Yamaha Fzs Fazer 1000
Autor Wiadomość
Speedfighter Offline
Młody
**

Radzymin
brak

Liczba postów: 39
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#1
Yamaha Fzs Fazer 1000
2013-04-17, 10:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
Moto-Team-Słupsk
***

Słupsk
RN22

Liczba postów: 115
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#2
RE: Yamaha Fzs Fazer 1000
cena kosmos jak za fazera, kumpel kupił igłe w tym samym roczniku tyle ze bez yoshimury za 12,5 tys.
2013-04-18, 08:26 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Speedfighter Offline
Młody
**

Radzymin
brak

Liczba postów: 39
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#3
RE: Yamaha Fzs Fazer 1000
(2013-04-18, 08:26 PM)Misiek napisał(a): cena kosmos jak za fazera, kumpel kupił igłe w tym samym roczniku tyle ze bez yoshimury za 12,5 tys.

Uwielbiam jak ktoś pisze, że kupił moto za x pln. :p Nie wiem w jakim stanie kupił Twój kumpel, ale u mnie sprzęt jest pewny i krajowy. Możesz kupić w tym samym roczniku za 10 tys , tylko potem nie pisz, że olej Ci się wylewa z silnika bo ktoś na silikon silnik uszczelnił. Red_icon_cheesygrin Oglądałem już ok 30 motocykli i wiem w jakim stanie są "igły". Dlatego wolałem dopłacić tys czy 2 żeby wiedzieć ,że sprzęt nie jest zrobiony z przystanku autobusowego. Na razie wystawiłem aukcję, bo mam upatrzonego bike'a na oku. Jak się nie sprzeda to będę śmigał dalej Red_icon_smile
2013-04-18, 09:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
Moto-Team-Słupsk
***

Słupsk
RN22

Liczba postów: 115
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#4
RE: Yamaha Fzs Fazer 1000
spoko to Twoja sprawa za ile sprzedajesz, dla mnie cena jest za duza jak na Fazera, a co do kumpla to kupil krajówke od pierwszego własciciela w dodatku policjanta w full oryginale plus kufer. W tamtym roku, najezdzil prawie 10tys w sezonie i wszystko gra wiec własnie dlatego wydaje mi sie ta cena jest za wysoka, wydaje mi sie ze w tych pieniadzach mozna spokojnie wyrwac o 2 lata mlodszego Fazerka, nie złość sie na mnie, poprostu daje Ci do zrozumienia, że podobne sprzeciki mozna wyrwać taniej i tyle.
2013-04-19, 12:23 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Speedfighter Offline
Młody
**

Radzymin
brak

Liczba postów: 39
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#5
RE: Yamaha Fzs Fazer 1000
(2013-04-19, 12:23 PM)Misiek napisał(a): spoko to Twoja sprawa za ile sprzedajesz, dla mnie cena jest za duza jak na Fazera, a co do kumpla to kupil krajówke od pierwszego własciciela w dodatku policjanta w full oryginale plus kufer. W tamtym roku, najezdzil prawie 10tys w sezonie i wszystko gra wiec własnie dlatego wydaje mi sie ta cena jest za wysoka, wydaje mi sie ze w tych pieniadzach mozna spokojnie wyrwac o 2 lata mlodszego Fazerka, nie złość sie na mnie, poprostu daje Ci do zrozumienia, że podobne sprzeciki mozna wyrwać taniej i tyle.

Nie złoszczę się wcale, wolny kraj każdy może kupić co chce i za ile chce. Cena jest spora, nie ma co ukrywać. Spoko, jak ktoś się postara to kupi nowy model za tys więcej(raczej w kiepskim stanie). Ja w ostatnim sezonie zrobiłem 1,5 tys, czyli praktycznie więcej stał niż jeździł. Miałem kupować do niego kufry i bawić się w turystykę, ale wyszło jak wyszło. Jednak R1 to jest to Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-19, 07:26 PM przez Koczis.)
2013-04-19, 07:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#6
RE: Yamaha Fzs Fazer 1000
... każdy towar ma swojego kupca Red_icon_smile!

koniec.
LwG!
2013-04-20, 09:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->