Kupię RN19 duskusja nt. cen
Autor Wiadomość
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#1
Kupię RN19 duskusja nt. cen
w sumie odpierdalacie historie z tym kupowaniem motorów

mam 2 kolegów z pewnymi modelami 19 i nikt nie był ogladać ani raz a są naprawde igły
mojego też nikt nie oglądał ale tak czytam i czytam i pękam ze śmiechu i zdumienia że w sumie ludzie to trąby nawet na forach.

ale powodzenia w zakupach

szrotów 95 % na rynku wg statystyk mojego warsztatu w Krk a nawet na forum chłopaki nie umieją między sobą pogadać i się dogadać .... braaaaaaawo !
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2014-03-09, 05:58 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marfi88 Offline
słager
**

LBN
RN20

Liczba postów: 98
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#2
RE: Kupię RN19 [cz.2]
mad666, to zapodaj jakieś linki, czy foty. Jeśli już podawałeś, to sorry, ale nie jestem na bieżąco. Dzisiaj sprzedałem swoja lalkę, wiec mogę się skupić na poszukiwaniach następnej;]
2014-03-09, 07:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#3
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Vader ma igłe
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2014-03-09, 09:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#4
RE: Kupię RN19 [cz.2]
mad - kolejne 100% racji. Wg ogloszen oraz tych linkow jakie ogladam w tematach "kupie rn.." w Polszy jest cala masa "igiel" od handlarzy i rzezbiarzy w ktorych jedynym minusem jest tylko ten na akumulatorze a reszta sie nie zna. Hehehe....
2014-03-10, 09:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Bullit Offline
Użytkownik
***

Tarnowskie Gory
R1 rn19 2008r.

Liczba postów: 189
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#5
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Ja moją też bym mógł sprzedać ale to nie są tanie rzeczy Red_icon_wink
2014-03-10, 09:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: Kupię RN19 [cz.2]
w kółko to samo igła nie igła w Polsce to tak czy owak !!!!!! Nie trzeba tego powtarzać jak mantrę bo już każdy wie o tym jak jest ,Ci co nie wiedzą i tak kupią to co chcą lub co im się podoba .Druga sprawa Mad skro masz kogoś jak to napisałeś a piszesz że 2 kolegów ma to daj koledze namiar lub telefon a nie piszesz ze wiesz kto ma ale wynika z tego ,że nie powiesz ,Vadera jest fajna i godna uwagi ,jeszcze inne propozycję ? czy Vedera znalazłeś przypadkiem ? skoro z czegoś macie beke ,i wszyscy forumowicze to głąby to polecam konkrety a nie masło maślane
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2014-03-10, 12:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#7
RE: Kupię RN19 [cz.2]
po co mam pisać i zawracac dupe skoro ani do Vadera nikt nie ośmielił sie podjechac ani zainteresowac się sprzętem i przykład drugi: do mnie też.
aaaaaa zapomniałem nie jestescie zainteresowani bo vader zapomniał cofnąc licznik buahahaha a ja nie polakierowałem baku od wgniotki buahahaha, a przykład R1 maridera to już nawet nie będe kończył.

Ja podsumuje to tak jak juz pisałem: człowiek który ma wiedze i pojęcie co się dzieje na rynku PL nie pójdzie do handlarza bo wie że na 99 % jest to maszyna po destrukcji doprowadzona do stanu na sprzedaż, mamy dzisiętki tego przykładów co dzieje się z tymi motorami po kilku setkach km. Juz pisałem że panewki mogą jebnąć nawet do tysiąca km ale znawcy czarują sie wyglądem. Napisałem to też z przekorą ponieważ nawet na zacnym forum zwracacie uwagę na stan wizualny a nie na stan techniczny. Należało by dodac wazną rzecz którą widze powiem jak nauczycciel w podstawówce: CENE ROBI HISTORIA I PEWNOŚC MASZYNY np od znajomego, kolegi, rodziny, forumowicza ! Kto tego nie rozumie i nie wie no to wolnośc wyboru dla takich ludzi niech będzie, życie im to udowodni czy było warto czy nie a nie moje słowa które w sumie pisze tylko po to by odpowiedzieć na zaczepki żaby Red_icon_smile

Ktoś będzie zainteresowany motorami to wie gdzie mnie szukać, zdjęcia sobie daruje bo nic z tego nie mam by pokazywać. Ktoś kto chce pewny motor wie co robić.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2014-03-10, 12:42 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#8
RE: Kupię RN19 [cz.2]
zaczepki ? nie sądzę ,piszę swoje zdanie a chyba mam też do tego prawo ,dział RN19 ktoś szuka tego modelu Ty masz RN12 więc dalej masło maślane ,kolego większość forumowiczów wie jak kupować i powtarzanie tego ciągle nie ma sensu ,a pisanie że masz pewne 2 sztuki RN19 używając tego jako argument nie skomentuje ,możecie się przypierdalać mam to gdzieś ale widzę że co niektórzy mijają się lekko z prawdą a mają ze wszystkich beke ,to dopiero beka panowie
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2014-03-10, 12:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#9
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Podsumowujac - wiekszosc kupujacych w Polszy chce zdrowa, zadbana, bogato wyposazona, z pewna historia, serwisem i z polskiego salonu po wymianach, w oryginalnym malowaniu i owiewkach, na nowym napedzie i oponach, ze swiezym aku, z niskim przebiegiem o conajmniej ze sportowa koncowka wydechu "tania okazje" najlepiej od 70-letniego dziadka ktora wiecej stoi niz jezdzi czyli rn09 do 11 tys zl, rn12 do 15tysi, rn19 do 20 a rn22 max do 25 tys zl. Plus maly bonus od sprzedajacego czyli ze 3tys zl upustu na 2tygodniowa wycieczke w cieple kraje. Pomarzyc dobra rzecz i zamykamy temat Red_icon_wink
2014-03-10, 01:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marfi88 Offline
słager
**

LBN
RN20

Liczba postów: 98
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#10
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Jak mniemam, wg. niektórych, pewne sztuki, to takie, gdzie jest coś rozpierdolone i to widać na zdjęciach, tak? Nie sądzę. A co do tego wgniotka mad, to nie skomentuje. Szkoda, że nie mam zdjęcia swojej byłej, gdzie faktycznie, można by było delikatne wgniecenie nazwać ,,wgniotkiem''. Oczywiście bez spiny;] Mam budżet do 30 tys. wiem, ze rn22 nie znajdę w tej kasie, dlatego szukam, rn19, ale igły. Tak, igły, bo już nie jeden motocykl miałem, i wiem, że jak ktoś cierpliwie szuka, to w końcu znajdzie. Nie zamierzam się bawić w szpachlarza, czy lakiernika, tylko dlatego, że to niby ,,pewne'' sztuki kolegi z forum. Mnie takie rzeczy rażą w oczy, jestem pedantem i nie takich moto szukam. I na pewno nie tylko ja. Pozdrawiam.
2014-03-10, 01:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#11
RE: Kupię RN19 [cz.2]
29 i mozesz po moja przyjechac ;]

kazdy tylko pierdoli ze da tyle i tyle za dobre moto a przyjdzie co do czego to szuka igly rn19 za 22 , najlepiej na akrapach z pc i sportowymi setami...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-10, 01:58 PM przez Gr4.)
2014-03-10, 01:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marfi88 Offline
słager
**

LBN
RN20

Liczba postów: 98
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#12
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Nie, najlepiej coś dołożyć do moto, wstawić zaporową cenę, a potem płakać, że nawet nikt nie zadzwoni. Dlatego zawsze mnie to śmieszy, jak ludziska dokupią trochę akcesoriów, a potem krzyczą cenę z kosmosu, bo łudzą się, że to im się zwróci. Nie ten kraj koledzy, trzeba się z tym pogodzić. Sam lubię doinwestować to czym jeżdżę ale nigdy z myślą, że nie będę stratny przy sprzedaży. Takie hobby... a jak ktoś chce zarabiać na moto, to niech zostanie handlarzem =.=. A cena trochę z dupy za rn19. Budżet 30 kafli co nie oznacza, że tyle dam, za stare moto. Szczerze, to już bym wolał gixa k9.
2014-03-10, 02:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#13
RE: Kupię RN19 [cz.2]
tak jak myslalem Red_icon_wink powodzenia , kup gixa Red_icon_smile a wiec nie pierdol ze zaplacisz za dobre moto bo nie zaplacisz Red_icon_wink
2014-03-10, 02:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marfi88 Offline
słager
**

LBN
RN20

Liczba postów: 98
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#14
RE: Kupię RN19 [cz.2]
mad, wiadomo, że nikt nie kupuje, żeby dojeżdżać rano po bułki;] Skąd ta biała jest? Bo nie widzę tablicy rejestracyjnej pod tym kątem.

EDIT: zapłacę, ale nie śmieszną cenę. Powodzenia w sprzedaży:]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-10, 02:40 PM przez marfi88.)
2014-03-10, 02:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#15
RE: Kupię RN19 [cz.2]
no pisałem że moi kumple w moich okolicach Wschodnia częśc Krakowa - Małopolska
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2014-03-10, 02:40 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#16
RE: Kupię RN19 [cz.2]
mad ta bordo to jak dobrze kojarze to na obi czesto idzie spotkac Red_icon_tongue

ja swojej nie sprzedaje wiec powodzenie mi nie potrzebne Red_icon_wink dalem przyklad i juz wiem ze bez potrzeby byla twoja gadka ze za dobry sprzet zaplacisz Red_icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-10, 02:42 PM przez Gr4.)
2014-03-10, 02:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#17
RE: Kupię RN19 [cz.2]
tak jest to możliwe, chłopaki latają tu i ówdzie ale tylko na wiosne i ewentualnie na jesień bo chłopaki młode i dorabiaja w całe wakacje w DE by miec swoje piękne bolidy. Na żywo sa cudne.,

marfi wiedziałem że podsumujesz znowu temat jw
chciałem tylko udowodnić to wszytskim jak to podchodza do tematu fachowcy z tego forum, beka że hej !

chłopaki sa bardziej na forum R1R6.pl
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-10, 02:50 PM przez mad666.)
2014-03-10, 02:43 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#18
RE: Kupię RN19 [cz.2]
ta bordo robi wrazenie piekne akrapy sprzet wycackany , bialej nie widzialem ale tez ladnie sie prezentuje Red_icon_smile
2014-03-10, 02:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#19
RE: Kupię RN19 duskusja nt. cen
mad666 napisał(a):chciałem tylko udowodnić to wszytskim jak to podchodza do tematu fachowcy z tego forum, beka że hej !

Mam nadzieję, że to nie do mnie Red_icon_cheesygrin

Ja zawsze powtarzam, że stan wizualny to tylko początek przy szukaniu moto i nie oznacza, że moto jest ok. Często, nawet bardzo często moto na fotkach jest ideał, a technicznie złom.
Nie ma się co łudzić, że ludzie szukali, szukają i będą szukać igieł pod względem wizualnym. Jak inaczej można ocenić moto z ogłoszenia? W 99% przypadków sprzedający nie powie, że technicznie coś dolega, bo nikt nie przyjedzie nawet zobaczyć.

Ja osobiście jestem jeszcze bardziej powalony i wiem o tym, bo przy szukaniu motocykli moto nie musi być ideał wizualny i może mieć jakieś zarysowania, czy obcierki z "parkingówek" ale technicznie to chciałbym kupić moto od kogoś, kto używa motocykla jak ja, czyli jak to napisał Marider moto do 70 dziadka, co tylko moto do kościoła wyprowadza. Takich ludzi nie ma i niestety wiem o tym.
Jak są i sprzedają motocykl, to nigdy nie pojawi się on w ogłoszeniu, bo ZAWSZE idzie po znajomych.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2014-03-10, 04:48 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#20
RE: Kupię RN19 duskusja nt. cen
up

własnie dlatego warto czasami wziąc po znajomosci motor pewny po znajmości nawet jak miał plaskacza
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2014-03-10, 05:00 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->