Rossi w Ducatii
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Rossi w Ducatii
Sorry za pierdzielenie, ale ktoś czasem musi zacząć Red_icon_cheesygrin

Jak dla mnie jest to news kilku ostatnich lat - oczywiście wszystko od dawna wisiało na włosku Red_icon_wink ale...

Gdy nie wiadomo o co chodzi, to podobno o kasę, ale wydaje mi się, że Ducati już od dawna proponowało dużo więcej niż Yamaha, a jednak Vale nie podpisał z nimi (kilka lat temu) kontraktu?

Może Rossi czekał na to, aby zdobyć jeszcze jeden tytuł MotoGP zanim wsiądzie na włoszczyznę?

Tak czy inaczej teraz ma niezłą szansę, jak mu nie wyjdzie, to zgoni na kontuzję, ale... Coś mi się wydaje, że włosi będą mieli za rok dużo radości w swoim kraju, z powodu kolejnych wygranych Rossiego Red_icon_wink

Ja osobiście trzymam kciuki Red_icon_cheesygrin
2010-07-15, 10:55 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bboy4 Offline
Młody
**




Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#2
RE: Rossi w Ducatii
Ducati & Rossi to zestawienie które napewno może zamieszać...
Przede wszystkim zacznijmy od tego że liczyła się przede wszystkim kasa - więc Ducati płacąc niemałą kwote musi czuć się pewnie...

Osobiście również trzymam kciuki...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2010-07-16, 10:56 AM przez bboy4.)
2010-07-16, 10:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#3
RE: Rossi w Ducatii
W zeszlym sezonie Rossi zawsze dementowal pogloski o przejscia z Yamahy do innego zespolu z tego tytulu ze jak mowil 'atmosfera w team Yamaha jest rewelacyjna' ,moim zdaniem przejscie rossiego a raczej nazwe to odejscie Rossiego z Yamaha spowodowane jest postawieniem tego Lorenzo na rowni z nim. Nie twierdze ze Lorenzo jest zlym zawodnikiem lecz nie pasuje mi w nim jego ogolne zachowanie i z pyska mi nie lezy,dziwnie mu z oczu patrzy :-) Podobno Ducat jest trudny w prowadzeniu i nie kazdy potrafi ujarzmic tego potwora :-) wiedz czas pokaze jak bedzie
2010-07-17, 09:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#4
RE: Rossi w Ducatii
eeee lipa. lorenzo jest kozak, ale krol tylko jeden... szkoda szkoda ze odchodzi ale kiedys to chyba musialo sie stac Red_icon_smile
2010-07-29, 12:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#5
RE: Rossi w Ducatii
ok... dopiero teraz zobaczyłem info (hehe) i wczytałem się dokładnie...

dość dobre informacje tutaj: valentino-rossi-oficjalnie-w-ducati

a na drugiej stronie można przeczytać wypowiedź Vale, która szczerze powiedziawszy mnie lekko... rozwaliła...

Cytat:Trudno jest mi w kilku słowach wyjaśnić jakie były moje relacje z Yamahą przez ostatnie siedem lat. Wiele rzeczy zmieniło się od mojego przyjścia do tego zespołu w 2004 roku. Głównie jednak zmieniła się 'ona' - moja M1-ka. W tamtym momencie był to dość słaby motocykl, który było stać jedynie na pozycje w środku stawki MotoGP. Większość zawodników szydziło z niej, także mechanicy w garażach. Teraz, po tym jak pomogłem jej dorosnąć i rozwinąć się, możesz zobaczyć wiele uśmiechów w jej garażu. Jest ona podziwiana i uprzejmie traktowana jako najlepsza w kategorii.

Albo taka prawda, albo chciał dowalić Yamasze (może podobnie jak kilka lat temu z Hondą były przetargi i ruchanie go w dupę jeśli chodzi o motocykle, na których wygrał MotoGP), albo leje na wszystko i jest zbyt pewny siebie...

Choć dalej informuje...

Cytat:Lista osób, które pozwoliły na jej przemianę jest prawdopodobnie bardzo długa. Chciałbym podziękować tutaj Masao Furusawie, Masahiko Nakajimie i 'mojemu' Hiroya Atsumi. Oczywiście nie można zapomnieć o wszystkich inżynierach, którzy ciężko pracowali aby zmienić M1-kę. Następnie nie można zapomnieć o Jeremym Burgessiw i wszystkich osobach w moim garażu, którzy dbali o nią z miłością na wszystkich torach na świecie. Lista kończy się na wszystkich innych osobach, które pracowali z Yamahą przez te lata.


Hmm... ja tam stawiam na wszystko po trochu Red_icon_wink
2010-08-30, 10:53 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#6
RE: Rossi w Ducatii
Czyżby Rossi się przebudził na koniec sezonu, bo po pierwszej sesji jest 3.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-11-04, 10:35 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->