[oddzielony] Totem Garage - dyskusja
Autor Wiadomość
Kukiel1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
RE: [oddzielony] Totem Garage - dyskusja
Tak kaska jest oddana a to że chciałem aby silnik gdzieś zawieźć też się zgodze ale o to poprosiłem a Ty się zgodziłeś tylko że słowa nie dotrzymałeś więc mówię trudno wyślij silnik i nadal był problem z wysyłka a Ty sam zaproponowałeś że mogę jechać do was z motocyklem i dasz radę to zrobić albo odeślesz mi mój rozłożony silnik a niby na co mi silnik w częściach i chyba jasne że jak wiedziałbym że naprawa wiąże się z czekaniem pół roku na silnik i jazdą 600 km z motorem w jedną stronę do Ciebie to bym się nie zgodził. Nie tak się umawiałem więc albo wróci mój silnik taki jak wysłałem z całym osprzętem świecami wężami króćcami itp albo naprawiony. Dobrze wiedziałes że będę za granicą od 10 i czekałeś żeby to napisać ale dzisiaj udało mi się na chwilę zdobyć internet
2017-05-17, 04:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Totem 2 Offline
Banned




Liczba postów: 89
Dołączył: Apr 2017
RE: [oddzielony] Totem Garage - dyskusja
Tak tak... czekałem na moment, bo za granicą nie ma internetu i cudem ci się go udało zdobyć.
2017-05-19, 08:09 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kukiel1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
RE: [oddzielony] Totem Garage - dyskusja
Jestem oddalony od miast jakieś 100 km a w jednostce nie posiadam internetu mam tylko to co w telefonie za granicami państwa i używam tego w razie konieczności kontaktu a tu każde wejście w internet kosztuje i lepiej wykorzystać to do kontaktu z rodziną...
2017-05-19, 10:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bzyczek_15 Offline
Młody
**




Liczba postów: 18
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
RE: [oddzielony] Totem Garage - dyskusja
panowie wiem że temat trochę umarł ale mam pytanka trochę techniczne
czy w przerobionych silnikach w r1 rn04 też występują problemy z mocowaniami silnika do ramy?
ma ktoś przerobiony silnik przez totem garage i może się podzielić zdjęciami jak to wygląda? z czym to się wiąże? jak wygląda użytkowanie po paru parunastu tysiącach km?
2017-06-12, 07:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->