Lampa tył Ali express
Autor Wiadomość
wicher21 Offline
Świeżak
*

Łódź
R1 Rn19

Liczba postów: 6
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
#1
Lampa tył Ali express
Witam ,wszystkich, z racji, ż jestem zmuszony do zmiany tyłu w moim moto. Nie wiem czy u Was też jest amortyzator z tyłu bardzo miękki i podczas jechania z "plecakiem" po wpadnięciu w dziurę orginalny stelaż wraz z tablicą zmalał o połowę. Uderzenie było tak mocne, że wszystko pogniotło. Dlatego teraz chce wyrzucić orginalne mocowanie tablicy oraz wstawić lampę zintegrowaną. 

Pytanie :
Czy ktoś montował lampy zintegrowane z Aliexpress ? Te na allegro świecą brzydko. Czy trzeba montować przekaźniki dodatkowo ? Jakieś problemy z tymi lampami?
2019-05-16, 04:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zwir0 Offline
Użytkownik
***

Kraków
RN12 '04

Liczba postów: 148
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 0
#2
RE: Lampa tył Ali express
Ja mam w swojej RN12 zamontowaną lampę ze zintegrowanymi kierunkami...Generalnie będziesz albo musiał wpiąć rezystory w obwód kierunkowskazów, albo zmienić przerywacz na tzw, LED indicator - bo kierunki będą mrugać jak przy spalonej żarówce.
Lampa pozycyjna/STOP - wygląda rzeczywiście dobrze, a jeśli chodzi o kierunkowskazy to najlepiej opisuje to tekst mojego kumpla, który jechał za mną przez 200km:
"Generalnie jak włączasz kierunkowskaz, to trzeba wróżyć z kozich jelit gdzie Ty będziesz skręcać"
tak...widoczność tego jest straszna..-pytanie:czy używasz kierunkowskazów i czy zależy Ci na bezpieczeństwie Red_icon_wink
2020-04-17, 01:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
errorexe1929 Offline
Użytkownik
***

Świebodzice
Rn22StreetFight

Liczba postów: 109
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#3
RE: Lampa tył Ali express
Cześć ja w swojej rn22 mam lampę z Ali i jestem zadowolony. Widoczność dobra, jakość i spasowanie też. Co do przerywacza to albo do kierunków ledowych albo należy zwiększyć rezystancję rezystorem.
https://youtu.be/DIDMEf8UxLc
2020-04-17, 05:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kamool Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 445
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 1
#4
RE: Lampa tył Ali express
Jak chcesz wrzucić samą lampę zintegrowaną, bez dodatkowych kierunków to odpuść, miałem w 600RR, nie widać. To Twoje bezpieczeństwo.

Jak chcesz wrzucić zintegrowaną z dodatkowymi kierunkami to też odpuść, bo byle diagnosta może Cię za to uwalić, a po co sobie dokładać stresów.
2020-04-17, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#5
RE: Lampa tył Ali express
Montowałem w r6 pasowała elegancko wtyczki ok tyle ze r6 ma dzielona tylnią lampe i fajnie widać te zmiany kierunków..
2020-04-17, 07:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#6
RE: Lampa tył Ali express
Też mam lampę zintegrowaną. Kierunki są słabo widoczne.
2020-04-17, 08:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->