Drugi motocykl
Autor Wiadomość
MetalMike Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 173
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#1
Drugi motocykl
Noszę się ostatnio z trochę szalonym pomysłem zakupu drugiego motocykla.

Na użytek codzienny jak i trochę szaleństw. O swoją R1 dbam jak o największy skarb, nie ma opcji żebym gdzieś ją zostawił bez opieki, dlatego zastanawiam sie nad zakupem drugiego motocykla, taniego, którego nie bałbym się zostawić na parę godzin pod blokiem, kinem czy innym miejscem. Docelowo chciałbym tez na nim trochę poćwiczyć gumowania, zejscia na kolano itp.

Czy możecie polecić coś rozsądnego? Chciałbym zachować sportowy charakter sprzętu. Co myslicie o R6 z poczatku produkcji ? ew moze CBR F3, F4 ?
2013-03-07, 12:29 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Młodociany Offline
Użytkownik
***

W-wa
RN09

Liczba postów: 143
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#2
RE: Drugi motocykl
A może pierwszego fireblada? To byłby dobry pies Red_icon_smile
NO PAIN NO GAME
2013-03-07, 12:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
andreRLE Offline
Użytkownik
***

Leżajsk / Rzeszów
RN19

Liczba postów: 283
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#3
RE: Drugi motocykl
Polecam R6, miałem z 2002r, mega zabaweczka. Prowadzenie, zwrotność i też bardzo dobre osiągi, do tego wygodna pozycja za kierownicą Red_icon_wink

Odważni nie żyją wiecznie. Ostrożni nie żyją w ogóle.
2013-03-07, 12:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#4
RE: Drugi motocykl
(2013-03-07, 12:58 PM)andreRLE napisał(a): Polecam R6, miałem z 2002r, mega zabaweczka. Prowadzenie, zwrotność i też bardzo dobre osiągi, do tego wygodna pozycja za kierownicą Red_icon_wink

no ba! Genialny pomysl do katowania R6 Red_icon_smile! Nauczysz sie gumowac, schodzic na kolano a przy okazji troche mechaniki Red_icon_tongue a to panewa sie obróci Red_icon_cheesygrin a to skrzynia spierdoli : )))!!!

tez polecam ;P
ps. manuala mam jak cos heheh : D




blady najlepszy do tego typu spraw Red_icon_tongue
LwG!
2013-03-07, 01:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
andreRLE Offline
Użytkownik
***

Leżajsk / Rzeszów
RN19

Liczba postów: 283
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#5
RE: Drugi motocykl
Oj tam Red_icon_cheesygrin Ja swojej nie oszczędzałem Red_icon_cheesygrin nie gumowałem jej za często, ale pod czerwone wskazówka witała bardzo często ;P Co do skrzyni też sie wszyscy dziwili "bo przecież w R6 leci skrzynia i 2 wyskakuje". Pierd... o Chopinie. Z mechaniką nie miałem żadnych problemów, albo miałem po prostu jakiś szczęśliwy egzemplarz Red_icon_bggrin ;P

Odważni nie żyją wiecznie. Ostrożni nie żyją w ogóle.
2013-03-07, 01:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#6
RE: Drugi motocykl
ehhhhhh 1. pijany jestem 2. panowie co to za jebanie ..... jaka szanujaca sie maraka wypusci cokolwiek z psującym sie czymkolwiek ......... ????jak kupi ktos uzywke po katingu to sie psuje nie wazne czy r1 czy r6 czy kawa,suzi,honda, a nawet pelikan nie wazne czy 2002 czy 2012 !!!!!!!!! pierdolenie o ramach pękających , skrzyniach ,blokach kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........... litosci ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie opanujcie sie . + co do delikatnosci sprzętu ........ . JAK DBASZ TAK MASZ ! + ...... sprzety po 2004 sa ciut delikatniejsze ,
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-03-07, 05:29 PM przez incom.)
2013-03-07, 05:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
IsThePower Offline
matt1992
****


rn09/ rn12

Liczba postów: 768
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3
#7
RE: Drugi motocykl
ja jako drugi motorek mam R6 z 2001 ten sezon będzie już czwarty na niej, aa tylko raz mnie zawiodła, brak ładowania i to wszystko. A sporo nią jeżdżę, gdzie czasem w samych klapeczkach do sklepu itp, a charakterek też ma niezły, Naprawdę polecam ! a jako trzeci motorek to już z innej półki tzn. Cross Maxx KTM 540sxc 99r ale to tylko w pole, w teren. Aczkolwiek będę chciał go sprzedać w tym sezonie:-)
2013-03-14, 07:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MikiRikiTiki Offline
Użytkownik
***

Warszawa
rn01

Liczba postów: 498
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#8
RE: Drugi motocykl
Ahh.... jest tyle ciekawych możliwości. Jak nie chcesz bać się o moto pozostawione bez opieki na ulicy, to ja osobiście wybrałbym hondę, która do jazdy w złożeniu też się nadaje (chociaż jak sam nie próbowałem, ale kumpel i owszem). Mati napisał o r6, tylko czy ona nie cieszy się równie dobrą opinią co r1? Red_icon_wink
Ja osobiście wybrałbym hondę (jeżeli bym się bał oczywiście pozostawić moto bez dozoru na ulicy) - w każdym innym wypadku, nie ważne czy popękane plastiki, wywrotki po złożeniach etc. brałbym r6, bo taka bardziej... no....narowista Red_icon_cheesygrin
________________________________________________________________

rn01 - Dziadziuś, ale lubi sport Red_icon_smoke
2013-03-14, 11:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#9
RE: Drugi motocykl
Masz już sporta, to po co Ci drugi. Weź dla odmiany wygodnego fajnego nakeda, np. hornet 600(900?) - w winklach lepszy od f3, a do tego wygodny i całkiem mały - idealny do przeciskania się w korkach. Poza tym większe prawdopodobieństwo znalezienia niedojechanego egzemplarza.
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-03-14, 11:42 PM przez drzewo.)
2013-03-14, 11:41 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#10
RE: Drugi motocykl
Kup sobie jakies supermoto na polskie dziury i troche zielonego. Do 10k na spokojnie cos znajdziesz i nie bedzie zal jak glebniesz Red_icon_smile
2013-03-15, 12:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->