Kasowanie postów przez moda / admina
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Kasowanie postów przez moda / admina
Zapraszam do dyskusji odnośnie słuszności (lub też jej braku) przy kasowaniu postów / treści przez moda lub admina.

Jeśli uważacie, że coś jest robione nad wyrost, to proszę o konkrety.

Pamiętajcie jednak, że niektóre wątki (zwłaszcza te techniczne/specjalistyczne) powinny zawierać konkretną treść, a nie wypowiedzi spamowe lub niczego nie wnoszące.
(dla mnie takimi rzeczami są wypowiedzi w stylu: "ja też tak uważam", "to jest dobre", "hahahaha", "dać mu wódki", itp.)

Jak dla mnie możemy ustalić pewne zasady, czyli np. oznaczyć działy, w których można (w ramach rozsądku) spamować, oraz działy w których będzie to moderowane nawet bez słowa przez PRIV.

OK... zapraszam do dysputy Red_icon_smile
2013-09-26, 09:12 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Bardzo jestem ciekaw Waszych opinii i zdań na ten temat.
Ja jako jeden z modów chyba nie powinienem zabierać głosu, ale wydaje mi się że wpisy, które nie mają związku z tematem powinny być kasowane. Jedyne odstępstwo powinno być w działach takich jak: Świeżaki, luźne gadki itp. natomiast w cholernych śrubach tylko to co wiemy z własnego doświadczenia lub w 100% pewna informacja z innego źródła. Jak nie jest się pewnym, że odpowiedź pomoże, to lepiej się powstrzymać, chyba że ktoś napisze że oczekuje "propozycji" to liczy się z tym, że nie wszystkie będą trafione i pewne.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-09-26, 09:29 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#3
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Ja zabiorę głos... Nie uważam aby moderatorzy/administrator kasowali potrzebne posty... jest część użytkowników którzy z forum robią swoją autobiografię i opisują nawet przeżycia z kibla z papierem w ręku... Jak ktoś nie może powstrzymać się od nabijania postów na chu... wie czym to niech sobie założy wątek "100% spamu dla nabijania postów" i rżnie ile popadnie... kilka osób osób zarzuca Żabie że kasuje posty... Moim zdaniem robi dobrze bo chociaż jest ład i skład na tym forum a nie totalny pierre dol nique (z francuskiego) Red_icon_smile.
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-09-26, 09:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#4
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Zgadam się z tym co Wilku napisał. Bardzo dużo siedze na forum i widziałem posty które potem były SŁUSZNIE kasowane. A obrażanie się i strzelić focha jak kobita ( sorry Kasia ale Ty się nie liczysz bo masz jajaRed_icon_tongue ) i pisać że już się nie bedzie udzielac bo ktos kasuje posty to proszę was...zalatuje tu domowym przedszkolem Red_icon_smile Jeśli macie z tym problem trudno tu nikt nikogo na siłe nie trzyma ale Moderatorzy mają prawa takie a nie inne i probuja trzymać tu porządek co nie jest łatwe przy 1400 użytkowników.

AHA i pamiętajcię Żaba to nie Koczis on ma inne podejście i nie bedzie się z wami cackał także zastanówcie się 3 razy zanim coś napiszecie. Oczywiście nie ubliżając Kubie bo to naprawde zajebisty gość Red_icon_wink

Niestety ale czeka to każdego z nas, że bedzie miał problem większy/mniejszy z naszymi R1 więc chciałoby się szybko i sprawnie znaleźć odpowiedz na nasze pytanie BEZ ZAKŁADANIA I POWIELANIA KOLEJNYCH WĄTKÓW także bez OFFTOPU proszę was w dziale przedewszystkich cholerne śruby.

To pisałem ja Szymek Król prostej.
Dziękuję za uwage.
Pozdro 600
2013-09-26, 09:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#5
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Szymek na Łazarskim rejonie, pozdro 600

Jeśli chodzi o sprawę Kafla to jest w tym racja, sporo postów które widziałem nic nie wnosiły.

Jeśli chodzi o Żabę to sami wiecie, że też miałem spięcie o to samo praktycznie, aktualnie CHYBA już jest między nami lepiej i tak uważam, że dobrze robi kasując część nic niewnoszących postów opowiadających o przeżyciach z mojego czy kogoś życia w tematach stricte technicznych.

Jest dobrze w chuj, lecimy kurwa tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=Vfs7Qn9OQNk
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-09-26, 10:22 AM przez malikowy.)
2013-09-26, 10:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
sokoro znów zostałem wywołany do tablicy to i ja coś napisze , Malik ,widzisz można ,pewnie ,że jest dobrze bo od kąd wróciłem nie mam Tobie nic do zarzucenia Red_icon_smile podejrzewam ,że teraz mnie rozumiesz i wiesz ,że chciałem dobrze Red_icon_smile i niech tak pozostanie .Kafel co do tego użytkownika bo to przez niego się to zaczęło ,jest mi niezmiernie przykro ,że tak postąpił ,ja rozumiem wszystko lecz skoro udostępnił moją prywatną wiadomość ,do niego ,na ogólnym forum ,to powinien udostępnić całość dyskusji , a nie tylko jedną wiadomość , bo to co wynika z tej dyskusji jest proste , zwróciłeś mi uwagę to się pierdol nie będę się udzielał ,ale dlaczego ? nie i chuj ,nie bo nie .Jeśli jesteśmy dorosłymi ludźmi rozmawiajmy na poziomie , dzisiaj wygląda to tak ,że jak tylko komuś zwrócę uwagę to zaraz się obraża a ja jestem wszystkiemu winny . Powiem tak ,robię co tylko mogę by to forum miało jakiś poziom ,nie zależy mi na byciu tu jakimś guru ,ile razy mam to pisać !!! nie zmuszam nikogo by mnie lubił ,ale nie pozwolę sobie na bezpodstawne obrażanie mojej osoby !!! Nie zrobiłem i nie robię nic na własną chlubę ,wszystko co Tu robię ,robię dla dobra tego forum ,jeśli co niektórym ciężko to zrozumieć nie moja wina ,mam już dość ,by po raz kolejny moja osoba była obiektem dyskusji ,wiem ,że to na pewno moja ostatnia dyskusja o mojej osobie ,więcej już takich nie będzie !
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2013-09-26, 11:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#7
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
kafel nie zrobił nic złego
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-09-26, 11:55 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#8
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
szymekshow napisał(a):AHA i pamiętajcię Żaba to nie Koczis on ma inne podejście i nie bedzie się z wami cackał także zastanówcie się 3 razy zanim coś napiszecie.

Ale, że co? Próbujesz kogoś wystraszyć? Co to znaczy, że "nie będzie się w wami cackał"? Pobije nas? Bany będzie ładował czy co? Bo nie rozumiem...?

Ps. Co do samego Żaby to nie mam nic do niego bo nie mam z nim żadnych spięć i raczej miał nie będę...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-09-26, 12:39 PM przez BaCa.)
2013-09-26, 12:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#9
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Żaba tak jak chciałeś nasza korespondencja

Cześć ,Kafel proszę Cię abyś się opanował z tym pisaniem postów ,większość Twoich postów jest nie na temat lub się powielają z innymi ,nie wiem czy chcesz zostać naj naj ,to nic nie wnosi i nie daje ,już parę ich skasowałem ,ale widzę że się mnożą ,więc daj na luz ,bo szkoda Twego pisania ,pozdro

dobra więc już nie piszę jak tak to widzisz. myślałem że po to jest żeby się udzielać ale spoko. może czasem i niepotrzebnie ale jakaś myśl mnie najdzie to piszę bo w sumie po to jestem na forum i moim zdaniem po to jest żeby czasem i popisać bez sensu ale nie zawsze bo jeszcze więcej by ich było, czasem się powstrzymam. nie chce być naj i wiem że nie bede. dobra nie bede sie ropisywal. podporzadkuje sie do twojego polecenia. jedynie bede przegladal forum. pozdro

Chyba źle mnie zrozumiałeś ,nie chodzi mi oto byś nie pisał wcale ! tylko o to ,że z reguły piszesz nie na temat lub powielasz to co ktoś wyżej napisał , to nie jest żadne moje widzimisie , forum jest dla nas ,ale jak mamy zachęcić nowych użytkowników skoro panuje tu taki rozgardiasz ? w każdym wątku o wszystkim ,jak oni mają się w tym odnaleźć ? jeśli my jesteśmy już długo to sobie poradzimy ,lecz nowi ni cholery , prosta zasada ,wiesz coś na konkretny temat w wątku ,nikt wcześniej nie napisał odpowiedzi o treści którą chcesz zamieścić ,pisz ,bo po to jest forum ,a nie pisanie np. ja nie wiem ale chłopaki powiedzą , lub 10 postów takiej samej treści nic nie wnoszących , jeśli nie wiesz czegoś lub nie jesteś pewny ,zwyczajnie nie komentuj i nie pisz bo to nic nie wnosi ,tyle Red_icon_smile bez spiny i pozdrawiam

ale ja się nie spinam. po prostu przestaje się udzielać skoro powielam,nie na temat itp itd . z reguły nic i tak ciekawego nie będę miał do napisania to zaoszczedze czasu sobie i wam. forum nie jest mi potrzebne do szczescia ani do niczego innego. poczytam sobie nic nie wnoszące posty innych Red_icon_smile nara

i to tyle chyba

2013-09-26, 12:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#10
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Baca przeczytaj jeszcze raz to co napisales i sie zastanow nad tym Red_icon_smile
2013-09-26, 01:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#11
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Cytat:dobra więc już nie piszę jak tak to widzisz. myślałem że po to jest żeby się udzielać ale spoko. może czasem i niepotrzebnie ale jakaś myśl mnie najdzie to piszę bo w sumie po to jestem na forum i moim zdaniem po to jest żeby czasem i popisać bez sensu ale nie zawsze bo jeszcze więcej by ich było, czasem się powstrzymam.
masło maślane idę po bułki

Baca bez napięcia Red_icon_wink Pogłaszcze po główce, w czółko ucałuje takie sprawy Red_icon_tongue

Temat niepotrzebny moim zdaniem bo już kiedyś coś takiego było i dotyczyło tej samej osoby to po pierwsze, a po drugie jak Kafel nie chce to niech nie pisze, a jak pisze to niech się liczy z tym że jak pisze offtop to zaraz ten post może zniknąć.

a w Wawie pada deszcz, dobrze że śmigam furą Red_icon_smile


aaa i zapomniałem dodać, pada, to wina Żaby ! Red_icon_cheesygrin


@down
wiem wiem Ty potulny baranek jesteś Red_icon_smile ... kurde dobry humor dziś mam, a w lotto nie wygrałem
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-09-26, 01:31 PM przez malikowy.)
2013-09-26, 01:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#12
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Szykem to Ty napisałaś coś w stylu przestrogi... Chciałem żebyś się trochę bardziej określił co to znaczy według Ciebie? Ja nie mam się nad czym zastanawiać. Broń boże się nie czepiam tylko chce wiedzieć co przez to rozumieszRed_icon_cheesygrin

Ps. A tym "Pobije nas? Bany będzie ładował czy co?" To było w żarcie. Bo z Twojej wypowiedzi (którą cytowałem) groźnie brzmiało...

Ps. Malik ja się nie spinam. I nic do nikogo nie mam. Tylko delikatnie szczypie w żartach a nie ze zgrzytem zębów..

Co do korespondencji Kafel-Żaba to fakt ja bym się o coś takiego nie spioł...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-09-26, 01:23 PM przez BaCa.)
2013-09-26, 01:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
brak_konta
Unregistered




 
#13
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
2013-09-26, 03:08 PM
Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#14
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Kasia Katarzyna dobrze mówi Red_icon_cheesygrin Nie ma co robić scen !

Jak każdy będzie pilnował czubka własnego nosa i starał się ogarniać określone normy to jakoś to będzie szło do przodu.
Bo w sumie co to za pisklę, co s** do własnego gniazda ?

Tyle w temacie.
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
2013-09-26, 04:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#15
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Ostatni mój post na ten temat i się zamykam - nie przeczę że na mnie ta wiadomość Żaby nie wywarła wrażenia. Zrobiło mi się tak jakoś dziwnie, przykro czy cuś bo fajnie mi się tu udzielało. I wolałbym tego nie dostać, a żeby dalej kasował moje posty bez mojej wiedzy. Tak to jakoś mnie nie ruszało. Ale jak przeczytałem to co napisał to mi się odechciało. Więc po raz ostatni wspominam że dziękuję, dobranoc, koniec imprezy, nie ma tekiego bicia! Red_icon_cheesygrin Będę sobie czytał forum bez swojego udziału. Nie spinam się i biorę to już na luzie. Przywyczaiłem się już że nie piszę postów a tylko przeczytam nowe i nara. No chyba że wyjdzie taka sytuacja jak z tym wątkiem o szkodzie drogowej lub będę potrzebował pomocy z R1, ale to pewnie i tak mój mechanior ogarnie. Dzięki za dotychczas. Narka wszystkim

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-09-26, 06:21 PM przez Kafel.)
2013-09-26, 06:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
griosek Offline
ninja
****

Warszawa
zx10r

Liczba postów: 796
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#16
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
nie do końca się zgadzam, że powielanie postów na zasadzie: "też tak zrobiłem, jest to świetny sposób[...]" lub "najlepiej to zrobić jak jest to opisane wyżej [...]" itp itd. dzięki temu wiem, że dany pomysł nie jest przebłyskiem umysłu szalonego geniusza, lub w momencie gdy są dwie skrajne odpowiedzi wiem, którą więcej osób poleca Red_icon_smile.

2013-09-26, 06:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#17
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
to racja Griosek fajnie uzyskać opinię na jakiś temat ale jak jest rzeczowa, a nie po prostu nie bez uzasadnienia i to nie tylko o takie odpowiedzi chodzi i nie piję już teraz do Kafla tylko w ogóle
przykład jaki mi się przypomniał
"siema, czy ktoś już coś takiego XY robił? odpowiedź- ja osobiście nie ale to jest forum r1 więc dobrze trafiłeś" a jeśli chcesz usłyszeć więcej przykładów to pewnie Żaba najlepiej będzie pamiętać więc PRIV do niego i już skończmy temat
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-09-26, 08:10 PM przez malikowy.)
2013-09-26, 08:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#18
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
ok, skasowałem sobie jednego mojego posta, bo ... był beznadziejny Red_icon_wink
poza tym rzeczywiście jest to miejsce (sam dział "Luźne gatki" o tym świadczy), w którym można pogadać o wszystkim - nawet jak coś kogoś boli Red_icon_smile

zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu - tzn. kasowanie postów Red_icon_yes

wydaje mi się, że dyskusja była/jest dobra, aby nakreślić zakres zasad, które w mniejszym lub większym stopniu determinują czy dany post wnosi coś sensownego, czy też jest zwykłym ... nikomu nie potrzebnym podbiciem wątku Red_icon_wink

mam prośbę - jeśli ktoś będzie miał szczerą wątpliwość dlaczego jego post został skasowany, to proszę o PRIV - będziemy na spokojnie, bez spiny, wyjaśniać Red_icon_wink

praca modów nie jest łatwa - sam Kocisz może to potwierdzić - więc jestem wdzięczny żabie i Kubie za cały wkład włożony w utrzymywanie porządku na forum...

jako użytkownicy spróbujmy też w tym pomagać, a przede wszystkim nie bałaganić, gdzie nie wypada tego robić
forum będzie bardziej czytelne i nie będziemy my (oraz nowi) musieli przebijać się przez kolejne strony w różnych wątkach, aby przeczytać rzetelną i konstruktywną wypowiedź dotyczącą interesującej nas kwestii/zagadnienia/problemu związanego z R1 Red_icon_cool

Pzdr!
2013-09-27, 08:30 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
brak_konta
Unregistered




 
#19
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
2013-09-27, 09:25 AM
Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#20
RE: Kasowanie postów przez moda / admina
Tralali Trala Lu POLAĆ MU Red_icon_smile
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
2013-09-27, 05:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->