Autor Wiadomość
simon68 Offline
Administrator
*******

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,766
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#3
RE: Witam
witaj

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........
a w garażu dzik-RN12, RN22,KTMSX450,KTM790ADVR Red_icon_tongue2

2026-06-24, 11:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Witam - przez ExCru - 2026-06-23, 07:52 PM
RE: Witam - przez Grzegorz86 - 2026-06-24, 08:10 AM
RE: Witam - przez simon68 - 2026-06-24, 11:07 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do: