BikePics.com
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
BikePics.com
EDIT:
to miała być wiadomość powitalna dla użytkowników BikePics, ale... jak to dość często bywa - chęci to nie wszystko (czytaj dalej)

Witam serdecznie użytkowników portalu BikePics.com Red_icon_cool

Chcąc znaleźć nowych (i zarazem pierwszych) użytkowników tego forum pokusiłem się o mały spam za pośrednictwem tego dość znanego portalu.

Jeśli trafiłeś tu za sprawą mojej wiadomości, to bardzo się cieszę, że jej nie zignorowałeś. Jeśli dodatkowo postanowisz się zarejestrować, to jeszcze lepiej! Dzięki odrobinie chęci i wyrozumiałości wobec moich 'zabiegów' możesz przyczynić się do tego, że R1-Forum.PL nie umrze za sprawą bezproduktywnego dryfowania po Internecie.

Skąd pomysł na taki mini-PR? Od dłuższego czasu sam posiadam konto na BikePics i widziałem, że grono właścicieli R1'ki jest dość duże w Polsce. Wystarczyło spędzić kilka godzin (uffff) na tym portalu, by odnaleźć potencjalnych użytkowników.

W moich zabiegach o 'świeżaków' jest to pierwszy krok, który poprzedza m.in. umieszczenie linków na mniej lub bardziej znanych forach motocyklowych oraz... będę liczył na tzw. 'pocztę pantoflową' Red_icon_wink

Zapraszam do rejestracji Red_icon_mad3

PS.
Jeżeli swoim zachowaniem kogoś uraziłem do tego stopnia, że czuje potrzebę wyrzucenie z siebie soczysztego spier***aj, to najlepiej zrobić to na forum lub mailowo: bemisz@r1-forum.pl
Red_icon_surprised
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2010-07-08, 11:07 AM przez BeMisz.)
2010-07-05, 10:21 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#2
RE: BikePics.com
Dupa zbita...

Wczorajsza próba rozesłania kilkudziesięciu wiadomości za pośrednictwem BikePics się nie powiodła. Miałem przypuszczenia, że może wiadomości zostały potraktowane jako spam (z racji linka w temacie), ale pewnie nawalił sam portal, gdyż wysłałem testową wiadomość do siebie (bez linka) i też nie dotarła na maila Red_icon_sad

Ehh... może jednak... poczekam owe 24h (jak o tym piszą na BikePics)

EDIT:
nic! kur*a nic! nawet wysłanie kilku wiadomości do administratorów nie pomogło - nie działa i już Red_icon_sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2010-07-08, 11:04 AM przez BeMisz.)
2010-07-06, 10:47 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->