Autor Wiadomość
domi Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#21
Shocked  RE: Czystki
Nie zgadzam się z "czystkami " nie jest Was aż tak dużo aby to było konieczne.
Zalogowałem się ponieważ jestem miłośnikiem motocykli i posiadam R1, na problem który zaistniał w moim moto nawet nikt nie znał odpowiedzi Red_icon_mad
(albo nie chciał pomóc).
"czystki" moim zdanie doprowadzą do powolnego zamierania tego forum a przecież nie oto chodzi.. chyba.. że.
Ponad 400 użytkowników Red_icon_smile ale argument Red_icon_cheesygrin

Z całym szacunkiem pozdrawiam
Domi
ps. www. transalpclub.pl
2011-12-07, 03:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#22
RE: Czystki
mysle ze jestes tu zbyt krotko by to oceniac... z biegiem czasu sam sie przekonasz jak to jest jak ktos sie loguje i znika....a gdy uzyska co chciał nie bedziesz mogł liczyc na jego pomoc bo ma cie w dupie dostanie co chciał i oleje system, ale twoje zdanie masz do niego prawo
2011-12-07, 03:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#23
RE: Czystki
Jako jeden z użytkowników, który zalogował się tylko po to żeby zaczerpnąć pomocy od właścicieli R1 to może "czystki" są dla Ciebie czymś niezrozumiałym i głupim. Ponad 400 użytkowników to nie jest powalająca liczba ale uwierz, że lepiej mieć na forum 30 użytkowników biorących aktywnie udział w jego rozwoju niż 1000 pasywnych... Może na Twój problem nikt nie znał odpowiedzi i tyle, po co pisać skoro nikt nie wie (chyba, że według Ciebie mają sens posty z cyklu: "nie wiem", "nie mogę Ci pomóc" itp) Według mnie do powolnego zamierania tego forum doprowadzą użytkownicy, którzy się logują "tak poprostu" i będzie pierdolnik na forum, a Ci co mają coś do powiedzenia to i tak będą się na nim udzielać. Ale oczywiscie tak jak napisał lukasz_nr Twoje zdanie i masz do niego prawo.

a już twojego postscriptum nie czaje zupełnie...
2011-12-07, 04:03 PM
Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#24
RE: Czystki
co za roznica czy gosc jest i nie bierze udzialu a go nie ma w ogole na liscie forumowiczow ?Red_icon_tongue
2011-12-07, 04:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
domi Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#25
RE: Czystki
Myślę, że doprowadzenie jakiegokolwiek forum do liczby ograniczonej (tylko ci co się udzielają ) zatraca sens samego "forum".
XoXo zaglądnij czasem na mój p.s a pewnie zaczaisz i to zupełnie Red_icon_smile
2011-12-07, 04:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#26
RE: Czystki
W końcu na forum ilość przerodzi się w jakość już dawno o tym wspominałem i jestem jak najbardziej za czystkami, chodzi o to abyśmy pomagali sobie na wzajem a nie tylko pomagali innym nie otrzymując pomocy od nikogo. Kto wie może te czystki sprawią że forum się ożywi, zobaczymy czas pokarze ale jak najbardziej jestem za czystkami Red_icon_wink
www.youtube.com/watch?v=3e6dCB1tTHs&feature=related
2011-12-07, 04:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#27
RE: Czystki
Domi nie rozumiem Twoich argumentów ,to że Ci się czystki nie podobają to twoje zdanie,ale jeśli zarzucasz nam że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie i to że forum będzie zamierać po tym, to pozwól że Cię uświadomię,Twój problem o jaki pisałeś to rozmiar ściągacza do magneta,wybacz ale to nie żaden problem,tak jak napisał XoXo mamy pisać że ściągni pokrywe 5 min roboty i po kłopocie,nie wspominam że zalogowałeś się jako ten co nie ma i raczej miał nie będzie R1 co dla mnie jest conajmniej dziwne i niezrozumiałe,ale luz masz prawo,mogę Cię zaręczyć że do puki moje serce bije to ja będę tu zawsze a ze mną pewnie i paru innych użytkowników więc nie martwił bym się o to czy to forum umrze,aby zakończyć napiszę tylko że jesteś tu z 3 postami i twoja sprawa ,tylko te argumenty przedstawione przez Ciebie trochę nie teges Red_icon_smile co do czystek oczywiście szanuje Twoje zdanie Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-12-07, 04:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#28
RE: Czystki
3x TAK dla czystek!
2011-12-07, 05:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#29
RE: Czystki
mocne slowa Panowie padaja ale jak w/w argumenty sa potrzebne zeby nie ktorymi potrzasnąc i zeby w koncu zastanowili sie czy nie marnuja tu swojego i naszego czasu nei bede sie odnosil do argumentow przeciw czystkom bo sa bez sensu nalezalem juz do dwoch innych zrzeszen tu dziez for internetowych i macie racje ludzie ktorzy najwecej sie kloca w takich sprawwach ( czystki ) zwykle maja najmniej do powiedzenia nie tylko na forum ale i w zyciu. Tylko tutaj jestes gal anonim to mozna sobie pozwolic na pewne stwierdzenia wydawalo by sie bez konsekwencji. Zaba ma racje lepiej sie nie wypowiadac w tematach na ktore nei znamy odpowiedzi niz pisac bez sensu. Ad 2 forum r1 dla wlascicieli r1 badz milosnikow techniki a nie dla ludzi ktorzy wejda uzyskaja odpowiedz i oleja temat .
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2011-12-07, 05:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#30
RE: Czystki
będzie długo... a na samym końcu esencja czystek
(dotarłem do niej pod koniec pisania wiadomości... więc tym bardziej łapię się za głowę jeśli chodzi o niezgadzanie się z czystkami)


zacznę od tego, że forum to stworzyłem dla ludzi, którzy szukają informacji o danym modelu motocykla... gdy sam przymierzałem się do zakupu R1 ciężko było znaleźć coś sensownego i "skakałem" pomiędzy forami, a w końcu trafiłem na R1-Forum.COM Red_icon_wink
mam ten komfort, że język angielski znam i mogłem trochę wgłębić się w temat, ale nie będę ukrywał, że dość specyficzna terminologia zmuszała mnie do zaglądania do słownika...

powstało NASZE forum... i mimo, że jestem tu adminem, to samo forum tworzą użytkownicy (wybaczcie uogólnianie), którzy mają swoje prawa i sugestie - odnoszące się do samego funkcjonowania forum.
już nie raz był poruszana kwestia "jakość vs. ilość" przez samych użytkowników (tych bardziej czynnych niż biernych), którym pewne rzeczy się nie podobały...
nie będę ich tu wymieniał, bo już niektórzy nieraz o nich pisali, ale temat "czystek" wracał dość często

mamy ponad 400 użytkowników... czy to MAŁO? nie wiem ilu mamy Polaków, którzy posiadają R1 i śmiem twierdzić, że nie jest ich tysiące...
do tego można dołożyć pasjonatów i potencjalnych właścicieli, którzy według mnie, pałając zamiłowaniem do R1'ki, powinni być bardziej zainteresowani tym co dzieje się na forum...

jeśli ktoś nie wchodzi na forum od kilku miesięcy, to najprawdopodobniej o forum zapomniał, bo najzwyczajniej na świecie przestała go fascynować R1...
prosta implikacja wykazuje => wali go forum, więc po usunięciu go z listy, nie będzie nękany mailami od admina, a nasze statystyki będą bardziej REALNE...

a'propos maili - były wysłane już kilka razy, ale jak spoglądałem w same logowania po ich wysłaniu, to odzew wśród części "zarejestrowanych" był zerowy... czyli moja implikacja jest prawdziwa
(z matematycznego punktu widzenia, jest to tautologia, która niejako uzasadnia wprowadzane czystki)

w mailu o czystkach z zamysłem umieściłem informajcę o tym wątku, gdyż chciałem zachęcić do takiej dyskusji - jak się okazało warto było, bo dzięki temu kilka osób już się zalogowało
(czy to z chęci pozostania na forum, czy to z chęci wgłębienia się w "sprawę" czystek)

tego rodzaju czytki NIE BĘDĄ odbywać się częściej niż dwa razy do roku, a być może tylko raz na rok i wydaje mi się, że po pierwszej ich "odsłonie" będzie można dostrzec potencjał interesantów...

zakładam, że nikomu z tu obecnych AKTYWNYCH użytkowników nie przeszkadza fakt, że jest nasz "tylko" 400... i że będzie nas "tylko" ... 100?

wszelkie sugestie są mile widziane i nikt nie dostanie bananem, gdy będzie ostro krytykował zaistniałą sprawę...

BTW - nawet nie wywaliłem PS'a użytkownika domi... Przemku, zamieściłeś link do innego forum w celu... sprawdzenia ilu z Was tam jest? prawie 3tys.! gratulacje i życzę powodzenia - szczerze!
mam tylko pytanie: czy jesteś zalogowany na każde forum związane z motocyklami? ile z tych for jest utrzymywanych z własnych kieszeni admina? na wskazanym przez Ciebie forum "klubowicze" płacą 20 PLN na rok, a u nas wszystko jest za free Red_icon_smile

a oto jeszcze ciekawostka z tego forum (dostałem linka, więc poczytałem):

http://www.transalpclub.pl napisał(a):Użytkownicy na forum są kasowani z następujących powodów:

1.
Brak logowania się na forum ponad 1 rok,

bezpośredni link: Kasowanie użytkowników

pozdrawiam i zachęcam do otwartej debaty
2011-12-07, 09:57 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#31
RE: Czystki
BeMisz lepsze nasze 100, niż ich 3tysiące Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-12-07, 10:06 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#32
RE: Czystki
polac mu dobrze napisałRed_icon_smile widac ze chłopina to ogarniaRed_icon_smile
2011-12-07, 10:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#33
RE: Czystki
widzę Bemisz że doskonale się rozumiemy Red_icon_smile odnośnie jakiś dziwnych akcji użytkowników tego forum,jest to dla mnie co najmniej dziwne gdyż nie rozumiem jak można uważać się za motocyklistę udzielając się na różnych forach motocyklowych i wprowadzać jakiś zamęt lub ferment wśród nas lub innych użytkowników różnych forum,co o nich myślę? pozostawię to bez komentarza bo i po co język strzępić,mam tylko pomysł jeśli się takie osoby pojawią lub ktoś je wytropi można by założyć wątek że z danym baranem nie dyskutujemy bo szkoda czasu,co do ilości użytkowników na ty forum, jeśli zostanie nas nawet garstka ale garstka prawdziwych motocyklistów ludzi z pasją i chęcią by sobie pomagać to o nasze forum się nie martwię,druga sprawa że jeśli Bemisz ponosisz koszty a pewnie tak (ja się kompletnie na ty nie znam) ja nie mam nic przeciwko żeby zrobić forumową ściepe tym bardziej że nie ma u nas reklam za co jest Tobie bardzo wdzięczny,tyle odemnie
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-12-07, 11:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#34
RE: Czystki
Też mogę dać jakąś cegiełkę Red_icon_smile

P.S. może przy pierwszym rejestrowaniu dać ograniczenie do wpisu w powitalni i info, że jeśli się nie będzie udzielać/logować np. raz na 4 miesiące to konto będzie z automatu usunięte.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-12-07, 11:36 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#35
RE: Czystki
Też się na tym nie znam ale wydaje mi sie, że takie ograniczenia to strasznie dużo roboty...i mogą wywołać trochę zamentu. Co do ściepy to popieram nawet nie wymagana ale kto chce... zawsze cos. Chyba tak naprawdę na jednopostowców nie ma skutecznego sposobu.
2011-12-08, 12:09 AM
Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#36
RE: Czystki
ok... tu podejmujemy kwestę czystki... datki mają oddzielny wątek
(sorrki, ale jak zawsze staram się [jako-tako] dbać o porządek Red_icon_tongue )
2011-12-08, 08:13 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#37
RE: Czystki
i bardzo słusznie bo nam się zrobi za duży bałagan Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-12-08, 10:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#38
RE: Czystki
tak jak Xoxo mowi, nie ma sposobu na jednopostowcow, po prostu moglbys Bemisz sprawdzic czy da sie zrobic opcje ze pierwszy post trzeba wpisac w powitalni i dopiero potem gosc/kobitka dostawalby/łaby uprawnienia i wglad do innych watkow, chociaz wymuszona "kultura" tez mija sie z celem
2011-12-08, 11:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#39
RE: Czystki
szlag mnie trafił z forum od strony admina, bo nie można zrobić takich czystek jakbym chciał - tzn. zaznaczyć grupę użytkowników do wywalenia i wioooooo....

ale... poszukam skryptu do naszego forum, który powinien to załatwić, więc mam nadzieję, że pozbędziemy się tych, którzy bezsensownie zawyżają statystyki Red_icon_wink
2012-02-15, 08:53 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#40
RE: Czystki
no to czekamy aż coś się zmieni
www.youtube.com/watch?v=3e6dCB1tTHs&feature=related
2012-02-15, 06:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->