tematyka i teksty na forum
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Information  tematyka i teksty na forum
Odnośnie wątku "przebudzenie":

Panowie, nie spinać się! można pisać o wszystkim, ale... oczywiście w odpowiednim dziale...
jeśli coś jest umieszczone w nieodpowiednim dziale, to przenoszę by był porządek i daję bana na jeden rok (no może 10 lat) za złe traktowanie forum... Red_icon_tongue (żart)

a Ci, którzy piszą wiadomości w stylu "mam wyjebane", "wali mnie to", "po chuj taki wątek", itp.... z całym szacunkiem (do weteranów i nie tylko), mają do tego prawo...

teraz tylko zadaniem odpowiednich osób (czytaj "tych do których owe wypowiedzi zostały skierowane"), aby z kulturą (lub też "na tym samym poziomie wypowiedzi") wybronić (lub zlać) owe sentencje Red_icon_cheesygrin

nie chcę i nie zamierzam wprowadzać cenzury (no, chyba że pojawią się jakieś ostre akcje), za wyjątkiem "doboru działów"...

i tyle...
2011-12-23, 10:10 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#2
RE: tematyka i teksty na forum
aha... jeśli ktoś się będzie chwalił zdjęciami jak rucha kozy... no cóż... wolno mu (byle tylko zwierzątka nie cierpiały), a ja pewnie założę dział "od 18-roku życia" Red_icon_wink
2011-12-23, 10:14 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#3
RE: tematyka i teksty na forum
Red_icon_LOLPojechałeś po całości Red_icon_cheesygrin
2011-12-23, 10:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#4
RE: tematyka i teksty na forum
ja wychowałem się na innym forum, na którym luźne i obsceniczne wypowiedzi były wszem i wobec akceptowane... całości najlepiej oddaje to motto:

MAM WYJEBANE


i tyle Red_icon_wink
2011-12-23, 11:51 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#5
RE: tematyka i teksty na forum
A ja mam inne podejście są jakieś reguły i ograniczenie niektórzy nazywają to dobrym smakiem zachowaniem kulturą itp ale każdy zachowuje się jak został wychowany albo nauczony.
Osobiście nie nawiedzę stwierdzenia które podałeś wyżej bądź podobnych określeń.
Ale jestem za dyskusją i poszerzaniem poglądów więc niech się dzieje co chce Red_icon_smile ważne żeby starać się na wzajem nie obrażać i zachować w miarę kulturalny i cywilizowany język wypowiedzi!!!
2011-12-23, 12:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: tematyka i teksty na forum
kurde ja to chyba sobie odpuszczę pisanie wątków ,bo widzę że znowu wprowadziłem zamieszanie,jeśli kogoś to uraziło to wybaczcie,jeśli ktoś nie chce czytać czy słuchać nie zmuszam,a w ogóle Bemisz daj mi bana bo ja się nie nadaje do życia w społeczeństwie ,wiem i przyznaj się do tego ,więc moja obecność na tym forum chyba jest nie potrzebna
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-12-23, 12:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#7
RE: tematyka i teksty na forum
(2011-12-23, 12:14 PM)YZF R1 napisał(a): A ja mam inne podejście są jakieś reguły i ograniczenie niektórzy nazywają to dobrym smakiem zachowaniem kulturą itp ale każdy zachowuje się jak został wychowany albo nauczony.

I tak i nie...

Cóż to takiego ten "dobry smak" - definicja jest BARDZO subiektywna... a poza tym o gustach się nie dyskutuje...

Zachowanie ludzkie nie wynika z WYCHOWANIA. Zakładam, że piszesz o wychowaniu przez rodziców, które w dzisiejszych czasach ma dość znikomy wpływ na kształtowanie światopoglądu u młodych ludzi.

Kultura - można rzucać szokujące i obsceniczne teksty, ale powinno się wiedzieć gdzie i w jakim momencie (nawet zwykły dowcip może być często nietrafiony).

A "mam wyjebane" - za dużą wagę przykładałem do tego co ludzi sobie o mnie myślą i jak mnie widzą... Okazuje się, że i tak większość ludzi patrzy przez pryzmat swoich doświadczeń, ocenia względem siebie, a ogólnie panuje jedno wielkie zakłamanie.
Mam wyjebane, bo wolę mieć wyjebane niż drżeć na myśl, co ludzie sobie pomyślą, gdy moje zachowanie nie będzie wpasowane w jakieś tam kanony/stereotypy lub co gorsza w ich oczekiwania.
Życie i praca zawodowa zweryfikowały moje spojrzenie na całą sprawę - a jest nią relacja międzyludzka. Jest to smutne, ale prawdziwe, więc wolę mieć wyjebane, niż wrzody na żołądku Red_icon_wink

edit:
żaba - przestań marudzić i nie bierz do siebie pewnych słów zbyt dosłownie (za wyjątkiem mojego "przestań marudzić"), ludzie są różni i piszą co chcą, Ty masz swój pogląd i możesz go bronić (lub zlać jakieś tam szyderstwo ciepłym moczem), a swoje i tak wiesz

bana nie będzie, bo "ni umim" i "ni bede sie uczyc" Red_icon_tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-23, 12:43 PM przez BeMisz.)
2011-12-23, 12:39 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#8
RE: tematyka i teksty na forum
żaba nie przesadzaj wiadomo że nie każdemu będzie się podobało to co piszesz bo każdy ma odmienne zdanie na różne tematy ale w końcu mamy wolność słowa i każdy pisze to co uważa za słuszne a kultura jaką tu co niektórzy prezentują świadczy tylko o nich samych
www.youtube.com/watch?v=3e6dCB1tTHs&feature=related
2011-12-23, 12:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#9
RE: tematyka i teksty na forum
chyba nie potrzebnie az tak zglebiamy ten temat niech kazdy pisze i porusza tematy jakie chce fakt nie ktore komentarze mozna sobie odpusci ale to zalezy juz indywidualnie od kazdego z nas szanujmy sie na wzajem poruszajmy jak najweiecej tematow nie tylko zwiazanych z motocyklami z kazdego watku kazdy moze wyniesc cos dla siebie jesli nie chce to jego sprawa uwazam ze fora wlasnie po to sa kazdy z nas ma inne zainteresowania wiec mozna sie dowiedziec czegos ciekawego a i zaba nie irytuj sie nie ktorzy sa delkiatni bardzo albo nie rozumieja pewnych glebszych spraw jak to mowia bo maja wyjebane hehehe jest to sprawa indywidualna
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2011-12-23, 02:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#10
RE: tematyka i teksty na forum
(2011-12-23, 02:37 PM)viper1987 napisał(a): ... zaba nie irytuj sie nie ktorzy sa delkiatni bardzo albo nie rozumieja pewnych glebszych spraw jak to mowia bo maja wyjebane hehehe jest to sprawa indywidualna

mimo, że ja mam wyjebane, to chyba rozumiem większość spraw Red_icon_wink

posiadanie wspomnianego "wyjebania" nie wiąże się z ogarnianiem jakiejś tematyki... bardziej z jej olaniem lub też odpuszczeniem sobie tematycznych wypowiedzi

nie wpierdalam się tam, gdzie mnie nie chcą i nic ciekawego nie wniosę...
a jeśli ktoś się mnie zaczyna czepiać, to albo krótka piłka i bez zbyt dużego trwonienia słów wyjaśniam po męsku co i jak, albo... mam wyjebane Red_icon_wink
2011-12-23, 02:44 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#11
RE: tematyka i teksty na forum
uraziłem kogoś??
przepraszam nie chciałem.

to kiedy będzie ten dział od 18LAT???? Red_icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-23, 05:51 PM przez Irek.)
2011-12-23, 05:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#12
RE: tematyka i teksty na forum
Irku mnie na pewno nie uraziłeś Red_icon_smile jeśli Ciebie to nie interesuje ja na to nic nie zrobię ,Twoja sprawa
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-12-23, 09:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#13
RE: tematyka i teksty na forum
ej.... ja się poczułem urażony, bo kurde dowiedziałem się, że Święty Mikołaj to ściema... bleeee...
przez te wszystkie lata myślałem, aby się zaczaić na niego przy kominku, by go skroić z prezentów i puścić wszystko na Allegro... ale kurde, wiecie co... nie mam kominka!

tyle mi do głowy przyszło... chyba śpiący jestem Red_icon_tongue
2011-12-24, 12:08 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->