Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o

Tydzień temu obiecywałem, że będę narzekał na potencjalnego lidera i całą Yamahę, bo uwaga wtedy teoretycznie są wyniki. Jednak nie przewidziałem tego, że jak są wyniki to nie ma powodu do narzekania. Chociaż moje otoczenie twierdzi, że to prawda stara jak świat i wcale nie ja jestem jej autorem Red_icon_cheesygrin 
Pomimo wszelkich opinii znajomych i moich ogromnych chęci do narzekania na jakiś czas muszę zawiesić swoją teorię. Niczym surowy ojciec muszę skomplementować Yamahę i Fabio słowami: Oby tak dalej...
Muszę się jeszcze przyznać, że po trudnym i tragicznym Mugello nie mam na razie ochoty do narzekania, więc dzisiaj garść statystyk i tradycyjny rozkład jazdy...o-)o
Barcelona w głównej mierze należy nadal do VR46, którego liczba 7 jest jak na razie rekordem wszechczasów, po nim jest Lorek, który ma 5 oczek w Barcelonie, ale on już nie jeździ z kolei po nim długa lista również nie jeżdżących już legend. Dopiero o wiele później Marquez, który co zadziwiające ma tylko 2 zwycięstwa. Można powiedzieć, że w domu nie rozpieszcza swoich kibiców. Jak Marquez ma 2 to już następni mają po 1, a za to w tym gronie są takie nazwiska jak Andrea Dovizioso, który jest nieobecny i uwaga Fabio Quarrtararo. Jeśli chodzi o statystyki Vińiego to najbardziej można zobrazować je nie wspominając o nich. Jak widzicie statystyki są nieubłagane i na faworyta wyrasta nam nie kto inny jak?

Tego dowiemy się w niedzielę, więc pomocny będzie rozkład jazdy, który w TV tylko w PSN i tylko w niedzielę, i tylko od 14:30 wyścigi MotoGP, reszta z retransmisji podobno w nocy o północy...o-)o

Ipla od piątku do niedzieli do odciny Internetu...o-)o

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2021-06-06
https://www.ipla.tv/live/GP-Katalonii-Hi...atna/27937
https://www.ipla.tv/live/GP-Katalonii-Hi...atna/27938
https://www.ipla.tv/live/GP-Katalonii-Hi...atna/27939

Dla tych co przegapili BONUS PACK Ipla z ItalianGP ważny do 13.06.2021r.
https://www.ipla.tv/wideo/sport/Moto-GP/5013581

Mając w głowie swojego faworyta w Barcelonie pozdrawiam Was do odciny...o-)o
2021-06-04, 12:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
Maćku ja Cię proszę zacznij i to naprawdę mocno narzekać na Doctora, pogubił się w tym sezonie strasznie...Red_icon_sad
Franko ma tempo, Fabio nie najgorzej, oby niedziela znów przyniosła zwycięstwo Fabio Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-04, 05:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#3
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
Yamaha w tym sezonie jest rewelacyjna i nie wiem skąd pomysł na narzekanie. Od początku sezonu daje radę poza jedną. Rossi jest gotowy na emeryturę i to widać od kilku lat szkoda ,że chłop szarga swoje nazwisko. Nowe pokolenie będzie go pamiętało właśnie tak. Jestem jego kibicem od początku i zostanę do końca. Jeszcze rok temu wkurzyłem się na wyniki a teraz jest mi obojętne bo i tak go nie widać. Powinien oddać swój motocykl Morbiemu a sam jeździć na dwu latku bo szkoda fabrycznej Yamahy (najlepszy wynik sezonu to 10 miejsce i to jeszcze po wywrotkach innych zawodników).
Czyli podsumowując Fabio mega, Morbi daje radę, Viniales potrzebuje psychologa bo nie trzyma ciśnienia (zobaczymy jeszcze jak po zmianie ch/mechanika) a Rossi powinien być na wyścigowej emeryturze.


Go Big or Go Home
2021-06-05, 03:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#4
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
(2021-06-05, 03:48 PM)Pita napisał(a): Yamaha w tym sezonie jest rewelacyjna i nie wiem skąd pomysł na narzekanie. Od początku sezonu daje radę poza jedną. Rossi jest gotowy na emeryturę i to widać od kilku lat szkoda ,że chłop szarga swoje nazwisko. Nowe pokolenie będzie go pamiętało właśnie tak. Jestem jego kibicem od początku i zostanę do końca. Jeszcze rok temu wkurzyłem się na wyniki  a teraz jest mi obojętne bo i tak go nie widać. Powinien oddać swój motocykl Morbiemu a sam jeździć na dwu latku bo szkoda fabrycznej Yamahy (najlepszy wynik sezonu to 10 miejsce i to jeszcze po wywrotkach innych zawodników).
Czyli podsumowując Fabio mega, Morbi daje radę, Viniales potrzebuje psychologa bo nie trzyma ciśnienia (zobaczymy jeszcze jak po zmianie ch/mechanika) a Rossi powinien być na wyścigowej emeryturze.

a czy czasem Rossi nie ma lepszych wyników niż mareczek ??? 
przygadywał coś VR46 a sam się wozi i zamiata tyły nie ważne czy kontuzja czy wiek, jedno i drugie osłabia Twój wynik.... a Vale jeszcze pokaże....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-05, 08:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#5
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
(2021-06-05, 08:45 PM)simon68 napisał(a):
(2021-06-05, 03:48 PM)Pita napisał(a): Yamaha w tym sezonie jest rewelacyjna i nie wiem skąd pomysł na narzekanie. Od początku sezonu daje radę poza jedną. Rossi jest gotowy na emeryturę i to widać od kilku lat szkoda ,że chłop szarga swoje nazwisko. Nowe pokolenie będzie go pamiętało właśnie tak. Jestem jego kibicem od początku i zostanę do końca. Jeszcze rok temu wkurzyłem się na wyniki  a teraz jest mi obojętne bo i tak go nie widać. Powinien oddać swój motocykl Morbiemu a sam jeździć na dwu latku bo szkoda fabrycznej Yamahy (najlepszy wynik sezonu to 10 miejsce i to jeszcze po wywrotkach innych zawodników).
Czyli podsumowując Fabio mega, Morbi daje radę, Viniales potrzebuje psychologa bo nie trzyma ciśnienia (zobaczymy jeszcze jak po zmianie ch/mechanika) a Rossi powinien być na wyścigowej emeryturze.

a czy czasem Rossi nie ma lepszych wyników niż mareczek ??? 
przygadywał coś VR46 a sam się wozi i zamiata tyły nie ważne czy kontuzja czy wiek, jedno i drugie osłabia Twój wynik.... a Vale jeszcze pokaże....
Masz racje z Mareczkiem ale on wróci do wygrywania a obawiam się ,że VALE już nie. Honda zrobiła motocykl pod jednego zawodnika który teraz sam nie daje rady na nim jeździć. Cal jeszcze dawał radę ale go pożegnali a Mareczek nie zbyt dobrze skomentował ostatni sezon Brytyjczyka.
Pozostało trzymać kciuki za naszych.


Go Big or Go Home
2021-06-06, 03:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#6
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
(2021-06-06, 03:20 AM)Pita napisał(a):
(2021-06-05, 08:45 PM)simon68 napisał(a):
(2021-06-05, 03:48 PM)Pita napisał(a): Yamaha w tym sezonie jest rewelacyjna i nie wiem skąd pomysł na narzekanie. Od początku sezonu daje radę poza jedną. Rossi jest gotowy na emeryturę i to widać od kilku lat szkoda ,że chłop szarga swoje nazwisko. Nowe pokolenie będzie go pamiętało właśnie tak. Jestem jego kibicem od początku i zostanę do końca. Jeszcze rok temu wkurzyłem się na wyniki  a teraz jest mi obojętne bo i tak go nie widać. Powinien oddać swój motocykl Morbiemu a sam jeździć na dwu latku bo szkoda fabrycznej Yamahy (najlepszy wynik sezonu to 10 miejsce i to jeszcze po wywrotkach innych zawodników).
Czyli podsumowując Fabio mega, Morbi daje radę, Viniales potrzebuje psychologa bo nie trzyma ciśnienia (zobaczymy jeszcze jak po zmianie ch/mechanika) a Rossi powinien być na wyścigowej emeryturze.

a czy czasem Rossi nie ma lepszych wyników niż mareczek ??? 
przygadywał coś VR46 a sam się wozi i zamiata tyły nie ważne czy kontuzja czy wiek, jedno i drugie osłabia Twój wynik.... a Vale jeszcze pokaże....
Masz racje z Mareczkiem ale on wróci do wygrywania a obawiam się ,że VALE już nie. Honda zrobiła motocykl pod jednego zawodnika który teraz sam nie daje rady na nim jeździć. Cal jeszcze dawał radę ale go pożegnali a Mareczek nie zbyt dobrze skomentował ostatni sezon Brytyjczyka.
Pozostało trzymać kciuki za naszych.

szczerze, jeśli taka kasa jaka tam jest nie poskładała go przez ten ostatni rok, to tam jest coś mocno rozjebane .....
nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka....po prostu karma wróciła ......

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-06, 06:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
Brawa dla Oli, świetny wyścig pojechał, Zarco również. Fabio i jego przygoda z zamkiem przejdzie do historii pewnie Red_icon_smile
Mam mieszane uczucia co do Fabio, z jednej strony kara czasowa tuż przed metą to jakiś absurd, z drugiej strony czarna flaga też była by uzasadniona. Są punkty i wszyscy są szczęśliwi pewnie.
Nie wiem co się stało z Franco, w FP miał tempo na podium, Doctor jak już powiedział, że coś znaleźli to wyglebił ech...
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-07, 08:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->