Nowe moto ;-)
Autor Wiadomość
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
RE: Nowe moto ;-)
mieszko nic nie zrozumialem z Twojej wypowiedzi hehehehe
2017-01-08, 07:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Nowe moto ;-)
Żadna szydera .. moto zapierdala na prostej jak samo zło .. co jest szybsze ?? H2R za 130.000 zł ??
Moto jest zajebiste też na tor ALE >>> nie mówimy tu na forum o jeździe torowej ... Że czasem wpadniemy se tu czy tam to jaka to jazda torowa ?? Tak że bez żadnej szydery itp .. też to kiedyś kupię, ale nie starsze niż 2015 .. no i muszę być pewny budżetu czyli że mnie stać oprócz wyjazdów - jeszcze naprawić to w środku sezonu Red_icon_smile ..
2017-01-08, 08:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Adrianek1 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 233
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
RE: Nowe moto ;-)
Taka ciebie czytam A.Sie to ty taki nie głupi chłopak jesteś ..

Ps..komplement to jest z mojej strony
2017-01-08, 09:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adrian_00 Offline
Konkretny
****

Mińsk Mazowiecki
Rn 22 11'

Liczba postów: 798
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
RE: Nowe moto ;-)
Bart czy PitStop to jakieś guru dla Ciebie czy wyznacznik życiowy ? Bo tak to zrozumiałem, że skoro on sie przesiadł to każdy powinnien.
2017-01-08, 11:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
RE: Nowe moto ;-)
Hehehehe nie jest dla mnie guru ale on tez nie glupi chlopak i jesli przesiada sie na inne moto to raczej nie jest to chwilowy przyplyw emocji a rozsadny wybor Red_icon_smile tak mysle Red_icon_smile
2017-01-09, 12:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mieszko_1vp Offline
Użytkownik
***

Głogów
rn22 Rizoma

Liczba postów: 235
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
RE: Nowe moto ;-)
zmienił,bo nie miał o czym filmów robić-jak rn22 sie nie psuła
2017-01-09, 12:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Nowe moto ;-)
Mieszko ... rozjebałeś system Red_icon_smile !!
Adrianek1 - jeśli tak to dziękuję .. Ale tu nie ma żadnej mądrości .. Jak się łazi po padocku wśród takiej ilości osób na torach od tylu lat .. no to jakieś tam wieści zbierasz .. choćbyś nie chciał Red_icon_sad ..

Co to PitStopa .. no cóż .. chodziło mi tylko o to że kilka tych filmików obejrzałem i po prostu poziom wiedzy dla kogoś kto nie umie dekla odkręcić jest WYPIERDOWY .. ale dla takich co to umiom se laga rozebrać czy innego akumulatora wymienić no to niestety ręce opadają Red_icon_sad .... Samo dokręcanie śrub czy od dekli czy od napinacza rozrządu czy świec, na zasadzie - mocno ale z wyczuciem przeraża każdego kto miał do czynienia z pojazdami 2 kołowymi nawet za czasów WSK-i .. bo i tam klucz dynamometryczny to podstawa czegokolwiek Red_icon_smile .. Wiedza przy opisywaniu QS i ogólnie reflasha ECU też położyła mnie na podłodze kilka metrów od kompa Red_icon_tongue ...
Fotki z JASZCZOMPA też petarda Red_icon_smile ... tak że .. gdyby mi to powiedział Rinas, Rafi, Dudek, Kwazi czy nie wiem, ktokolwiek kto widzi różnice choćby między znaczeniem COMP a REB na ladze to słucham jak świnia grzmotu .. ale tu .. no cóż .. skill za mały i się poddał w kwestii RN22.. Odkręcanie gazu żeby wbić gwoździa nie reprezentuje dla mnie jakichkolwiek godnych zainteresowania umiejętności ani wiedzy na temat motocykli Red_icon_smile ....
GDYBY >>>> pojechał na Jastrząb RN22 i potem S1000RR i coś o tym opowiedział .. porównał czasy, pozycję ... hamowanie, balans, prace ECU i QS w obu .. Aaaaa... NO TO INNA BAJKA ... a tak to co ??
Ja miałem przyjemność ( chociaż nie wiem czy to była przyjemność co do jednej z nich Red_icon_tongue ) jechać na 2 RN22 poza moją .. i to JUŻ były absolutnie dwa inne motocykle ... 5 kółek na kartingu i powiem ci z detalami co, gdzie, jak i kiedy i po co i dlaczego .. Na drodze co mogę powiedzieć ?? Że fajny kolor czy hamulce gorsze/lepsze ... kwestia przyspieszenia jest mocno dyskusyjna - każdy odbiera to inaczej Dlatego też, napisałem co napisałem ... takie pitu, pitu w koło i wokoło po dróżce obok Lidla fajne jest w kwestii właśnie , koloru, czytelności zegarów w słoneczny dzień ... tudzież częstotliwości migania kierunkowskazów Red_icon_tongue ..
2017-01-09, 06:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adrian_00 Offline
Konkretny
****

Mińsk Mazowiecki
Rn 22 11'

Liczba postów: 798
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
RE: Nowe moto ;-)
Brawo A.S pozamiatane Red_icon_smile
2017-01-09, 09:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mieszko_1vp Offline
Użytkownik
***

Głogów
rn22 Rizoma

Liczba postów: 235
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
RE: Nowe moto ;-)
podobno dzihadyści kupują bmw-po tym jak doszły ich słuchy że silniki explodują Red_icon_wink
2017-01-09, 11:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
RE: Nowe moto ;-)
Chociaż na bmw dojada na miejsce ataku bo biorąc r1 raczej wątpliwe bez drugiego biegu Red_icon_wink))

Wysłane z Samsung S7 przez Tapatalk
2017-01-10, 01:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mieszko_1vp Offline
Użytkownik
***

Głogów
rn22 Rizoma

Liczba postów: 235
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
RE: Nowe moto ;-)
na torze jezdziłem w A klasie i nawet nikt sie nie skapnął że dwójka wylata...20 tys tak zrobiłem w dwa lata
2017-01-10, 01:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->