Quickshifter motocyklowy
Autor Wiadomość
veegoo9 Offline
Młody
**




Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#21
RE: Quickshifter motocyklowy
BaCa zapomniałeś dodać ...opony torowe na drogę ? Red_icon_wink ..dokładnie jak ktoś lubi i ma kasę to czemu nie. Tak jak pisałem, moim zdaniem na ulice to- fajny bajer, natomiast na tor- super sprawa.
2015-07-27, 11:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#22
RE: Quickshifter motocyklowy
Co do opon torowych to jednak nie do końca jest taka sama zasada , że to tylko kwestia czy chce i mam na to kasę czy nie. Nie chce robić offtopicu ale jednak opona torowa ma inna temperature pracy, inna budowę od ulicznej i o wiele krótszą żywotność Red_icon_smile podsumowując może być niebezpieczna dla kierowcy motura na drodze publicznej Red_icon_smile
2015-07-28, 08:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
veegoo9 Offline
Młody
**




Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#23
RE: Quickshifter motocyklowy
..widzę bart że masz jakieś ciśnienie na opony ;p ..ja osobiście widzę sens zakładania opon torowych (stricte torowych z homologacją drogową) na ulice i mam nawet sensowne argumenty przemawiające za używaniem własnie takich opona na ulice ale to nie wątek o oponach ;p ..a więc "ciach bajera"
2015-07-28, 07:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simptec Offline
Młody
**




Liczba postów: 49
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
#24
RE: Quickshifter motocyklowy
Ja mam QS od danosa kupowałem razem z wiązką kiedyś w którymś filmie wspominałem, montaż jest banalnie prosty, i śmiało można aktywować opcję QS bez zamontowanego czujnika, zrobiłem na nim około 5kkm i działa bez zarzutu więc polecam, myślę że Daniel wyśle czujnik z zadeklarowaną mniejszą wartością (ja sam o tym zapomniałem) aby uniknąć cła i podatku bo w konwersacji jest to bardzo sympatyczny człowiek który służy radą w razie potrzeby.
2015-08-03, 08:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Dżony Offline
szalony
****

Mściwojów
RN 19

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2014
Reputacja: 6
#25
RE: Quickshifter motocyklowy
Jak ktoś nie potrafi zmieniać szybko biegów bez sprzęgła na przymknietej manetce i chce ostro pojeździć to warto zainwestować. Mi osobiście przydałby się Down shifter bo bo przy zmianie w dół jest więcej roboty, a bez sprzęgła w dół nie umiem i jakoś nie chce się uczyć na swojej rn19 Red_icon_smile
Lewy pas i do końca gaz Red_icon_cheesygrin
2015-08-04, 05:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->