filtr k&n i nowy wydech to trzeba to robić zupełnie inaczej , więc może faktycznie gość zrobi to wkońcu jak trzeba . dam znać jak tylko się czegoś dowiem Red_icon_smile
2013-05-14, 09:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#5
RE: Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
i jak tam regulacja, bo troche czasu minęło?
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2013-06-03, 08:24 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Maciek0407 Offline
Użytkownik
***

Sosnowiec
Honda 600rr

Liczba postów: 118
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#6
RE: Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
(2013-06-03, 08:24 PM)drzewo napisał(a): i jak tam regulacja, bo troche czasu minęło?

otóż motocykl przedwczoraj odebrałem po powrocie do polski ,i wkoncu ktoś kto wie co robi ... tak jak zakończyłem temat problemów to motocykl został zrobiony wiele problemów było przez źle złożone gaźniki i naciągnięty rozrząd który był odrobine przestawiony Red_icon_smile dadam dane serwisu , ale zrobie to jutro bo teraz już dziewczyna nakazuje odłożyć laptopa , a nie chce słuchać że wracam do polski dla motocykla Red_icon_cheesygrin
2013-06-03, 09:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
memo46 Offline
Nie taki Młody
***

Ruda Śląska
RN01

Liczba postów: 104
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#7
RE: Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
(2013-05-13, 08:29 PM)drzewo napisał(a): Witam,

Chciałem polecić wam zajebistego mechanika Red_icon_smile

Jego serwis mieści się przy zjeździe na Chudów z autostrady A4 - dokładnie Ruda Śląska. Strona to http://www.czarnaowca.pl

Mógłbyś jeszcze raz wrzucić jego adres lub stronkę, bo ten adres który podałeś jest z jakiegoś wydawnictwa.
Jedyny serwis który mi się kojarzy z Twoim opisem to ten przy Intermarche. Ewentualnie Elok z Bykowiny, no ale to nie przy zjeździe z A4.
2013-06-04, 04:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#8
RE: Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
Nie wiem co się stało, ale wcześniej ten link działał i nie było tam żadnego wydawnictwa Red_icon_smile Prawidłowy adres jego strony to - http://www.czarnaowca.c0.pl/ Adresu nie pamiętam, wiem po prostu jak dojechać Red_icon_smile
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2013-06-04, 07:39 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
memo46 Offline
Nie taki Młody
***

Ruda Śląska
RN01

Liczba postów: 104
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#9
RE: Dobry mechanik motocyklowy na Śląsku
Red_icon_surprised Nie kojarzę, a Bielszowice mam rzut kamieniem.
Dobrze wiedzieć.
2013-06-04, 08:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->