Totem Garage Warszawa Wilanów
Autor Wiadomość
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#1
Totem Garage Warszawa Wilanów
Witam,

Chciałbym zachęcić Was do skorzystania z naszych usług. Nie jesteśmy zmanierowanymi mechanikami którzy wykonują swoją pracę za karę. Nie wartościujemy klientów przez stopień trudności powierzanych zleceń- dla nas każdy klient jest tak samo wartościowy, bo okazuje nam zaufanie i zostawia u nas pieniądze. Totem Garage to dwóch młodych ludzi którzy kochają motoryzacje i realizują się w swojej pasji od wczesnego dzieciństwa. Specjalizujemy się w sportowych motocyklach marki Yamaha- mamy do nich bardo duży zapas używanych części. Doszliśmy do bardzo ciekawych rozwiązań które obniżają koszty uruchomienia uszkodzonego silnika nie tracąc przy tym na trwałości. Bardzo chętnie naprawiamy skutery i motocykle każdej marki. Na skuterach jako dzieci "zjedliśmy zęby" Emotikon smile. Podejmujemy się najtrudniejszych zadań- nie są nam obce skomplikowane diagnozy czy remonty silników. Wycenę ustalamy przed podjęciem pracy informując na bieżąco o jej postępach. Zajmujemy się też oklejaniem samochodów i motocykli. Robimy indywidualne projekty, mamy spore doświadczenie w sportowych pojazdach. Zapraszam do naszego garażu- wykonamy gruntowny przegląd motocykla razem z pomiarem kompresji w cylindrach gratis! Jestem pewny, że współpraca będzie dla obu stron satysfakcjonująca. Mieścimy się na warszawskim Mokotowie. Proszę dzwonić- na pewno się dogadamy.

http://www.facebook.com/totemgarage01 tu możecie sobie pooglądać co oklejamy- są rajdówki, ferrari, rolls royce, motocykle i w ogóle sporo ciekawych rzeczy Red_icon_wink

Pozdrawiam


Karol 503 797 747
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-17, 10:25 PM przez Koczis. Powód edycji: zmiana tematu. Wykasowano "warto" )
2015-10-11, 10:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Karol, oczywiście na hasło R1-Forum.pl można liczyć na jakiś rabacik? Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-10-11, 10:52 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#3
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Zdecydowanie tak Red_icon_smile
2015-10-11, 03:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#4
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Przyjeżdżajcie- my strasznie palimy się do roboty
2015-10-11, 03:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#5
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
ile za oklejenie takiej r1 na blue,jak to sie ma do trwałosci na załamaniach,rogach itp
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2015-10-11, 03:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#6
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
No powiem tak- motocykle ciężko się wycenia bo liczenia z metra nie ma tu najmniejszego sensu. Metraż jest mały jednak samo oklejenie to bardzo skomplikowana sprawa. Zaznaczę też, że oklejanie nie jest tańsze niż malowanie, bo naniesienie folii jest procesem odwracalnym. Co do ceny to za samą robociznę za moto bierzemy 1000 zł plus koszt materiału- tu mamy do wyboru kilka marek tj. Mactac który jest najtańszy (nie jest to żaden chińczyk, to najtańsza marka z markowych, masło maślane Red_icon_wink), Oracal i Arlon które są zbliżone cenowo i 3m który jest najdroższy i któremu Arlon w niczym nie ustępuje. Trzeba liczyć około 1500 zł. Do tego możemy przygotować indywidualny projekt czy wzór lub odwzorować malowanie z jakiejś edycji limitowanej i tutaj dochodzi dodatkowy koszt pracy grafika. Mamy w tym dużą wprawę i z folią nie ma potem żadnych problemów. Newralgicznym miejscem jest czacha a konkretnie dziura gdzie są światła, ale i na to jest sposób. Bardzo gorąco zapraszam Red_icon_smile
2015-10-11, 05:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Milvith
Unregistered




 
#7
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Jak się dobrze zrobi to nic nie będzie, musi być folia najlepiej 3m i do tego primer na końce folii. Trzeba tylko pamiętać że owiewki blisko silnika po jakimś czasie i tak się odkleją. Naszczęście nie jest to jakoś super widocznie i można to poprawiać.

Pozdro
2015-10-11, 05:11 PM
Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#8
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Arlon ma bardzo porównywalne parametry do 3m. 3m ma po prostu najlepszy marketing i produkuje bardzo dużo różnych rzeczy. Oklejamy setki pojazdów i mogę to stwierdzić z całą pewnością. http://www.facebook.com/totemgarage01 zerknijcie- jest tam sporo naszych realizacji w tym kilka bardzo luksusowych samochodów. Zmienialiśmy nawet kolor w Rolls Royce Phantom z granatowego na biały- dom weselny pod Poznaniem woził nim do ślubu. Red_icon_cheesygrin
2015-10-11, 06:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#9
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
fakt 3M ma tylko dobry marketing i mnóstwo produktów dlatego ludzie myślą,że jest dobry...a nie jest.
tylko taśma dwustronna z gopro im wyszła.

oklejałem sobie m3 e92 i cayenne'a, jak zobaczyłem oferte i folia 3M była najgorsza jakościowo jak i cenowo.
czarny mat wygladał jakby ktoś trabanta po pijaku sprejem przeleciał na sztuke.
zdjecia mam na stronie firmy znajomego która to robiła,ale nie bede jej tutaj reklamował.

z mojego niezbyt dużego doświadczenia radze dobrze dobrać folie bo ja też w ciemno waliłem ze chce 3M, dobrze,że mnie ktoś mądrzejszy naprostował.
2015-10-11, 08:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#10
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
(2015-10-11, 08:34 PM)Draco napisał(a): fakt 3M ma tylko dobry marketing i mnóstwo produktów dlatego ludzie myślą,że jest dobry...a nie jest.
tylko taśma dwustronna z gopro im wyszła.

oklejałem sobie m3 e92 i cayenne'a, jak zobaczyłem oferte i folia 3M była najgorsza jakościowo jak i cenowo.
czarny mat wygladał jakby ktoś trabanta po pijaku sprejem przeleciał na sztuke.
zdjecia mam na stronie firmy znajomego która to robiła,ale nie bede jej tutaj reklamował.

z mojego niezbyt dużego doświadczenia radze dobrze dobrać folie bo ja też w ciemno waliłem ze chce 3M, dobrze,że mnie ktoś mądrzejszy naprostował.

Trochę przesadzasz. To nie jest zła folia. Jest bardzo dobra, ale Arlon jest chyba jeszcze lepszy a ciut tańszy.
2015-10-11, 09:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#11
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
A czy robicie projekty naklejek jak wam sie prześle szkic odreczny?
2016-03-09, 06:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#12
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
(2015-10-11, 09:20 PM)Mawers Totem napisał(a):  To nie jest zła folia. Jest bardzo dobra

to w końcu nie zła czy bardzo dobra? Red_icon_cheesygrin

dla mnie to możesz uważać nawet,że jest genialna Red_icon_cheesygrin

to moje zdanie,oparte na własnym doświadczeniu i poparte zdaniem profesjonalisty...jak masz swoje to je wyraź,ale nie wyjezdzaj mi tu z jakims "przesadzaniem" bo akurat w tym wypadku dla mnie Twoje zdanie czy kogokolwiek z tego forum jest kompletnie nieistotne w tym jak i w innych tematach w których ludzie pozjadali rozumy w teoretyce,a ja zjadłem zęby w praktyce.
2016-03-09, 11:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#13
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Zjadłeś zęby i wyplułeś... Dlaczego uważasz, że moja wiedza jest teoretyczna? Prowadzę firmę, mamy za sobą setki oklejonych samochodów w tym Ferrari California, Rolls Phantom i kilka innych cukiereczków. Po co się pienisz? Rozumiem, że moje zdanie jest dla ciebie nieistotne, ale dziwię się, że tak szybko mnie oceniłaś nic o mnie nie wiedząc, ale to typowo dla takich forumowych napinaczy http://www.facebook.com/totemgarage01 przejrzyj nasze realizacje a jak ci mało to dośle ci na maila całe portfolio z ostatnich pięciu lat. Mogłeś oklejać m3 czy Cayenne ale Rolls Roycea nikt w Polsce oprócz nas nie oklejał Red_icon_cheesygrin


Załączone pliki Obrazki
   
2016-03-11, 08:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#14
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Szyby przyciemniacie? : )))
Jaki koszt by był w E60 sedan!
LwG!
2016-03-14, 02:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#15
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Coś pięknegoRed_icon_smile Chciałbym w takim chociażby posiedziećRed_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2016-03-14, 07:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Milvith
Unregistered




 
#16
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Piękna robota panowie Red_icon_smile

Żona obklejała 3 motocykle folią 3m, wyszło ładnie i zmieniło totalnie oblicze motocykla, jak będę w domu wrzucę fotki. Ja tam polecam 3m koszt folii na całe moto wyniósł około 600 zł.
2016-03-15, 07:29 AM
Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#17
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Przypominam, że zajmujemy się też Yamahami- http://www.Facebook.com/totem.grg co do cen to proszę dzwonić lub pisać na priv
2016-03-15, 11:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#18
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
to za ile można nabyć nowy koszyk sprzęgła...tak z ciekawości
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2016-03-19, 04:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#19
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
Dostępne tylko w Aso więc chyba cenę znasz skoro pytasz. Ja mogę załatwić po taniości zamienniki, napędy, oleje, filtry itp itd. Koczisowi załatwiłem świece w bardzo dobrej cenie. Były dedykowane do r1 w IC.
2016-03-19, 04:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#20
RE: Totem Garage Warszawa Wilanów- warto
to takie sprawy to każdy zamówi sobie i inter carsu.i daja rabaty tez
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2016-03-19, 07:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->