Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o
W MotoGP mamy nowego króla, ale walka o vice mistrzostwo wciąż nie rozstrzygnięta. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że tak jak w całym cyklu rozgrywek mało kto do jakiegoś czasu stawiał na Suzuki  i ich młodsze dziecko Mira. Tak w Yamasze nikt nie stawiał i nie pokładał nadziei we Franco, który co jak co pokazał swoimi wynikami środkowy palec wszystkim z Yamahy...o-)o
Jego droga do walki o mistrzostwo nie była usłana różami. Awaria silnika w Jerez i zbombardowanie przez Zarco w Austrii, nie było niczym przyjemnym dla byłego mistrza świata Moto2 z akademii VR46. Mimo to potrafił się zrelaksować i wygrał trzy wyścigi. Jednak było to za mało dla konsekwentnego Mira. W Walencji dali z Jackiem fajny finish, ale jak podkreślił w relacji Adam, Jacek to za mało jak na mistrzowskie geny Franco Morbidellego...o-)o

W ten weekend nowe Portimao, pomimo tego, że walka o tytuł w królewskiej klasie rozstrzygnięta zapowiada się ciekawie. Nieznany tor, może nam dać kolejną sensację na najwyższym stopniu podium. Kto tym razem wykorzysta ostatnią szansę sezonu 2020? Nowe Portimao to niestety koniec pewnej epoki, koniec występów pewnej generacji zawodników...o-)o
Mam tu na myśli powolne wyhamowywanie Doctora, którego emerytura nieuchronnie staje się już faktem, Doviego, którego przerwa może się okazać dłuższa i nieskończona. Cala, który co by nie było kolorował paddock swoim ,,Pierdolcie się ten motocykl to gówno nie motocykl...o-)o
W zamian ekipy oferują nam młodzież, która czasem ma przebłyski geniuszu, ale jak dla mnie w większości przypadków ich droga jest zbyt krótka do królewskiej klasy. Jestem wyznawcą zasady zdobądź przynajmniej dwa mistrzostwa w niższych klasach i przyjdź walczyć o szczyt planety jakim jest MotoGP, a nie wpychasz na siłę bo masz styl...o-)o
Niestety od paru sezonów zauważam tendencję piłkarskiego rynku transferowego i przepychanie coraz to młodszych zawodników z przebłyskami wyżej i wyżej. Może coś z tego będzie? Ta polityka mi nie pasuje, dla mnie królewska klasa jest dla wielokrotnych mistrzów, a nie przypadkowych mistrzów, którzy potem wielokrotnie lądują w żwirze, a nie na podium...o-)o

OK, ale w Portimao ma być zabawa, a nie narzekanie Red_icon_cheesygrin Rozkład jazdy UWAGA!!! WYŚCIGI GODZINĘ PÓŹNIEJ!!!
Moto3 12:00 Moto2 13:20 MotoGP 15:00, bo to Portugalia. W TV PSN może pokaże wyścigi, przynajmniej tak obiecuje.
Ipla od piątku do niedzieli bez przerwy do odciny internetu...o-)o

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2020-11-22

https://www.ipla.tv/live/GP-Portugalii-T...atna/25045
https://www.ipla.tv/live/GP-Portugalii-T...atna/25046
https://www.ipla.tv/live/GP-Portugalii-T...atna/25047

BONUS PACK Ipla
EuropeanGP ważne do 22.11.2020
ValenciaGP ważny do 29.11.2020
https://www.ipla.tv/wideo/sport/Moto-GP/5013581

Pozdrawiam Was do odciny dobrej zabawy w Portimao...o-)o
2020-11-20, 12:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
Oj z Rossim coś się dzieje niedobrego.
Wyścigowa emerytura się zbliża, ale przedostatnie miejsce w FP2 to jest serio nie podobne do Vale.
Może ta kobita u jego boku miesza mu w głowie hehehehe 
Choć jak obawiam się że zniknie z życia Rossiego jak On zniknie z padoku jako zawodnik.

Ciężko się to ogląda, ale dla mnie Rossi będzie Królem Motogp na wsze czasy.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2020-11-20, 04:25 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#3
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
może kobita a może teściowa mu miesza... trza by spytać mistrza  Red_icon_wink
2020-11-20, 05:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#4
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
Zgadzam się z Tobą Maćku w 100 %  Red_icon_wink

Vini mówi, że bawi się jazdą a Doctor, że tor mu nie leży i jest trudny, czas umierać ..........Red_icon_wink
Jeśli chodzi o tempo zawodników, to jeśli nic się nie zmieni Franco powinien zostać vice mistrzem bo Rins sobie zbyt dobrze nie razi. Zaskoczył  Zarko WOW jaki czas. Vini w czołówce choć to nie nowość, gorzej jednak gdy przychodzi wyścig i to też nie nowość Red_icon_smile Franco super trzymamy kciuki Red_icon_cheesygrin

Yamaha ma szanse jeszcze wygrać klasyfikację producentów, jednak po tym wałku co zrobiła, powinna ze wstydem oddać go Suzuki Red_icon_wink Mam nadzieję, że za rok Lina już nie będzie w tym Teamie.....Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-11-20, 06:38 PM przez żaba.)
2020-11-20, 06:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#5
Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
Rossi już raczej idzie ku emeryturze. Nie ma co się tutaj podniecać bo jednak nie ten wiek (to jest straszne bo sam jestem tylko trochę młodszy). No ale sport to sport i wiek się liczy. Mimo wszystko wszystko jak był " trochę mlodszy" to miał to "coś"... jak to młodzi i wymiatał. Rozwalał system i innych. Niestety do tego nie wrócimy bo to kolej losu...czasu i pokoleń. Ale w sporcie nic nie umiera i mamy kolejnych championow

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka
2020-11-20, 08:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
(2020-11-20, 08:30 PM)dodziu napisał(a): Rossi już raczej idzie ku emeryturze. Nie ma co się tutaj podniecać bo jednak nie ten wiek (to jest straszne bo sam jestem tylko trochę młodszy). No ale sport to sport i wiek się liczy. Mimo wszystko wszystko jak był " trochę mlodszy" to miał to "coś"... jak to młodzi i wymiatał. Rozwalał system i innych. Niestety do tego nie wrócimy bo to kolej losu...czasu i pokoleń. Ale w sporcie nic nie umiera i mamy kolejnych championow

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka

Tomek to mi teraz zainponowałeś ...........Red_icon_cheesygrin   Świetne spostrzeżenie Red_icon_wink
Choć na TT wiek nie obowiązuje Red_icon_wink ale i tam John McGuinness ustąpił miejsca młodszym Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-11-20, 09:50 PM przez żaba.)
2020-11-20, 09:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#7
Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
No to są mega mistrzowie. Tylko brać przykład i chociaz wziąć jakieś procenty talentu od nich. Dla mnie będą non stop mistrzami

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka
2020-11-20, 11:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#8
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
Rossi jest już stary i nie ma co się czarować. Ostatni dobry sezon Doctora to 2015 i wtedy trzeba było się pożegnać i zejść ze sceny.
Tak jak napisał Kuba, Rossi będzie zawsze mistrzem a ja będę mu kibicował do ostatniego dnia.
Co do toru w Portugalii to uważam go za petardę. Może MO88 coś namiesza.
Trzeba się delektować ostatnim wyścigiem zwariowanego sezonu i czekać na nowy choć już bez Brna.


Go Big or Go Home
2020-11-21, 08:03 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#9
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
(2020-11-21, 08:03 AM)Pita napisał(a): Rossi jest już stary i nie ma co się czarować. Ostatni dobry sezon Doctora to 2015 i wtedy trzeba było się pożegnać i zejść ze sceny.
Tak jak napisał Kuba, Rossi będzie zawsze mistrzem a ja będę mu kibicował do ostatniego dnia.
Co do toru w Portugalii to uważam go za petardę. Może MO88 coś namiesza.
Trzeba się delektować ostatnim wyścigiem zwariowanego sezonu i czekać na nowy choć już bez Brna.

za hasło stary wale w ry... bez ostrzeżenia  Red_icon_tongue2... on miech młodszy odemnie  Red_icon_banana

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-11-21, 10:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#10
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
(2020-11-21, 10:37 PM)simon68 napisał(a):
(2020-11-21, 08:03 AM)Pita napisał(a): Rossi jest już stary i nie ma co się czarować. Ostatni dobry sezon Doctora to 2015 i wtedy trzeba było się pożegnać i zejść ze sceny.
Tak jak napisał Kuba, Rossi będzie zawsze mistrzem a ja będę mu kibicował do ostatniego dnia.
Co do toru w Portugalii to uważam go za petardę. Może MO88 coś namiesza.
Trzeba się delektować ostatnim wyścigiem zwariowanego sezonu i czekać na nowy choć już bez Brna.

za hasło stary wale w ry... bez ostrzeżenia  Red_icon_tongue2... on miech młodszy odemnie  Red_icon_banana

A starszy odemnie wiec mówię stary Red_icon_cheesygrin


Go Big or Go Home
2020-11-22, 07:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#11
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
Z wielkim smutkiem można napisać, że wyścigi Moto GP anno domini 2020, właśnie dobiegły końca.

Gratulacje dla Franco, nikt na niego nie stawiał a tu proszę, vice mistrz świata............Red_icon_smile
Ogólnie dziwny sezon, nikt nie potrafił ustabilizować formy. Gdyby losy tytułu miały się rozstrzygać w Portimao to Mir nie został by mistrzem. Red_icon_wink

Mimo wszystko Yamaha nie najgorzej, wygrała najwięcej wyścigów, jest nadzieja na przyszłość. Rozwój silników na 2021 jest zamrożony, oszczędzanie kasy bo covid, więc wymiana felernych zaworów powinna ustabilizować sytuację z silnikami Yamahy.

Wchodzi młodość do Moto GP, czy stare lisy wykorzystają doświadczenie ? Franco był najbardziej stabilny, w dodatku bardzo sympatyczny i skromy chłopak, będę trzymał kciuki za niego w 2021 Red_icon_cheesygrin VR46 ma już dozgonny szacunek Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-11-23, 11:07 AM przez żaba.)
2020-11-23, 11:03 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#12
RE: Grande Prémio de Portugal ostatni taniec sezonu 2020...o-)o
Sezon dobiegł końca i dla Rossiego jazda w fabrycznym zespole. 15 lat w Yamaha Factory!!! Szmat czasu. Czekam ma elDiablo co pokaże w przyszłym sezonie i reszta zawodników Yamahy i oczywiście jak Doctor odnajdzie się w nowym zespole.
I oby wszystko wróciło do normy bo brakowało w tym sezonie torów spoza Europy.


Go Big or Go Home
2020-11-23, 06:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->