V Zlot R1-Forum.pl 2018 - info, lista, przydział domków.
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
RE: V Zlot R1-Forum.pl 2018 - info, lista, przydział domków.
(2018-05-08, 09:12 PM)Grzegorz86 napisał(a):
(2018-05-08, 08:46 PM)żaba napisał(a): Grzesiu a mi wpadł do głowy pomysł, mianowicie, jeśli by się Tobie chciało i miał byś ochotę to z Wrocka masz do mnie 110km ,mógł byś przyjechać rano do mnie i razem byśmy polecieli na zlot

Jak tak patrzę na szybko na mape to Ty byś mógł przez Wrocław pojechać  Red_icon_cheesygrin Google czasowo pokazuje to samo (jak byś przez Wrocław jechal). Ewentualnie możemy się spotkać na pierwszym mop'ie na a4 po Twoim wjeździe na autostradę.

Wiem, że google pokazuje ten sam czas ale jakoś nie przepadam za jazdą motocyklem po autostradzie ,robił bym koło w sumie a  Ty miał byś trochę po drodze Red_icon_cheesygrin
SPO Nogowczyce,  tam pewnie będę  wjeżdżał na A4 Red_icon_wink , pokazuje mi 170km i dwie i pół godziny drogi , co myślisz ? o której byś chciał bym tam dojechał ?
 Kuba , Romcio dzięki za cynk jeden problem z głowy Red_icon_cheesygrin Ręcznik jakiś mały najwyżej wezmę i jakoś dam radę Red_icon_wink

Martwi mnie tylko pogoda bo ma padać Red_icon_burn
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-05-09, 01:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: V Zlot R1-Forum.pl 2018 - info, lista, przydział domków. - żaba - 2018-05-09, 01:10 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->