Datki forumowe
Autor Wiadomość
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#21
RE: Datki forumowe
no comment ;>
2011-12-08, 11:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#22
RE: Datki forumowe
panowie kurde to była moja propozycja z tymi privami,ciesze się że wam przypadła do gustu ,ale nie ja Tu żądze,mam nadzieję że Bemisz nie będzie miał nic przeciwko temu pomysłowi,co do użytkownika domi, panowie nie naszą winą jest to, że ten użytkownik nie rozumie co autor miał na myśli ,to Jego problem,kolejna moja propozycja weźmy takich użytkowników na luz ,po co się sprzeczać, jeśli ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia w poście po prostu ignorancja i będzie git ,lub luźna guma i hasło typu "tele domiś" bez spiny hehe ,widzę też że nie do końca zostałem zrozumiany z tymi privami w sprawie datków ale luz Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-09, 12:43 AM przez żaba.)
2011-12-08, 11:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#23
RE: Datki forumowe
mysle ze tzw dawcy ( nie organow mam nadzieje Red_icon_tongue ) nawet woleliby być jawni, wiec nie wiem po co sie tutaj utajniac, kazdy kto chce da ile moze i gitaraRed_icon_smile zawsze to ulatwi troche Bemiszowi zycie i my bedziemy mogli sie cos przyczynic dla forum
2011-12-09, 10:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#24
RE: Datki forumowe
wow... ja sobie spokonie choruję i wchodzę na forum po 12h, a tu wylew prywatnych wiadomości...

aż mi serce ścisnęło (zanim zacząłem czytać te wiadomości), bo myślałem, że coś się sypie z forum i ludzie krzyczą i wołają o pomoc Red_icon_tongue

Panowie... sprawa datków wyszła za sprawą użytkownika Domi, który jak widać nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a tylko się wpienia, że ktoś wytknął mu jego... potknięcie... było - minęło Red_icon_smile

żaba po moim poście (w Czystkach) ukazującym kwestię datków na innym forum (a wiem, że wiele tak robi), rzucił bez przymusu, że coś takiego mogło by u nas zadziałać, potem koczis wtrącił chęć dorzucenia swojej cegiełki i... popłynęło Red_icon_smile

dziękuję wszystkim chętnym! szczerze - to bardzo miłe i muszę powiedzieć, że widząc poparcie tylu użytkowników chętnie przeprowadzę zbiaranie daniny, ale chcę ustalić zasady:

1. nie teraz, nie teraz, nie teraz Red_icon_cheesygrin
(przepraszam bardzo, ale przed Świętami będzie ciężko mi się tym zająć, gdyż tu nie chodzi tylko o zebranie kasy, ale o wiele innych rzeczy... czytaj niżej)

2. będzie udostępniony pełen kosztorys: na co idzie kasa, w jakiej wysokości, itp.
(ludzie są różni i z przykrego doświadczenia wiem, że ktoś może chcieć mi dokopać i zgłosić do urzędu skarbowego mój "nierozliczany" dochód - kpina, ale tak się zdarza!)

3. datki będą takiej samej wysokości - czyli dzielimy równo

4. za dodatkową kasę (poza utrzymaniem serwera i domeny) będziemy mogli kupić dodatkowe ulepszenia forum
(jest to nie stety w dolarach, więc będę uwzględniał średni kurs NBP przy przeliczaniu na PLN)
- lepszy kalendarz
- lepszy czat
- lepsza kontrola postów/wątków (zwłaszcza wobec świeżaków)
- lepszy antyspam (może wkońcu wyłącze pytanie o rodzinne miasto naszego skoczka)
sam skrypt forum jest darmowy, aktualnie to 1.4, ale jest już wersja 1.6, jednak dodatki do skryptu (wymienione wyżej) są płatne, gdyż ludzie na tym zarabiają (poświęcają swój czas na pisanie setek linii kodu, testowanie oraz poprawianie błędów)
BTW - aktualnie działające dodatki/wtyczki są częściowo darmowe, a niektóre płatne (z tego co pamiętam to wydałem na nie około $25 - subskrypcja jest czasem roczna, a czasem wieczna)

5. zanim z tym ruszymy będziemy musieli dojść do porozumienia w jaki sposób Dawcy będą wyróżnieni na forum (część porpozycji już wymieniłem)

6. chyba tyle... wracam chorować lub raczej... kurować się Red_icon_sad

pzdr!
2011-12-09, 01:05 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#25
RE: Datki forumowe
wiadomo przed swietami krucho z czasem, ale od stycznia na spokojnie pomyslimy co i jak Red_icon_smile zdrowia!
2011-12-09, 02:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#26
RE: Datki forumowe
z tym urzędem skarbowy masz rację, są nieraz ludzie, którzy poprostu na złość zrobią i kierują się zasadą : "ja nie mam to drugiemu nie dam"
2011-12-09, 02:23 PM
Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#27
RE: Datki forumowe
i ja pw wysłałem żebym przypadkiem nie został pominięty
www.youtube.com/watch?v=3e6dCB1tTHs&feature=related
2011-12-09, 03:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#28
RE: Datki forumowe
ja rowniez pw wyslalem
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2011-12-09, 04:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#29
RE: Datki forumowe
dlatego da ten kto chce i moze Red_icon_wink i mozna zrobic tak ze ten kto wysle pw dostanie dostep do oddzielnego tematu w ktorym beda wszystkie dane dotyczace tego tematu
2011-12-09, 07:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#30
RE: Datki forumowe
pierwszy Red_icon_smileRed_icon_smileRed_icon_smileRed_icon_smile
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2011-12-09, 11:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#31
RE: Datki forumowe
jeśli chodzi o moje zdanie w dalszym temacie to uważam że Red_icon_smile nie powinno być żadnych oddzielnych postów,wątków dla osób które się dorzucą jako DATKI,róbmy swoje i niech kasa pozostanie tylko dla własnej świadomości,ale od razu zaznaczam że to tylko i wyłącznie moje zdanie Red_icon_smile, od zawsze jestem przeciwko komercji,a to chyba tak by wyglądało w świetle nowych użytkowników,wiem że najeżdżam często na jednopostowców ale to naturalne bo skoro ktoś poświęca swój czas a nawet nie usłyszy dziękuje i potem forumowicz znika, to potrafi być to irytujące prawda ? zwłaszcza w tym środowisku !!! My nie jesteśmy forum telefonów czyż nie Red_icon_smile Forum przecież nie działa od wczoraj i paru użytkowników nawet mnie przekonało że tak już jest na forach i zdaje sobie sprawę z własnych błędów jakie popełniam,człowiek się uczy całe życie Red_icon_smile wiem że nie każdy się zgodzi z moim zdaniem i ja to szanuje,więc to tylko moje zdanie i tak powinno być na forum Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-12-10, 12:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#32
RE: Datki forumowe
mi chodzilo o oddzielny tylko 1 watek pod ktorym beda wszystkie dane i informacje co do tzw datkow Red_icon_wink zeby osoby ktore sie nie chca w to bawic nie musialy w to ingerowac i miec pretensje ze inni daja a on nie ;P a reszta pozostanie jak jest
2011-12-10, 03:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#33
RE: Datki forumowe
Tak jak pisze żaba, mi też nie zależy żeby miec z tego powodu jakiś "tytuł"...
2011-12-10, 05:16 PM
Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#34
RE: Datki forumowe
Zaczoł się nowy rok, więc może weźmiemy się za temat składki na forum. Ja myślę że niema co czekać na decyzjię Szefa tylko w ramach prezentu każdy wpłaca ile uważa za stosowne.
2012-01-01, 10:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->