Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
Autor Wiadomość
ernst Offline
Użytkownik
***

Kraków
Ducati Diavel C

Liczba postów: 215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 1
#1
Wink  Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
Spieszyłem się i to bardzo. A tu kurcze rezerwa się zaświeciła. No to stacja i... oczywiście kurwa wszyscy kupują hot-dogi, kawy itp. jak w markecie Red_icon_mad . Wepchnąłem się przed jakiś samochód już zatankowany ale stojący jeszcze przed dystrybutorem i ciągnę węża z dystrybutora siedząc na moto. Przeciąganie.. ledwo dostał. I zatankowałem około 15 litrów... ropy Red_icon_cheesygrin W pizdu ! Oczywiście nie odpaliłem. Zepchnąłem erłankę na bok. Kupiłem 3 kanistry 5 litrowe (10l nie mieli). Węża pożyczyłem od personelu stacji. I ssanie z baku Red_icon_smile  Odessałem, nalałem PB i pojechałem. W sumie spóźniłem się godzinę.

Jeszcze trochę dymi, głównie po schodzeniu z wysokich obrotów... No ale przecież diesel musi dymić Red_icon_LOL

2017-05-23, 06:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#2
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
(2017-05-23, 06:30 PM)ernst napisał(a): Spieszyłem się i to bardzo. A tu kurcze rezerwa się zaświeciła. No to stacja i... oczywiście kurwa wszyscy kupują hot-dogi, kawy itp. jak w markecie Red_icon_mad . Wepchnąłem się przed jakiś samochód już zatankowany ale stojący jeszcze przed dystrybutorem i ciągnę węża z dystrybutora siedząc na moto. Przeciąganie.. ledwo dostał. I zatankowałem około 15 litrów... ropy Red_icon_cheesygrin W pizdu ! Oczywiście nie odpaliłem. Zepchnąłem erłankę na bok. Kupiłem 3 kanistry 5 litrowe (10l nie mieli). Węża pożyczyłem od personelu stacji. I ssanie z baku Red_icon_smile  Odessałem, nalałem PB i pojechałem. W sumie spóźniłem się godzinę.

Jeszcze trochę dymi, głównie po schodzeniu z wysokich obrotów... No ale przecież diesel musi dymić
Haha.... Dobre. Ale dziurka w baku chyba mniejsza na pb niz na rope. Wąż wcisnales na chamca??

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2017-05-23, 06:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Piotr1 Offline
Konkretny
****

Wawa
RN09

Liczba postów: 587
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1
#3
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
Do swojej też o mało nie nalałem ropy tz. 0,5l wlałem i się skapnąłem, potem dolałem pb98 do pełna i poszła
2017-05-23, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ernst Offline
Użytkownik
***

Kraków
Ducati Diavel C

Liczba postów: 215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 1
#4
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
(2017-05-23, 06:44 PM)GoProR1 napisał(a): Haha.... Dobre.  Ale dziurka w baku chyba mniejsza na pb niz na rope. Wąż wcisnales na chamca??

Nie, ledwo co węża dociągnąłem. Tak jak piszę stałem w dziwnej pozycji i z pistoletu lałem trochę bokiem. Inaczej bym się kapnął, bo przecież nie ter rozmiar Red_icon_cheesygrin

2017-05-23, 07:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#5
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
co zrobiłes zta ropa
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2017-05-23, 07:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#6
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
Hahaha Red_icon_cheesygrin Jakieś 3 lata temu miałem podobną przygodę tylko akurat nie ja zalałem ropy Red_icon_smile Jechałem sobie motocyklem przez Kałuszyn a tu przy zatoczce koło parku stoi sobie kilka moto na rosyjskich tablicach i machają żebym się zatrzymał. Zajechałem do nich i pytam się co się stało a jeden z nich pokazuje na wlew paliwa i mówi Diesel i że do dwóch tak zalali Red_icon_cheesygrin I proszą o jakiś ratunek mechanika lub coś innego żeby im pomóc. No to mówię "dawaj pan za mną" i zapchali motocykle do mojego brata i tam spuściliśmy z Fireblade i BMW s1000rr ropę podwieźliśmy jednego z bańką na Orlen po benzynę i pomoc została udzielona Red_icon_smile Honda ciężko zapaliła i pyrkotała trochę na początku a BMW zapaliło od strzała i od razu równo chodziło Red_icon_smile Rosjanie podziękowali ładnie, byli przeszczęśliwi, że mają maszyny sprawne bo w obcym kraju o 19 wieczorem to jest lekki problem jak taka przygoda się zdarzy i pojechali dalej ba Moskwę Red_icon_smile


Załączone pliki Obrazki
   


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2017-05-23, 07:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#7
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
Bywa Red_icon_cheesygrin
Mój brat zatankował ON do benzyniaka ... bo se zapomniał, że ma auto żony.
Ale nie o tym, chciałem o tym, że ... na tej stacji mieli pompkę do odciągania paliwa klientów, którym sie popierdzieliły rury - podobno notoryczna sprawa Red_icon_mad3
Większe stacje sa podobno wyposażone w takie sprzęty, więc ... gdyby Wam się przytrafiła zamiana rur ... pytać się obsługi.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-05-23, 09:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pewus Offline
Konkretny
****

Powiat Chrzanowski
RN20 US

Liczba postów: 633
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
#8
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
Nie ma tego złego... Świetna anegdotka na alkoholowe imprezy Red_icon_smile
2017-05-23, 09:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#9
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
no mi narazie sie nie zdarzyło bo sie akurat przy tym pilnuję. ale teraz mam w planach kupno diesla a miałem 2 benzyny wcześniej i moga być jaja

2017-05-23, 09:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ernst Offline
Użytkownik
***

Kraków
Ducati Diavel C

Liczba postów: 215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 1
#10
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
(2017-05-23, 07:09 PM)srubar1 napisał(a): co zrobiłes zta ropa

Zalałem do mojego Land Rovera.

2017-05-24, 11:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ernst Offline
Użytkownik
***

Kraków
Ducati Diavel C

Liczba postów: 215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 1
#11
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
(2017-05-23, 09:47 PM)Kafel napisał(a): no mi narazie sie nie zdarzyło bo sie akurat przy tym pilnuję. ale teraz mam w planach kupno diesla a miałem 2 benzyny wcześniej i moga być jaja

No to gorzej jak zalejesz odwrotnie.

2017-05-24, 11:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#12
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
Też taki motyw widziałem .. kolo tak zrobił .. a ja do Kangoo w dislu nalałem paliwa ..
Ponoć w tę stronę dużo gorsza sprawa .. tak czy inaczej holowanie, spuszczanie, płukanie .. no sporo impreza wyniosła .. no ale cóż Red_icon_sad ...
2017-05-24, 01:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ernst Offline
Użytkownik
***

Kraków
Ducati Diavel C

Liczba postów: 215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 1
#13
RE: Chcecie się pośmniać ? Taki zonk sobie zrobiłem :)
No gorzej jest, bo po takiej zamianie na ogół pompa siada, a co za tym idzie wtryski przytykają się opiłkami.
Mnie to dużo nie wyniosło, bo 15l ropy + 16litrów PB + 3 kanistry po 5l. Paliwo zużyłem, a kanistry i tak miałem kupić. Znaczy się jedną 10-tkę. Ale teraz mam 3 piątki Red_icon_smile
Dzisiaj zalałem drugi bak i już jest lepiej ale na poprzedniej mieszance pozostałości z ropy i PB silnik dymił jakby uszczelniacze w ogóle nie działały. Jak strzelało z wydechu, to niebieski bąk leciał z 10 metrów Red_icon_cheesygrin

2017-05-24, 03:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->