Nowy tor w Pszczółkach na północy
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#53
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Nie, nie .. chodzi mi o to że można się ustawić w sezonie na dwa dni na Kisielinie .. Wiem, wiem .. daleko masz .. ale ja też nie mam blisko ... a na dwa dni ( sobota/niedziela ) to już i ładnie poćwiczyć idzie i sam wyjazd ma sens patrząc na odległość .. A dwie RN22 na takim torze >> BEZCENNE Red_icon_smile !!!!
2x 120 zł ( po 8 godzin dziennie w weekend - dla mnie bajka ) ...
TYLKO KWESTIA SPANIA .. Ja kimam w busie .. a na pewno nie będę sam więc Red_icon_sad .. pytam czy masz busa bo wtedy kima na torze to klimat inny niż wszystkie inne Red_icon_smile ..
Można na torze wynająć przyczepę kempingową - pewnie koszty nie duże .. 60-80 zł ??

Tak czy inaczej .. Radom za mały a tylko niedziela w weekend ... Jastrząb - tylko 2 czy 3 godziny w ciągu dnia za 200 zł czy jakoś tak - porażka .. Ew. Bydgoszcz ale nie wiem czy tam można 2 dni i w weekend ..

Można się skrzyknąć tu na forum i wynająć tor - ale koszty spore w weekend więc dwa dni raczej odpadają ( chociaż nie wiem ilu chętnych by było ) .. a w tygodniu też duża kasa - coś koło 2500-3000 zł .. Dwa dni w tygodniu - karkołomne raczej
2015-12-07, 10:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy - A.S. - 2015-12-07, 10:41 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->