Naprawiamy sami
Autor Wiadomość
Naprawiamysami Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#1
Naprawiamy sami
Witam wszystkich!

Niedawno wpadliśmy na pomysł otworzenia sklepu internetowego który bedzie zajmował sie sprzedażą części oraz innych pierdułek. W związku z tym chcemy Was zachęcić do odwiedzania strony i polubienia nas na fecebook'u.

Link do stronki na fecebook'u: http://www.facebook.com/naprawiamysami DZIĘKUJEMY ZA KAŻDEGO LAJKA !! Red_icon_wink

Link do strony internetowej: http://www.naprawiamysami.pl

LwG!
2013-01-04, 08:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#2
RE: Naprawiamy sami
Fajny pomysł na stronę, wykonanie strony słabe bardzo, zwłaszcza brak katalogu pojazdu tylko o większość części trzeba pisać do was maila, a to mija się z celem jeśli chodzi o wyszukiwarki internetowe, które indeksują zawartość strony i dzięki temu po wpisaniu frazy "yamaha świeżak" wyskakuje np. nasze forum. Także to musicie zrobić jak najszybciej moim zdaniem, powinno to wyglądać coś jak sklep. Tylko jeszcze pytanie te części Wy sprowadzacie używane czy użytkownicy dorzucają swoje towary do handlu? Ale i tak ciekaw jestem jak się przyjmie.

ps. mam nadzieję, że ktoś od Was to przeczyta i mi odpowie
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-01-04, 11:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
gessiu Offline
Młody
**

okolice Kłodzka
..::R1 RN19::..

Liczba postów: 68
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#3
RE: Naprawiamy sami
hehe, rozwala mnie to jak wchodze na strone i czytam cala historie zycia wlasciciela. Wchodzimy do MediaMarkt, a tu sprzedawca: "cześć nazwymam się... mam 28 lat, od malego gram w pilke, i wogole jestem super. Miesiac temu skonczylem studia, a za tydzien biore slub. itd itd..." co mnie to obchodzi... 5 sek i kursor laduje na krzyzyku...

..:: Jeszcze będzie czas by odpoczywać ::..

2013-01-05, 12:09 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#4
RE: Naprawiamy sami
co racja to racja, też bym to wywalił. To tak jak otwieram powoli własny sklep internetowy i dam na stronie głównej wypis swojego CV, czym się kierowałem że taki a nie inny biznes, co robię w wolnej chwili jeśli nie zajmuje się pracą, jaki typ dziewczyn mnie interesuje i kiedy wyrosły mi pierwsze włosy łonowe .. no kurwa... A klientka wejdzie i pierwsza myśl "WTF?! to gdzie te produkty po które weszłam ... hmm .. zaraz .. a tu widzę coś może kliknę? ... dobra wychodzę za dużo zabawy" klient lubi mieć z miejsca wyłożone to po co wszedł, a nie żeby się jeszcze z nim bawić. Jeśli do mojego produktu prowadzi więcej kroków niż wpisanie adresu strony, wyświetlenie zawartości z przykładowymi produktami (może mi nawet jeden z tych produktów nie być potrzebny ale może kolega coś mi opowiadał i się na to natknę to przekażę mu tą stronę dalej więc autoreklama) i wybranie czegoś z listy czego szukam to wychodzę.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-05, 12:50 AM przez malikowy.)
2013-01-05, 12:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->