O co tu chodzi
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
O co tu chodzi
Witam,

Tytułem wstępu do całego forum pozwolę sobie napisać kilka słów (bez nużących esejów) o co tu właściwie chodzi.

Wielu z Was (zwłaszcza właścicieli Yamahy R1) powinno znać pionierskie forum R1-Forum.com, które jak przystało na solidne 'community' jest istnym kompendium wiedzy dla wszystkich roczników R1'ek!
Niestety (lub stety) jest ono w języku angielskim, a jak wiadomo czasem dość ciężko czyta się 'po obcemu', zwłaszcza gdy... ok, mniejsza oto.

Forów motocyklowych w naszym ojczystym języku jest od groma i gdzieniegdzie są działy dedykowane albo dla motocykli ze stajni Yamaha albo z ogólnym podziałem na 'sporty'.

Oto koncepcja zbudowania społeczności zorientowanej na R1'kę, czy i jak ona przypadnie Wam do gustu, to czas pokaże.
Tworząc działy (i ich nazwy) starałem się przekazać dość 'lajtowe' podejście do całej tematyki i myślę, że ogólny wizerunek forum taki powinien być. Surowość, powaga, nader pełna kultura - to można znaleźć na innych portalach. Tu ma być luz i bez przesadnej cenzury. Przecież dwa koła, to nasza pasja i nijak ma się do wysublimowanej i pełnej estetyki gry w golfa - tam trzeba trzymać odpowiedni 'poziom', tu tak nie musisz!

Wiem jedno - odrobina zaangażowania jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a jeśli przy tym wyjdzie coś fajnego, to może warto? Mam jednak cichą nadzieję, że jakoś to wszystko ruszy, a po pewnym czasie rozkręci się w podobnym stopniu co wspomniany prekursor R1-Forum.com

Pozdrawiam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2010-07-05, 09:48 AM przez BeMisz.)
2010-07-05, 09:32 AM
Strona WWW Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->