Autor Wiadomość
ExCru Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 0
Dołączył: Jun 2026
Reputacja: 0
#1
Witam
Witam wszystkich.
Łukasz z tej strony, warm-maz.
W końcu się zarejestrowałem, bo już nie raz w tym forum odnalazłem pomoc przy naprawie mojej RN09.
Pozdrawiam wszystkich.
2026-06-23, 07:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Administrator
*******

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,285
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#2
RE: Witam
Cześć Red_icon_smile
2026-06-24, 08:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Administrator
*******

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,766
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#3
RE: Witam
witaj

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........
a w garażu dzik-RN12, RN22,KTMSX450,KTM790ADVR Red_icon_tongue2

2026-06-24, 11:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do: