Po pierwsze amor skrętu po drugie decat
Autor Wiadomość
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#21
RE: Po pierwsze amor skrętu po drugie decat
Jak czytam takie głupoty to mi sie słabo robi Red_icon_cheesygrin

widze coraz więcej osób na forum jak już kupi sobie R1 to stają sie najbardziej aktywnymi postowo i intelektualnie znachorami od swojego modelu Red_icon_cheesygrin

ludzie papierowy filtr powietrza na 42tys km w r1? to sie przeciez nadaje do jakiegoś rankingu najgłupszych stwierdzeń i porad warsztatowych.

ja już nie wiem czy to forum to powoli na prawde zalicza poziom skuterowo.com czy innego ścigacza gdzie każdy staje sie specem w tym samym dniu w którym kupi motocykl i daje rady innym ludziom na forach.
Przecież nie piszemy tego tylko dla siebie tylko żeby ktoś kiedyś miał łatwiej kiedy będzie miał problem i będzie chciał go rozwiązać.

Szczerze coraz mniej sie udzielam tutaj własnie przez idiotyczne informacje,kretyńskie porady i wiedze na poziomie kompletnie podstawowym.
Niedługo tu będzie tylko pierdzenie o tym czy kolor paznokci pasuje mi do owiewek oraz czy moge załozyc koronkowe stringi pod kombinezon,a porady takie jak wyżej. Takie posty powinno sie kasować bo jeszcze ktoś to wezmie do siebie i rozjebie sobie silnik.
Nie pije do nikogo konkretnie,ale moim zdaniem to forum od jakiegoś czasu na prawde obniżyło poziom i to parę pięter w dół.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-03-06, 07:47 PM przez Draco.)
2016-03-06, 07:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#22
RE: Po pierwsze amor skrętu po drugie decat
Draco, każdy może coś napisać, a później wyprowadza się go z błędu. Od tego właśnie jest dyskusja.
Jeżeli jednak kilka osób coś potwierdzi to można przyjąć to za poradę, bo nigdy za 100% pewnik.
Nie można jednoznacznie wierzyć we wszystko co jest tu, czy ogólnie w necie/na forach napisane.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2016-03-06, 08:10 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kyniu Offline
Konkretny
****

Rzeszów
RN22

Liczba postów: 942
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#23
RE: Po pierwsze amor skrętu po drugie decat
Nie wiem czy to Cię Draco tak uraziło ale faktycznie byłem w błędzie bo w serwisówce R1 jest 37tyś a nie 42tyś Red_icon_cheesygrin
Ja zmieniłem po 11 tyś ale obstawiam że jak ktoś nie jeździ po syfie i deszczu to te 37tyś może zrobić Red_icon_tongue
W autach też macie papierowe, jeżdżą w każdych warunkach i robią grube tysiące kilometrów.
-
Zapraszam na mój portal: Twoje Usługi w Internecie [Obrazek: small-logo.png]
2016-03-06, 10:21 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#24
RE: Po pierwsze amor skrętu po drugie decat
" Nie pije do nikogo konkretnie,ale moim zdaniem to forum od jakiegoś czasu na prawde obniżyło poziom i to parę pięter w dół. "

Draco nie byłeś od początku i uwierz mi tego poziomu już nie było jak się rejestrowałeś Red_icon_smile smutne to ale taka rzeczywistość ,tematu lepiej nie poruszać bo zaraz będzie lincz Red_icon_cheesygrin
Z drugiej strony zalogowało się parę fajnych osób co wprowadziło świeżość ,tylko z reguły po jakimś czasie już się nie udzielają ,dlaczego ? myślę ,że Draco doskonale to ujął Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2016-03-07, 11:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#25
RE: Po pierwsze amor skrętu po drugie decat
(2016-03-06, 10:21 PM)kyniu napisał(a): Nie wiem czy to Cię Draco tak uraziło ale faktycznie byłem w błędzie bo w serwisówce R1 jest 37tyś a nie 42tyś Red_icon_cheesygrin
Ja zmieniłem po 11 tyś ale obstawiam że jak ktoś nie jeździ po syfie i deszczu to te 37tyś może zrobić Red_icon_tongue
W autach też macie papierowe, jeżdżą w każdych warunkach i robią grube tysiące kilometrów.

chyba mylisz to z regulacją zaworów. Filtr na 37tyś???? Koczis -Draco ma racje niektóre posty z dupy powinny być w śmietniku bo potem żeby do czegoś sensownego się dokopać trzeba przebijać się przez te śmieci. Głupotą jest też to, że jak ktoś palnie głupotę złapie się na tym to po 30min nawet tego usunąć nie może czy edytować.

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-03-07, 11:32 AM przez Thor.)
2016-03-07, 11:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kyniu Offline
Konkretny
****

Rzeszów
RN22

Liczba postów: 942
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#26
RE: Po pierwsze amor skrętu po drugie decat
Żeby była jasność to ja nie pisałem żeby ktoś zmieniał filtr po 37 tys km bo dla mnie to przesada tylko że tak pisze w serwisówce i to na 1 miejscu w tabeli + to co zacytował griosek.
Jak wjedziesz w jakiś syf/pył to i po 200km możesz mieć filtr do zmiany. A jak jeździsz po autostradach w Niemczech to pewnie zrobisz te 37tyś Red_icon_tongue

Thor faktycznie pomyliło mi się z zaworami na początku, bo zawory co 42 a filtr co 37 Red_icon_tongue
-
Zapraszam na mój portal: Twoje Usługi w Internecie [Obrazek: small-logo.png]
2016-03-07, 12:15 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#27
RE: Po pierwsze amor skrętu po drugie decat
No niestety można pisać że to głupoty .. Ja myje KNa co sezon .. czasem 2 razy jak wpadnę w żwir i gleba jest mocna .. ale w INSTRUKCJI od RN22 STOI JAK WÓŁ :
- REPLACED ON EVERY 37.000 km !!!

Chore, głupie, debilne itd ... dla mnie tak samo jak zaglądanie do zaworów po 40.000 KM !!! No ale tak pisze ... Red_icon_sad ...
2016-03-10, 01:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->