Jol wszystkim
Autor Wiadomość
vogel
Unregistered




 
#1
Jol wszystkim
Na poczatek to niemam klawiatury pl. wiec wyrozumienie. Jak w loginie mnie zwa zwali i zwac beda, zawsze to cztery kolka kierowaly mym zyciem ( zawod blacharz samochodowy), nie powiem tez mialo sie motorynke blue, po niej kupilem komara, prysnalem z pedzla na zielony ale kliny ucinaly sie co chwile wiec trza bylo zmienic na cos wiekszego. Ze srubkami zawsze mialem i jakos chcialem miec do czynienia aczkolwiek leniem jestem bo poszedlem do najbliszej szkoly sredniej jaka byla w poblizu czyli budowlanka Red_icon_smile rozumiecie: dojazd zawsze utrudnial mi dotarcie do szkoly. No i wlasnie wtedy zaczely sie powazniejsze przygody z jedosladem, postanowilem zakupic jawe cz 350 od kolesia mechaniora. Oczywiscie akumulator od malucha i ogien ale nie zawsze do szkoly Red_icon_smile Wiadomo policja gonila gnojkow i jawa przepadla. Po jawie dorwalem doslownie za grosze Mz 250 trophy z konskimi siedzeniami, to bylo cos ledwo dosiegalem palcami do ziemi Red_icon_smile, te dzwonki z wydechu zaczarowaly mna na amen. Niestety zostala skradziona.
A tak na powaznie z jednosladem zapoznalem sie kiedy kolega zakupil yamahe xj 600 89r. Wtedy dopiero na pierszych ujezdzankach poczulem smak andrenaliny wchodzac w winkle calkiem nisko Red_icon_smile, wiec po dlugich namyslach zamierzalem zakupic dla siebie jednoslada.
A ze znalazlem sie w Norwegi, sytuacja skusila mnie do znalezienia bzyka i to tylko yamaha bo ta marka zadziwila mnie nie raz.
Po niedlugich poszukiwaniach znalazlem R1 RN05e, no i juz stoi w garage.
Doszedlem do wniosku, ze czeka mnie sporo pracy poniewaz nieudacznik uczyl sie jezdzic na tylnym kapciu. Zamierzam ja rozebrac, sprawdzic rame, i doslownie odbudowac ja tak jak fabryka przykazala. Mam wiele czasu i mozliwosci a dzieki temu foru doszedlem do tych wnioskow takze pozdro dla wszystkich i do zoba na nowych tematach.!!!!!!!
2011-06-12, 04:01 PM
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#2
RE: Jol wszystkim
o/ witaj i powodzenia w reanimacjach Red_icon_smile Nieudacznik czyli rozumiem ze mial jakas przykra przygode ?
2011-06-12, 05:50 PM
Szukaj
orko Offline
orko
**


RN09 2003

Liczba postów: 41
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#3
RE: Jol wszystkim
SIEMKA!!!
2011-06-12, 05:58 PM
Szukaj
XoXo
Unregistered




 
#4
RE: Jol wszystkim
Siemano i powodzenia Red_icon_smile
2011-06-12, 06:29 PM
[*]szrek[*] Offline
Młody
**

warszawa
RN09

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#5
RE: Jol wszystkim
Witaj i powodzenia w reanimacji moto Red_icon_smile
2011-06-12, 06:45 PM
Szukaj
daahool Offline
Kandō 感動
***

Pleszew / Fabianów
RN 22

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 1
#6
RE: Jol wszystkim
siemano Red_icon_smile
2011-06-12, 08:43 PM
Szukaj
vogel
Unregistered




 
#7
RE: Jol wszystkim
(2011-06-12, 05:50 PM)Cieniu napisał(a): o/ witaj i powodzenia w reanimacjach Red_icon_smile Nieudacznik czyli rozumiem ze mial jakas przykra przygode ?
motor mial prawdopodobnie dwoch poprzednikow z ktorych ostatni uczyl sie jezdzic znaczy probowal sil na tej mocy. Z ogledzin doszedlem do wniosku ze mial pare slizgow, owiewki w masakrycznym stanie, oponki wygladaja na stare lecz nie sa zjechane boki: to mnie ucieszylo Red_icon_smile, silnik pracuje ok potrzebuje wakuometr, reszte narzedzi mam ( pracuje w serwisie autoryz.)
Wszystkie moje poczynania uwiecznie na fotkach, zaloze niebawem temat, oczywiscie bede wdzieczny za kazde info na temat bzyka. Pozdro
2011-06-12, 09:21 PM
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#8
RE: Jol wszystkim
Serdecznie witamy!

Hehe, jak wskrzesisz swoje cudo, to dostaniesz przedrsotek Dr. Red_icon_wink
Choć mamy już takiego jednego na naszym forum - ale od przybytku głowa nie boli Red_icon_smile

Pzdr!

And... Enjoy! Red_icon_wink
2011-06-12, 10:48 PM
Strona WWW Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#9
RE: Jol wszystkim
witamy na forum,to mnie się podoba Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-06-13, 11:55 AM
Szukaj
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#10
RE: Jol wszystkim
Witaj i powodzenia
2011-06-14, 01:09 PM
Szukaj
kaczor_scigacz Offline
kaczor
***

okolica wawy
yamaha r1 rn19

Liczba postów: 384
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
#11
RE: Jol wszystkim
Witaj w gronie!
zawsze i wszedzie nR1 bedzie!!!!
2011-06-14, 04:12 PM
Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->