Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Autor Wiadomość
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#1
Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Kombinezon 2 czesciowy jak nowy Alpinestars gp pro zadko w całym jezdzilem wiec zero sladów użytkowania poważnie.
Buty Alpinestara sms plus 43 tak samo jak nowe bo w dłuższe trasy palce mnie bolały okazały sie troszke zaciasne
Kask Shoei xr-1000 bodajze rozmiar M też w bardzo dobrym stanie szybka tylko po bokach ma ryski
tylko nie orientuje sie jakie ceny podac bo rzeczy jak nowe i malo uzywane...pozatym nie mialem sporta ponad pol roku wiec lezalo
kurtka 54 spodnie 52
http://stores.sportbiketrackgear.com/ima...00-600.jpg taki dokładnie
http://www.moto-opinie.info/imagedb/411.jpg
i kask takiRed_icon_smile


Załączone pliki Obrazki
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-03, 01:39 PM przez Marki.)
2013-01-03, 01:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
markizz Offline
Użytkownik
***

Warszawa
Yamaha R1 rn12

Liczba postów: 245
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#2
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Marki a sprzedajesz ten kombi razem czy mozna np kurtke samą wychaczyć?
Będe śledził post. Jakby co to bede pisał na PW
Pozdrawiam
2013-01-03, 03:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Keler_2008 Offline
Użytkownik
***

wawa
RN 09

Liczba postów: 273
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0
#3
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
siemanko daj cynka ile za buciki będziesz krzyczał
2013-01-03, 03:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#4
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Markiz Wolałbym razemRed_icon_smile
Keler no nie wiem buciki jak nowe na piecie troche porysowane na samym dole bo naprawde malo jezdzilem w nich.
po ile na necie chodzą??
widze ze takie znurane po około 600/700 to coś koło 700 za swoje bym Chciał w pudełku leżą jużz pół roku odkad r1 sprzedałem
a Ty Markiz co Byś Chciał?góre czy dół?
jak ktoś będzie zainteresowany to pisać PW
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-03, 03:50 PM przez Marki.)
2013-01-03, 03:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
heko55 Offline
Użytkownik
***


1000rr

Liczba postów: 180
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
#5
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Szału z ceną nie robisz jak za używki
2013-01-03, 06:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#6
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
To kup nowe i markowe, na pewno taniej nie bedzie ale nie bedziesz plakal ze lekko uzywane sa Red_icon_smile
2013-01-03, 07:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#7
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
słuchaj heko55 to kup nówki za 1200 nie widze problemu a ja nie bede sprzedawal np butów za 400 zl jak sa jak nowki to i tak w huj schodze z ceny bo stoja na allegro po 600 w góre i w gorszym stanie...co do kombiaka cały nowy 3400 w góre ja dałem 3600 i co za ile mam oddac za 1000Red_icon_cheesygrinhehe widze ze sama kurtka uzywka czarna stoi za 1400 do tego spodnie to ile powinienem cenic??wiem najlepiej jakbym oddał za darmoRed_icon_cheesygrinhehe jak ktos chce to mozecie kupic sobie nowki huj wie czego za 1500 a tu Masz jakiejs firmy i jak nowka wiec nie rozumiem;/jak ktoś nie zainteresowany to nie pisac i kupic klapaki i plaszcz razem za 200Red_icon_winkpiątkaRed_icon_smile
oczywiście bez urazy ale irytuja mnie takie teksty heheRed_icon_smilekażdy kupuje to na co go stać.Pomyślałem że najpierw wstawie tu bo rzeczy w bardzo dobrym stanie.Zawsze mozna sie dogadac lecz bez przesady nie mam ciśnieniaRed_icon_smile,poprostu będą czekać na kolejnego sportaRed_icon_smileale szkoda żeby leżały,ktoś byłby zadowolony bo pare stówek w kieszeni dobrych marek i jak noweRed_icon_winknikogo przecież nie zmuszamRed_icon_cheesygrin
mam prośbe np do Maridera,Malikowego wycencie mniej więcej żeby nie było modele podane linki wstawione a zdjęcia porobie jak aparat brat przyniesie.RZeczy podkreślam mało używane i bez większych śladów użytkowania.Z góry dzięki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-03, 08:55 PM przez Marki.)
2013-01-03, 08:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
heko55 Offline
Użytkownik
***


1000rr

Liczba postów: 180
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
#8
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
marider to że ty masz kasę to wiem , w końcu podkreślasz to w każdym swoim pościeRed_icon_LOL
Marki ja wiem że najlepiej porównać z najwyższymi cenami na rynku ale chyba nie o to chodzi , jasne ze możesz wystawić nawet za 900 tylko kto to kupi jak nowszy model smx plus spokojnie można kupić za 900zł nowe a używki z allegro za 600-700 stoją kilka miesięcy po czym schodzą w granicach 400-450 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-04, 10:37 AM przez heko55.)
2013-01-04, 10:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#9
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
To niech stojaRed_icon_smileu mnie też mogą leżec w pudelku i czekać jak kupię sportaRed_icon_smilea nie oddam prawie nowych butów za 400hehe bez przesadyRed_icon_cheesygrin nie patrze na najwyzsze ceny tylko mniej wiecej po ile stoja...pozatym przeciez ja nikogo nie zmuszamRed_icon_smileChciałem tutaj najpierw pokazac bo rzeczy zajebiste i jak nowe wiec wolałbym żeby stąd był ktoś zadowolony a prezentów nie będę robił bo ciśnienia nie mam;/ po prostu szkoda że leży
nie wiem co Wy macie do Maridera;/Facet się dorobił i chwała mu za toRed_icon_smilenikt nikomu nie bronił nie wiem uczyć się czy coś otworzyć swojego...najlepiej jest narzekać,fakt mamy taki kraj jaki mamy ale nie kórym żyje się dobrze nie którym gorzej.Marider wczoraj dobrze napisał "do nie których rzeczy trzeba dorosnąć".Ja Wolałbym dać np 700 za dobrej firmy buty za uzywki bo byly pare razy na nogac niz 700 huj wie za co ale każdy ma inne myślenie.Czemu ludzie nie idą kupuić auta w salonie np jakąc dacie za 30 tys nowke tylko kupuja używke bmw audi itp renoma klasa sam w sobie i marka a nie patrza ze uzywka taka małe porównanieRed_icon_smileNie potrzebny temat...kto zainteresowany to pisze a kto nie to mi nie potrzebne ze coś tam.Podkreślam nikogo nie zmuszam a ze mna można pogadać i dogadać ale wiem co mam i w jakim stanie to niech leza czekaja a nie oddam za pół darmo;/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-04, 10:37 AM przez Marki.)
2013-01-04, 10:31 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#10
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
zgadzam się z Markim i na temat wypowiedzi o cenach i na temat Marider'a Red_icon_wink
a odnośnie wyceny
najtańszy kombinezon GPPRO to wydatek 2950zł i to jeszcze w jakiejś promocji posezonowej http://allegro.pl/alpinestars-kombinezon...39421.html później ceny normalne czyli 3498zł za kurtkę i spodnie
rozbijając to nowa kurtka sama 1500zł więc reszta kombiaka wychodzi 1450zł, biorę pod uwagę kilka razy noszone i brak zużycia bo skóra nawet nie zdąży się przy tym zniszczyć liczę 1200-1300 kurtka i podobnie spodnie taniej kupicie mocniej ściuchane używki. (na allegro ktoś sprzedaje kurtkę za 1150 na licytacji 2mce używana)
odnośnie butów 550zł można spokojnie liczyć a nawet więcej patrząc na allegro, Twoje jak sam wspomniałeś okazały się za małe ile razy je założyłeś 1? 2? są takie co po 10 razy zakładane i już widać zmęczenie a liczą 450zł, są też po 650zł także wybierz ile chcesz za nie i daj fotki
kask 1100zł nówka malowana, musisz jakieś 900zł liczyć za używke z ryskami po tyle też chodzą inne kaski, ale skoro malowanie jest rzadko spotykane to możesz dać kilka złociszy więcej
to są tylko moje propozycje po jakich pewnie sam bym to wystawiał, ludzie i tak odezwą się z propozycją niższej ceny więc jak nie będzie Ci się śpieszyło albo będzie potrzebna gotówka to już sam zdecydujesz.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-01-04, 02:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#11
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Zeby nie bylo - w ogolniaku latalem przez 3 lata w szmacianych rekawicach za 5zl, jeansach, glanach i kasku Tiger za 120zl na CZ350 za 400zl na ktora zarobilem dajac przeroznym tepakom korepetycje z matmy i fizy, porzadny kask Shark S500 kupilem dopiero z pierwszego wyplaconego stypendium naukowego, wakacjami napieprzalem na budowach zeby pierwszy kominezon kupic czy gdzies pod namiot pojechac itp. itd., do wszystkiego co mam doszedlem SAM i bez niczyjej łaski czy pomocy.

Tu nie chodzi kto ile i co ma czy na czym sie dorobil, kazdy ma 2 rece, nogi i mozg. Podkreslalem juz wiele razy - wole zrec kaszanke miesiac niz chlac wódę z kumplami pod kioskiem a zaoszczedzone pieniadze zbierac, dolozyc i kupic cos dobrego, niz brac tanie gowno a pozniej beczec ze sie rozlecialo to czy tamto po byle glebie. Sami doskonale wiecie ile te rzeczy kosztuja, jesli nie, to polecam pogrzebac w ogloszeniach na Allegro, eBayach czy w Google. Supertechy kosztuja w granicach 1300zl, dodaj do tego porzadny kombinezon Dainese czy Alpinestarsa za min. 3000 (nie jakies szajsowate tshule, ixs, beriki, vanucci czy inne podobne), kask za min. 2000zl i rekawice za 1000zl plus jakies termoaktywne spiochy pod spod za kilkaset zl.

Napisze to co napisalem wczoraj - szarpniesz sie i kupisz RAZ dobry kombinezon, kask, buty, rekawice (chocby wszystko lekko uzywane) i masz stroj na lata, pozniej zmieniasz tylko motocykle. Wszystko jest kwestia priorytetow, po 3 pobytach w szpitalu po konkretnych dzwonach na moto powiem ze dobry markowy stroj TO PODSTAWA. Ale jak ktos swojego zdrowia nie ceni, to moze latac w japonkach, samych majtach i z beretem na glowie. Aha, i koniecznie na gumie tak zeby ktos to nagral czy zdjecia porobil - lans lepszy.
2013-01-04, 02:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#12
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Ja niestety też nie mam rodziców bogatych którzy mi dali na to co miałem/mam,Dlatego dbam o to co mam bo sam na to zapracowałem a mam takich znajomych co tatuś kupił i nuraja np te auta jak moga bo nie dołożyli ani pensa i ani kropli potu.Marider końcówka to mnie RozwaliłeśRed_icon_cheesygrinhaha dzięki za poprawienie humoruRed_icon_cheesygrinhaha
2013-01-04, 03:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adel Offline
Młody
**




Liczba postów: 68
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#13
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Marki a skąd jesteś? Żeby ewentualnie podjechać i obejrzeć te rzeczy.
2013-01-04, 07:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#14
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
z Krasnegostawu...Zapraszam
2013-01-04, 07:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#15
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Dobra Panowie zdjęcia porobioneRed_icon_smilenic nie wycierałem picowałem nic buty jak z pudełka wyjołem tak zdjęcia robiłemRed_icon_smilei wkuwr złapałem bo biorę kas a patrzę a tam z przodu kawałeczek lakieru nie ma i od razu cisnienie i do brata starszego z ryjem a on ze kurwa raz koledze pozyczyl;/ja pierdole Ty dbasz a tu jakis pajac pierdolna czy zachaczyl huj wie;/
to najpierw kaskRed_icon_smile
i to o czym pisałem;/
na ostatnim;/
cena myśle tak koło 650-700...
teraz butyRed_icon_smile
teraz butyRed_icon_smile
na ostatnim zdjęciu tylko na tym elemencie jakies ryski tak jak pisałem że tylko na pietach i na tym siwym elemencie i tyle...
cena też około 650-700
kombinezonRed_icon_smilea i sorry za zdjęcia że nie wiadomo jakiej jakości ale przy zapalonym świetle bo za oknem już się ściemnia;/
kombi
co do ceny za kominezon to myślę ze tak 2400-2500
Podkreślam nie mam ciśnienia a wiem jak te rzeczy używałem a więcej leżaly niestety;/ ze mna można porozmawiać ale bez jaj tylko ze dam 400 hehe...zawsze mozna kupic za 400 na allegroRed_icon_winknie musicie patrzeć na stanRed_icon_winkja tylko zaproponowałem pionaRed_icon_smile


Załączone pliki Obrazki
                                                               
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-05, 03:00 PM przez Marki.)
2013-01-05, 02:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#16
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Marki podaj jeszcze rozmiary wszystkiego w tym opisie Red_icon_wink

ps. kask fajny, nie widziałem takiego malowania jeszcze
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-01-05, 03:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#17
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
KOMBINEZON ALPINESTARS GP PRO 2 CZĘŚCIOWY KURTKA ROZMIAR 54 SPODNIE 52(dało rade tak wziąść bez dopłatyRed_icon_smiledainese z tego co pamiętam w salonie chcieli połowe wartosci doplacic haha za to ze 2 rozmiary;/
BUTY ALPINESTARS SMX-PLUS rozmiar 43
KASK SHOEI Z LICENCJA ANGIELSKA BO MAM HO Z ANGLII ROZMIAR M
2013-01-05, 03:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#18
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Ja dodam od siebie ze te szare plastikowe pietki do butow to mozna sobie dokupic i wymienic jak ktos nie chce miec rysek od chodzenia - kosztuja ok. 60zl za pare. Niestety wszystkie sportowe buty tak maja na plaskiej podeszwie, ze sie pietkami stuka przy chodzeniu i dlatego te elementy zuzywaja sie szybciej niz reszta. Mam to samo w Supertechach (wyzszy model niz SMX PLUS) Red_icon_smile

Kask - Shoei XR 1000 w replice Alloy (polecam poczytac testy tego modelu).
2013-01-05, 03:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#19
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
dokładnie MArider na zwykłego ampulaRed_icon_smileale dzięki że to NapisałeśRed_icon_smile
2013-01-05, 03:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#20
RE: Sprzedaje swoje rzeczy!!!
Kurcze bardzo fajny ten kask. Napisz na jaki obwód głowy pasuje.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-01-05, 05:32 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->