Profilaktyka anty panewkowa
Autor Wiadomość
PatrykNSR Offline
Dzida
***

Staszów
SC59 2014 Black

Liczba postów: 193
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
#61
RE: Profilaktyka anty panewkowa
Mawers a istnieje u Ciebie coś takiego jak termin oddania motocykla? Kumpel od niebieskiej RN19 czeka już pół roku na motocykl. Nie odbierasz od niego telefonów, mówisz, że moto prawie poskładane, on przyjedża ponad 200km, a tam goły słupek stoi. Nie chciał, żebym pisał nic o tym ale widzę, że gościu chodzi przybity i nie wie co robić.
2016-12-03, 04:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tyniu588 Offline
Użytkownik
***

StalowaWola/Połaniec
YZF600R>R1 rn09

Liczba postów: 182
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 2
#62
RE: Profilaktyka anty panewkowa
(2016-12-03, 04:07 PM)PatrykNSR napisał(a): Mawers a istnieje u Ciebie coś takiego jak termin oddania motocykla? Kumpel od niebieskiej RN19 czeka już pół roku na motocykl. Nie odbierasz od niego telefonów, mówisz, że moto prawie poskładane, on przyjedża ponad 200km, a tam goły słupek stoi. Nie chciał, żebym pisał nic o tym ale widzę, że gościu chodzi przybity i nie wie co robić.
  ...........uuuuuu
2016-12-04, 12:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#63
RE: Profilaktyka anty panewkowa
zapewne brak time up w koncu to fachowiec i znawca tylko r1,r6 a trzeba czekać.......jak lokal na wesele rok.....dwa.......
mnie po miesiącu by szlak trafił,ale za 3miechy dopiero sezon ,to pewnie sie wyrobi....
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2016-12-04, 12:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#64
RE: Profilaktyka anty panewkowa
Przyznaję się bez bicia- terminy u nas to totalna abstrakcja. Mam tego pełną świadomość, ale z drugiej strony Piotrek był u nas i wie co się dzieje i to nie jest, że się modlimy do jednego sprzętu tylko przerabiamy silniki i moto w ilości bardzo dużej. Mogę jedynie przeprosić, poprosić o jeszcze odrobinę cierpliwości. Do nowego roku chce się pozbyć wszystkich zaległych gwoździ, bo do marca chce się przygotować do sezonu i nie ukrywam, że pierwszy rok naszej działalności oficjalnej totalnie mnie zaskoczył a ilość pracy narastała w bardzo dużym tempie i przyznaję, że nie byłem przygotowany na tak szybki rozwój- po prostu się tego nie spodziewałem. Mogę jedynie obiecać, że od nowego sezonu będziemy lepiej przygotowani, bo rozszerzymy personel i chcemy totalnie zmienić organizacje pracy wraz z przygotowaniem silników na szybką wymianę z przyjeciem w rozliczeniu uszkodzonego. Nie będę się migał przed informacją zwrotną, bo ona pozwoli nam jakoś usprawnić pracę.
2016-12-04, 05:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#65
RE: Profilaktyka anty panewkowa
ale pól roku trzymać,i połowicznie nie zrobić to przesada jeszcze rok i erka będzie twoja przez zasiedzenie...hehe

nie wyrabiacie sie mniej zamówień, więcej ludzi....
a to nie pierwszy taki przypadek z tego co wiem...
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2016-12-04, 05:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kris86 Offline
Stary :P
***

WG
R1 RN12

Liczba postów: 336
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 3
#66
RE: Profilaktyka anty panewkowa
Ojj rozwój sprawy mnie zaskoczył. Przyznaje. Sam chciałem oddać sprzęt na jakieś tam przejrzenie, naprawy. Fakt z jakimś tam poślizgiem zawsze trzeba się liczyć. Lecz wszystko ma swoje granice. Ale przychodzi nowy rok, więc wszystko można ogarnąć.

2016-12-04, 05:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#67
RE: Profilaktyka anty panewkowa
Powiem tak- zainteresowanie naszymi usługami totalnie przerosło nasze oczekiwania czy prognozy. W ogóle nie byliśmy przygotowani na taką ilość pracy. Przez rok złożyliśmy 62 silniki co daję średnią więcej niż jeden na tydzień. A gdzie jeszcze bieżące naprawy których w sezonie przeprowadzamy bardzo dużo. Kris- zwykłe przejrzenie i serwis odbywa się u nas bez poślizgów i sprawnie i jest to między innymi przyczyną dla której rzeczy z sezonu przesunęły się na po sezonie (naprawy silników). Nie dawaliśmy radę robić bieżących napraw i składać piece. Szykuje się u nas rewolucja po nowym roku i możliwe, że jeszcze większy warsztat więc jedyne co mogę powiedzieć to, że czuje się winny i na pewno będziemy przygotowani na sezon bo wystartujemy z nowymi doświadczeniami.
2016-12-04, 10:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->