Światła długie, drogowe w nocy w korkach.
Autor Wiadomość
PawełkOMO Offline
banned
***

Kraków
ZŁOMEK

Liczba postów: 189
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 4
#1
Światła długie, drogowe w nocy w korkach.
Musiałem ostatnio przed Bożym Ciałem jechać SAMOCHODEM Zakopianką z Krakowa na południe. Była noc, ciemno, korek zajebisty. Cóż jedyne miasto w Polsce gdzie jedzie się na długi weekend. Jedziemy powolutku, dużo samochodów, luz taki czas, musiałem jechać. Widzę nagle zajebiste światło z tyłu, przypominam, że była noc. Jak jeździ się po Zakopiance motocyklem to wiem doskonale, nie czepiam się wyprzedzania na podwójnej ciągłej... Ale wybaczcie jazda na długich w nocy, ze światłami na wysokości oczu kierowców puszek to przegięcie pały, i to jeszcze w korku, nie dziwmy się, że nas nie lubią i robią nam na złość, nie da się jechać autem gdy ktoś napierdala po oczach długimi, musiałem poprzestawiać lusterka. Motocykli jechało sporo i nawet w grupach trafiało się kliku, kilkunastu na długich. Nic to nie daję a jedynie wkurwia. Długie owszem, w słoneczne dni, przy większych prędkościach poprawiają naszą widzialność. Po co wkurwiać. Tyle w temacie, nie będę wymieniał województw, prawie wszystkie były reprezentowane.
Jadę tam gdzie jadę, nie jadę gdzie nie jadę,
Jadę tam gdzie lubię, nie jadę gdzie nie.
2015-06-05, 08:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Światła długie, drogowe w nocy w korkach.
Ja tam nigdy nie jeżdżę na długich, bo w R1 nie ma takiej potrzeby Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-06-05, 08:55 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Dżony Offline
szalony
****

Mściwojów
RN 19

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2014
Reputacja: 6
#3
RE: Światła długie, drogowe w nocy w korkach.
Ja tam zawsze jeżdżę normalnie długich w motocyklu używam do mrygania , a jak jedzie za mną jakas pala na długich nie ważne kto i czym to potrafię się odegrać. Przestawiam lusterka i odpalam przeciwmgielne
Lewy pas i do końca gaz Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-06-05, 09:06 PM przez Dżony.)
2015-06-05, 09:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->