Inwigilacja
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Inwigilacja
Panowie...

Właśnie doczytałem się dość interesującej rzeczy (spróbuję to zweryfikować), uwaga...

jesteśmy inwigilowani przez policję!

Otóż prowadzona jest ogólnopolska akcja inwigilacji forów motocyklowych, gdzie policja czyta o "ustawkach", by potem jechać na ich miejsce (głównie nieoznakowanymi radiowozami z wideoradarem), by ... no właśnie Red_icon_wink

Ok, rozumiem że nasza władza sięga po pradawne metody węszenia tu i ówdzie - widocznie policjantów jest za mało i chcą sobie ułatwić życie, ale wszystko pod kryptonimem "bezpieczeństwo na drogach".

Doceniam i nie mam z tym problemu, bo wariatów nie brakuje - hehe, wystarczy, że spojrzę w lustro lub na mój awatar Red_icon_wink

Tak czy inaczej - uważajcie co tu piszecie! Jeśli robicie ustawki, to umawiajcie się z dala od miejsc, w których będziecie latać i nie wspominajcie o szczegółach na forum!
Chyba, że macie za dużo pieniążków i wolną pulę "punktową" Red_icon_tongue

Aha, oczywiście to też dotyczy wszystkich rzeczy, które są na granicy legalności lub też w ogóle nie są zalegalizowane w NASZYM KRAJU.

No, to teraz czekam na reakcję Red_icon_tongue
2012-06-02, 10:25 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PiotrXYZ Offline
OFF ROAD
****

okolice Warszawy


Liczba postów: 527
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#2
RE: Inwigilacja
[Obrazek: attachment.php?aid=766]

To chyba jakiś żart?

Czuję się jak za komuny

[Obrazek: attachment.php?aid=767]


Załączone pliki Obrazki
       
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-06-02, 10:39 AM przez PiotrXYZ.)
2012-06-02, 10:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#3
RE: Inwigilacja
no... też tak pomyślałem, ale... cóż, będę musiał sięgnąć głębiej... mam kogoś (zaufanego) w wyżej instancji niż policja... poproszę, by ta osoba w poniedziałek popytała to tu, to tam... pewnie odpowiedź dostanę po 1-2 dniach, więc dam znać Red_icon_wink

EDIT:
aha, wieści z pierwszej ręki: kilka lat temu (ale to kilka lat) na innym forum motocyklowym była inwigilacja dotycząca używek, przez co znajomy miał nalot w domu!
potem był zakaz (egzekwowany kasowaniem postów/wpisów przez admina) pisania czegokolwiek na ten temat
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-06-02, 10:43 AM przez BeMisz.)
2012-06-02, 10:40 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PiotrXYZ Offline
OFF ROAD
****

okolice Warszawy


Liczba postów: 527
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#4
RE: Inwigilacja
I dowiemy sie kto to na naszym forum Red_icon_twisted Red_icon_twisted Red_icon_twisted
A potem... Red_icon_kill
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-06-02, 10:42 AM przez PiotrXYZ.)
2012-06-02, 10:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
andrzej 84 r1 Offline
Użytkownik
***

starogard gdański
rn13

Liczba postów: 327
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#5
RE: Inwigilacja
no tą ładnie działa nasz kochana policja, trzeba uważać bo limit punktowy prawie na wyczerpaniu
2012-06-02, 10:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PiotrXYZ Offline
OFF ROAD
****

okolice Warszawy


Liczba postów: 527
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#6
RE: Inwigilacja
A nieda się zrobić jakiejś ochrony? że np. niektóre działy byłyby dostępne dla użytkowników z 15postami?
2012-06-02, 10:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
andrzej 84 r1 Offline
Użytkownik
***

starogard gdański
rn13

Liczba postów: 327
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#7
RE: Inwigilacja
ale 15 postów szybko można zebrać chyba był by to niewypał
2012-06-02, 10:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#8
RE: Inwigilacja
ch*& im w jedzenie!
2012-06-02, 11:12 AM
Odpowiedz cytując ten post
Ziutek Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 462
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
#9
RE: Inwigilacja
Nasze bialostockie forum tez czytaja Red_icon_wink
2012-06-02, 12:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#10
RE: Inwigilacja
cwaniaczki, to niech wiedzą że zakładam przelot i jak nie zobaczą to mnie usłyszą Red_icon_wink
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-06-02, 12:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
paki20 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#11
RE: Inwigilacja
to sie dzieje w polsce dobrze ze tak nie jest w irlandii a zreszta nigdy nie moga mnie dogonic bo cos slabo ta garda jezdzi Red_icon_wink
2012-06-02, 01:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
gruch Offline
Użytkownik
***

Leśnica (Opolska)
R1 RN09

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2
#12
RE: Inwigilacja
są żałośni.. Aż wstyd przyznać, że takie rzeczy w Polsce.
2012-06-02, 02:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#13
RE: Inwigilacja
hehehheh dobra chłopaki sorrry juz nie będę Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
--- R One  is The BesT OnE ---
2012-06-02, 03:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#14
RE: Inwigilacja
hmmm....... jakoś mnie to nie dziwi,nie tylko fora internetowe są inwigilowane ,ja cały czas powtarzam jaka kurwa demokracja jest u nas ,ludzie obudźcie się bo to co się ostatnio wyprawia w tym kraju przechodzi wszelkie pojęcie,psa czytającego to forum pozdrawiam środkowym palcem,swoją drogą Bemisz jak bym był na Twoim miejscu (jako administrator) zbadał bym tą sprawę i poczynił pewne kroki jeśli jest to prawdą ,czytać każdy może ale jeśli wykorzystuje to do swojej pracy i państwo z tego będzie miało korzyści w postaci pieniędzy z mandatów co wiąże się z karami dla nas to to jest kurwa skandal
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-06-02, 05:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kowal23 Offline
Użytkownik
***

Jaslo
RN-20

Liczba postów: 468
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#15
RE: Inwigilacja
nie myslalem ze kiedys to napisze ale HWDP!!!!!!
Red_icon_surprisedRed_icon_wfrown Miota nim jak szatan!
2012-06-02, 05:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#16
RE: Inwigilacja
kowal23: jeśli już to (według mojej wiedzy) przez Ce-Ha Red_icon_wink

żaba: myślisz, że mógłbym pobierać jakiś procent od mandatów uzyskanych dzięki informacjom na forum? hmmm... może specjalnie będę was podpierdalał, by sobie dorobić Red_icon_wink
nie mogę tego bronić, że sobie czytają, ale...

do wszystkich:
1. pewnie za jakiś czas forum będzie znów czyszczone
2. być może weryfikacja nowych użytkowników przejdzie pod kontrolę forumowiczów, tzn. nie ma postu w powitali, nie ma informacji o sobie, nie ma zdjęć, nie ma weryfikacji twarzą-w-twarz, to wypad...
ale jeszcze (chyba) nie czas Red_icon_wink
3. ukryte działy są dobre, ale do innych celów, np. do zdjęć z gołymi laskami "zdobyczy" forumowych Red_icon_wink
(aha, chodzi o gołe kutasy - bo przecież to nas wszystkich interesuje ;P )
4. jako admin mogę... coś tam mogę, ale potrzebowałbym na to kilku godzin (żmudna praca), choć niewykluczone, że po potwierdzeniu inwigilacji (może z dokładnością do list sprawdzanych forów) przysiądę na jedną noc Red_icon_wink

pozdro!
2012-06-02, 07:30 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#17
RE: Inwigilacja
zastanawia mnie po co nam dział z gołymi laskami na forum o R1 chyba, że te gołe laski siedzą na R1 albo tak jeżdżą na codzień ewentualnie są fankami i takie ładne zdjęcia nam przesyłają Red_icon_smile
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-06-02, 07:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#18
RE: Inwigilacja
Bemisz chyba źle zrozumiałeś Żabę bo on nigdzie tego nie napisał, że nas podpierdalasz tylko:

"Bemisz jak bym był na Twoim miejscu (jako administrator) zbadał bym tą sprawę i poczynił pewne kroki jeśli jest to prawdą, czytać każdy może ale jeśli wykorzystuje to do swojej pracy i państwo z tego będzie miało korzyści w postaci pieniędzy z mandatów co wiąże się z karami dla nas to to jest kurwa skandal"

Skandal jest to jak zachowuje się nasza kochana władza i takie typu sprawy trzeba tępić bo niedługo bedą siedzieć nawet w naszej lodówce...
Więc bez spiny Red_icon_wink
2012-06-02, 08:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pawlor Offline
Użytkownik
***

Gdańsk


Liczba postów: 214
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#19
RE: Inwigilacja
Panowie kur... wszystko zależy od Was.. jeśli chcecie poszaleć to szaleć można ale też z umiarem... gdzie na naszych pięknych drogach można się ładnie bujnąć ale co ważniejsze żeby przy tym było bezpiecznie?? Wcale się nie dziwię, że są takie kroki, poczynania, czytanie tych for itp. Dla mnie również jest to kpiną bo zazwyczaj na forach siedzą i mają czas siedzieć ludzie ogarnięci a nie jacyś małolaci z pierwszym litrem na pierwsze moto bo takich nie brakuje. Powiem Wam, że sam robię w szeregach policji, nie kryję się tego, możecie mnie teraz zjechać, ale wiem, że jestem czlowiekiem, z każdym mogę pogadać i każdego zrozumieć. Nie w głowie mi jakies kwity czy statystyki, ale niestety buractwo, cwaniactwo i chamstwo, nie tylko na drogach trzeba tępić. Myślicie, że jak sam zakładam mundurek to nie bujnę się do 200 parę na zwykłej krajówce? Czy jeśli jestem w robocie w Gdańsku a jest jakiś spot jednośladów to nie podjadę pogadać, przywitać się? Pewnie, że to zrobię. Praca pracą ale człowieczeństwo człowieczeństwem i uwierzcie, że nie wszyscy są zryci, bo nawet z większością można pogadać. My nie układamy prawa, które jest śmieszne. Ale jak mozna podchodzić do np. takiego czegoś jak:
(2012-06-02, 01:05 PM)paki20 napisał(a): (...) a zreszta nigdy nie moga mnie dogonic bo cos slabo ta garda jezdzi Red_icon_wink

Jeśli już przegnę raz to odpowiem za to a na nast. raz tez na Ciebie inaczej patrzą, taka jest prawda.
Prawda jest też taka, że są trudne jednostki w policji ale również i w środowisku motocyklowym, przez które ostatecznie jest tyle stereotypów........
... w trakcie zarabiania na rn22 ;]
2012-06-02, 09:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#20
RE: Inwigilacja
Pawlor co do policjantów to z własnego doświadczenia wiem, że są tacy z którymi można pogadać i tacy z którymi nawet gdyby się chciało miło to nie da rady. Pewna osoba którą znam od dawna pracowała na komisariacie i poznałem wszystkich którzy tam pracują. Część z nich jest taka że jak mają gorszy dzień to nawet własnego znajomego zatrzymają za byle co i mandat dowalą. Potrafili też wypisywać pouczenia itp. na swoich znajomych, którzy w danej chwili nawet nie byli w miejscu zapisanym na tej notce żeby ich komendant nie opierdalał za to że się lenią, a w tym są dobrzy. Jak nie mają radiowozu to wolą wziąć swój samochód byle nie chodzić po mieście, mają już miejsca gdzie mogą jechać się przespać w spokoju ale jak dla mnie to przegięciem jest to że sami potrafią prowadzić radiowóz pod wpływem alkoholu.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-06-02, 09:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->