Autor Wiadomość
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#21
RE: nowe moto
stres jak pisali do wyczucia moto,nawet 10letnie tez tza to zrobic,dbanie nowego,czy 10latka jest umnie na rowni
max kredyt jaki bralem 2 tysie
ja zbieram calosc i salon
za kawalera za pol roku,jestem wstanie kupic nowke
teraz rodzina wiadomo moto 3 plan,ale i co tu kupic.jak koczis 19 canon piekna,bo 22 niewchodzi wgre i zadne inne moto .jestem wierny r1.na zawsze.tak mi sie uj.....o
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2014-04-25, 09:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#22
RE: nowe moto
Ci co mówią ze glupota kupować nowe nie mają zupełnie racji. (Juz pomijam czy to kredyt czy nie) Gdyby nikt nie kupywal nowych to nie byloby używanych Red_icon_smile Im wiecej ludzi kupi nowki tym lepiej dla tych co kupuja używki - jest wiecej do przebierania. Red_icon_wink
2014-04-25, 09:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#23
RE: nowe moto
no tak tylko za jaką cenę ??? jak nie stać kogoś żeby na tzw. luzie kupić to kredyt na tak wielką kwotę to tragedia.

sruba to dobre masz zarobki jak za kawalera po pół roku mogłeś kupić nówkę...






Icon_baseball
2014-04-25, 09:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#24
RE: nowe moto
Ja za kawalera kupiłbym nową R1 po 6 miesiącach. Ale musiałbym upaść na głowę żeby to zrobić Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-04-25, 10:38 PM przez ryba.)
2014-04-25, 10:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#25
RE: nowe moto
Choc raz w zyciu fajnie jest zobaczyc same zera i byc pewnym w 150% co sie ma kupujac nowke w salonie a nie jakiegos sklepanego ulepa Red_icon_smile Popieram i srube i BeMisza i sosne. Poza tym odebranie tudziez wyrywanie nowiusienkiego sprzeta z kraty i kartonu, skladanie, zalewanie i pierwsze odpalenie - fajna sprawa.

PS: kwalifikuje sie i ja Red_icon_smile I nie zaluje.
2014-04-25, 11:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#26
RE: nowe moto
Ja miałem w swoim krótkim życiu 5 nowych samochodów. 3 iveca, sprintera i caddy. Ale to na siebie zarabiało. Samochód ma 4 koła i sam z siebie się nie przewróci. Na każdym motocyklu którym jeździłem miałem glebę. Na każdym Red_icon_smile fazer szlifowany w radomiu , r1 również (2 razy)o czoperach nie chce mi się gadać Red_icon_smile. Uszkodzenia małe ale to zawsze kończyło się mniejszą bądź większą naprawą. Nie wyobrażam sobie kupić nowe moto-sporta to już w ogóle i jeździć potem jak za przeproszeniem ostatnia pizda. A z własnego doświadczenia wiem że 90% znajomych co kupowało nówki tak właśnie jeździli.
2014-04-26, 08:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
krydry99 Offline
Użytkownik
***

Radom
w oczekiwaniu..

Liczba postów: 124
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#27
RE: nowe moto
Ale jest też spora liczba osób które biorą nowe moto "w koszta" żeby wiadomo nie wykazać zysku Red_icon_smile u mnie jest chłopak który wziął nową s1000rr i właśnie wręcz przeciwnie nie jeździ jak pi*da tylko szaleje jak głupi aczkolwiek stać go na to bo człowiek dziany Red_icon_smile
DERBI SENDA 50->YZF R125->GSX-R 600 K7->GSX-R 750 K7->RN22->????
2014-04-26, 09:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tomierłan Offline
Konkretny
****

Śląsk SRC
Blue RN22 10'

Liczba postów: 591
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#28
RE: nowe moto
Rzecz gustu, kolega z którym jeździmy na moto, ma chate w polsce za 500.000zł, w niemczech mieszkanie za 200.000E na koncie też nie mało, 3 zarejestrowane firmy, ale za motor powiedział że więcej jak 15.000zł nie da, ja gdybym miał tyle kasy to nówki: panigale, r1 i s1000rr w jednym garażu by u mnie stały. Mi motocykl ma sprawiać frajde a nie na siebie zarabiać. A co do jeżdżenia jak pizdy, to po co starzy czy bogaci ludzie kupują ferrari, lamba i inne super wozy jak jeżdżą nimi jak pizdy Red_icon_wink
2014-04-26, 10:53 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
waldi1 Offline
Użytkownik
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 122
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#29
RE: nowe moto
Raz kupiłem nowy samochód i to będzie mój ostatni raz kiedy kupuje nowe pojazdy....

Owszem było przyjemnie 9 lat temu jak odbierałem z salony ale jak teraz patrzę ile kosztuje to wpadam w depresję...
No i już mi się dawno auto znudziło ale wciąż jeżdżę bo mi szkoda oddać za bezcen.

To samo jest (albo i gorzej) z motocyklami.

Czy uważacie, że warto wydać 60K za dwa kółka... w życiu
Zawsze używka.

Zpier... swoją ile fabryka dała i się nie przejmuje, najwyżej sobie kupię drugą a potem i trzecią zamiast jednej nowej.
Jedynie o co się obawiam to o swoje życie....

Mógłbym sobie kupić nową tylko po co (żeby mi ją ukradli...)

Generalnie jako Polacy jesteśmy po prostu za biedni na takie sprzęty. Ostatnio byłem w Aachen i gadałem z kilkoma niemiaszkami no i oczywiści każdy szkop to nowe moto i na ulicy to też średnia nie taka co u nas - prawie same nówki.
Jak się zarabia kilka razy więcej niż u nas a moto w tej samej cenie to się nie ma nad czym zastanawiać...

To chyba tyle...

No erłan87 -> "Warszawa zasuwam z buta"

Uśmiałem się nieźle

Nie ma to jak szczerość...

Pzdr.
Waldek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-04-26, 11:39 AM przez waldi1.)
2014-04-26, 11:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#30
RE: nowe moto
Nowe moto czemu nie ^_^ Gdyby była gotówka to i owszem ale ja osobiście z moim nastawieniem na kredyty, a raczej przeciwnik kredytowy na taką skale nigdy bym się na to nie zdecydował.
2014-04-26, 11:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#31
RE: nowe moto
Tak mi sie przypomnialo - Ean tez sciagnal nowke 2010 z USA ale jakos zniknal z forum, a tyle Nam naobiecywal i kupa.. Red_icon_wink
2014-04-26, 04:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#32
RE: nowe moto
Tak jak mówiłem wcześnie nie ważnie czy nowe czy nie, ważne na co kogo stać przykładowo jedni jeżdżą ferrari i mają to w głębokim poważaniu czy skasują czy też nie a jedni jeżdżą Oplem Hoplem i uważają na wszystko by tylko było oki bo tyle się na to uczciwie pracowało. Gdybym posiadał gruby portfel czy bym szanował, uważał pewnie tak ale czerpał bym 100%. Co do grubego portfela była sytuacja z moją żoną a mianowicie mowa była o wygraniu w totkach i ile by stało moto w moim garażu ona na to po co ci tyle a ja zaraz kontrę a po co ci tyle butów Red_icon_cheesygrin
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
2014-04-26, 08:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->