Wymiana Uszczelniaczy przedniego zawieszenia R1
Autor Wiadomość
patison
Unregistered




 
#1
Wymiana Uszczelniaczy przedniego zawieszenia R1
Jaki olej polecacie do przedniego zawieszenia ? i ile go wlewamy ? do tego jakies uszczelniacze ? i najwazniejsze pytanie czy dam rade to sam zrobic , czy lepiej oddac komus kto sie na tym dobrze zna.. Dodam ze kiedys wymienialem w Hondzie CB , ale to bylo pare lat temu Red_icon_cheesygrin ..Moja R1 z 2001 roku.. Red_icon_smile
2011-02-17, 08:52 PM
Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Wymiana Uszczelniaczy przedniego zawieszenia R1
czy dasz sam radę ?myślę że jeśli jesteś mniej więcej ogarnięty to sobie poradzisz,z tym że tu masz zawieszenie up side down więc jest trochę więcej pracy,musisz mieć również ciągacz może być własnej robotyRed_icon_smile aby ścisnąć sprężynę bo bez tego nie złożysz,co do oleju twój wybór jak wolisz i jak lubisz latać,ja osobiście polecam o gęstości 10W(są 5W,10W,15W) można wyregulować i znaleźć kompromis w razie czego,jaka ilość oleju najlepiej sprawdzić to w serwisówce z tego co pamiętam to producent podaje od 490ml. do 520ml. ale pewności nie mam Red_icon_smile Wszystkie ów rzeczy potrzebne do wymiany kupisz u naszego brata Pawełkomo i gorąco polecam Red_icon_smile kupisz tanio szybko i dobrze wiem bo sam kupowałem i jestem bardzo zadowolonyRed_icon_smile n to teraz masz nakreślone co i jak to miłej pracy z tymi agami bo wiosna tuż tuż
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-02-19, 05:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->