MOTOGP USA
Autor Wiadomość
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#1
Thumbs Up  MOTOGP USA
WIem ze juz bylo dawno temu, ale dopiero co ogladalem sciagniete z torrenta Red_icon_tongue

Rossi jest przekozak, nie wiem czy go wielbicie czy nienawidzicie ale jest przekozak! 7tyg po zlamaniu nogi dalej sie sciga ryzykujac zdrowiem i zdobywa 3 miejsce!! Red_icon_surprised Red_icon_surprised

Jesli nawet przejdzie do ducata to wciaz dla mnie jest numer 1. Ciekaw estem jak dlugo Lorenzo bedzie gwiazda w GP... czy to narodziny gwiazdy czy tez jednosezonowy przeblysk? Faktem jest ze w ub. sezonie dawal rade, tylko duzo razy walil paciaka na dobrych pozycjach.

Obstawiam jeszcze na Benka Spies-a (kto ogladal WSBK ten wie co robil w ub sezonie!!!) ktory jest swietnym riderem i na 1 sezon w MOTOGP daje rade calkiem nie zle!

Nigdy nie lubilem Pedrosy zadufanego wypelnionego gorycza buca i jakos Stoner tez nie przemawia do mnie, aczkolwiek chlopaki maja potencjal. Nie mniej jednak chyba nie w chwili obecnej poza Rossim ridera z wielka pasja i funem z jazdy... no moze Lorenzo & troche Stoner Red_icon_smile
2010-08-11, 08:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#2
RE: MOTOGP USA
ehh... wyścig jak wyścig... ktoś by powiedział, że nudy, ale tego kogoś nie ma na tym forum Red_icon_tongue

jak dla mnie, to za 2 dni miało być najważniejsze wydarzenia roku - Wargala miał wystartować w Moto2...

http://wargala.pl/?p=177

dupa... niby kontuzja... ale chuj go/ich tam wie Red_icon_sad
2010-08-13, 03:53 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#3
RE: MOTOGP USA
zerwany miesien i uszkodzony nerw to nie takie hop siup, cos wiem o tym. Ale prawda zawsze jest jak dupa i kazdy ma swoje, wiec hgw Red_icon_smile



PS: Rossi miszczem jest i tak Red_icon_tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2010-08-13, 05:45 PM przez nowak.)
2010-08-13, 05:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#4
RE: MOTOGP USA
Tak czy inaczej nie pojedzie
2010-08-13, 05:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->