Warszafffka [cz. 12] sezon 2021
Autor Wiadomość
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN65 i RN01

Liczba postów: 10,722
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#1
Warszafffka [cz. 12] sezon 2021
Siema.

Jest nas coraz więcej w Warszawie i okolicach.

Zachęcam do wpisywania w wątek różnego rodzaju spotkań i wypadów bliższych i dalszych, ale zaczynających się w szeroko pojętej Warszafffce Red_icon_cheesygrin

Najbliższe dni pogoda ma być słaba, ale chętnie jak się zrobi znów ładnie bym się wybrał na wypad w R1-dynkowym gronie Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01 > RN65 2024 > RN01 1999 + coś innego.


Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2021-05-14, 09:40 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski
RN23 2014

Liczba postów: 4,340
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#2
RE: Warszafffka [cz. 12] sezon 2021
Teraz powstała marka Illegal Night i będą spoty w Wawce fajnych fur to i na moto będą się zjeżdżać pooglądać to przy okazji latania możecie podjechać obczaić.








Wcześniej posiadane - RN01 1999, RN09 2003, RN12 USA (RN13) 2005, aktualnie RN22 USA (RN23) 2014
2021-05-15, 11:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN65 i RN01

Liczba postów: 10,722
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#3
RE: Warszafffka [cz. 12] sezon 2021
Ktoś coś jutro 13.11.2022 ???
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01 > RN65 2024 > RN01 1999 + coś innego.


Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2022-11-12, 11:14 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
DigitalNinja Offline
Młody
**




Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2023
Reputacja: 0
#4
RE: Warszafffka [cz. 12] sezon 2021
Jest tu jakiś posiadacz rn32/49 i miałby chwilę się złapać w Wawie?

Byłem ostatnio oglądać rn49 i tak ciężkiego w znalezieniu neutrala to jeszcze nie widziałem...
Nie miałem do czynienia wcześniej z Yamahą, więc nie wiem - może ten typ tak ma, ale w Kawie czy obecnym Indianinie to bez problemu mi wskakuje.
Poza tym nie odpalała na biegu ze sprzęgłem (tylko neutral). Właściciel twierdzi, że tak było odkąd ją ma, ale coś mi to śmierdzi.
2026-06-06, 11:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,164
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#5
RE: Warszafffka [cz. 12] sezon 2021
Nigdy nie miałem problemu z luzem w RN09, RN19 i RN65 Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2026-06-07, 07:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 812
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#6
RE: Warszafffka [cz. 12] sezon 2021
(2026-06-06, 11:47 AM)DigitalNinja napisał(a): Jest tu jakiś posiadacz rn32/49 i miałby chwilę się złapać w Wawie?

Byłem ostatnio oglądać rn49 i tak ciężkiego w znalezieniu neutrala to jeszcze nie widziałem...
Nie miałem do czynienia wcześniej z Yamahą, więc nie wiem - może ten typ tak ma, ale w Kawie czy obecnym Indianinie to bez problemu mi wskakuje.
Poza tym nie odpalała na biegu ze sprzęgłem (tylko neutral). Właściciel twierdzi, że tak było odkąd ją ma, ale coś mi to śmierdzi.

Ja mam rn49 i odpali na biegu Red_icon_smile
2026-06-11, 06:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do: