Forumowe sprawy
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Forumowe sprawy
Czy wiecie, że na tę chwilę (czyli rok od powstania forum) zebrało się tutaj (już/dopiero?) ponad 200 użytkowników? Pewnie każdy z Was od czasu do czasu patrzy kto nowy się pojawia oraz ilu nas w sumie jest.

Przyszedł czas na pewnego rodzaju "szturchnięcie" całej społeczności za sprawą globalnej wiadomości, która ma na celu przypomnienia się tym użtkownikom, którzy zarejestrowali się jakiś czas temu, a jednak tu nie wchodzą lub robią to bardzo rzadko.

Tak, pewnie jest to jakiś krok w kierunku "czystek". Gdzieś tam chcę się pobyć tych, którzy trafili tu przypadkowo i po rejestracji więcej się nie pojawili.

Zanim jednak wyślę taką wiadomość (ale w postaci maila do każdego z użytkowników, gdyż "prywatnej wiadomości" mogliby nie odczytać, bo np. zapomnieli hasła do forum), to wolę poinformować Was (forumowiczów), że coś takiego nastąpi.

Oczywiście wszelkie sugestie są mile widziane (nawet lub zwłaszcza od tych, którzy piszę na forum bardzo sporadycznie).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-06-09, 07:12 AM przez BeMisz.)
2011-06-09, 07:11 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#2
RE: Forumowe sprawy
Mi sie np tu podoba wlasnie dlatego ze nie ma masówy, dzieki temu ejst mila atmosfera, ale fakt, mogloby byc wiecej aktywnych forumowiczow Red_icon_sad
2011-06-09, 08:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#3
RE: Forumowe sprawy
Ja jestem nowy jakoś specjalnie się nie udzielam (przywitałem się ) ale nie specjalnie mam czas żeby jakoś aktywnie uczestniczyć w życiu forum.Z moto na szczęście też wszystko w jak najlepszym porządku więc jak już jestem to sobie coś przeczytam!
A tak po za tym fajnie że informacja poszła
2011-06-09, 11:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#4
RE: Forumowe sprawy
Bemisz ty tu rządzisz Red_icon_smile ,moim zdaniem bardzo dobrze Ci to zarządzanie wychodzi Red_icon_smile,forum jest na prawdę ok i nie mam do niego zastrzeżeń no może oprócz chata Red_icon_tongue ,co do akcji czystek moje zdanie znasz Red_icon_smile ,jak dla mnie podstawa brak mądrali i użytkowników co to zamiast czytać i dyskutować merytorycznie wytykają innym błędy ortograficzne,kurwa jak mnie to denerwuje wybaczcie ale zaraz dał bym w pysk Red_icon_smile , brak jest mistrzów co to oni nie potrafią i nie mają ,ogólnie fajny klimat nikt się nie wozi i to mi się podoba,moja tyko mała prośba do Ciebie szefie pozdrów Pawełkomo bo nam się brat zagubił Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-06-09, 12:13 PM przez żaba.)
2011-06-09, 12:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
daahool Offline
Kandō 感動
***

Pleszew / Fabianów
RN 22

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 1
#5
RE: Forumowe sprawy
Popieram Żabę !! forum jest czyste od kosmonautów i przepowiadaczy pogody Red_icon_smile mnie oni również irytują. Każdy mądrzejszy od poprzedniego co w rezultacie daje taką kaszane ,że nawet jak byś się czegoś chciał dowiedzieć to i tak pół dnia przesiewasz istotne informacje z ogromu bzdur. Jestem za czystkami !! Red_icon_smile
2011-06-09, 12:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#6
RE: Forumowe sprawy
tutaj nie chodzi o czystki... za wyjątkiem tych "przypadkowych" - jak ktoś się zarejestrował i nie będzie chciał wchodzić na forum (a po moim mailu tego nie zrobi przez... np. tydzień), to wywalam konto - nie zamierzam psuć/przekłamywać statystyk z użytkownikami...

jeśli natomiast ktoś zwyczajnie zapomniał o forum i znów będzie zaglądał (nawet bez potrzeby pisania), to git - to forum też jest dla niego/nich...

ja chcę rozesłać maila z informacją co się zmieniło w forum w ciągu roku, co poprawiliśmy, itp.
oraz oczywiście zachęcić do zaglądania na nasze forum
2011-06-09, 01:13 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#7
RE: Forumowe sprawy
2011-06-09, 01:34 PM
Odpowiedz cytując ten post
daahool Offline
Kandō 感動
***

Pleszew / Fabianów
RN 22

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 1
#8
RE: Forumowe sprawy
no może faktycznie mnie poniosło z tymi czystkami Red_icon_smile)))
2011-06-09, 02:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#9
RE: Forumowe sprawy
Choć sam należę od niedawna to popieram "czystkę". Czeka więc na maila Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-06-09, 05:57 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#10
RE: Forumowe sprawy
Poszło... tzn. jeszcze "idzie" Red_icon_wink
(trochę tych maili ma do wysłania)

Następne i decydujące "szturchnięcie" będzie na rocznicę utworzenia forum - która już niedługo! Red_icon_wink
Wtedy zamieszczę ogólne newsy odnośnie zmian na forum podczas minionego roku...

Aha... no i wskazałem możliwość wyłączenia wiadomości od admina - hihi, przynajmniej ktoś się znów zaloguje, aby tylko to wyłączyć Red_icon_wink

Pzdr!
2011-06-10, 08:15 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#11
RE: Forumowe sprawy
Wiadomość doszła, ale tam jest tylko info o możliwości wyłączenia powiadamiania, ale brak zachęty do pozostania i uczestniczeniu w forum. BeMisz, a co jeżeli ja się nigdy nie wylogowuję, nawet jak kompa wył i na drugi dzień odpalam i odwiedzam stronkę to już jestem zalogowany. Czy to oznacza, że tylko raz się zalogowałem, czy masz podgląd wejść na stronę wg. użytkowników?
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-06-10, 09:30 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#12
RE: Forumowe sprawy
Cytat:Serdecznie zapraszam do zaglądania na nasze forum.

Coś tam jest, ale rzeczywiście dałem znać, jak się wyłącza powiadomienia, bo z doświadczenia wiem, że różni ludzie "siedzą" po drugiej stronie Red_icon_wink

A na mail rocznicowy będzie dużo bardziej zachęcający.
Aktualny, to taka uwertura do przypomnienia o naszym istnieniu Red_icon_wink

BTW - odkryłem między innymi, że ponad 20 użytkowników ciągle oczekuje na aktywację konta... może mieli problem? tak czy inaczej do nich wysłałem oddzielną wiadomość Red_icon_wink

mam podgląd wejść na forum i opiera się ona na "ostatniej aktywności" - czyli odpalona strona nie jest aktywna, ale kliknięcie w linka (forum, wątek, portal, etc.) już jest aktywne
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-06-10, 11:19 AM przez BeMisz.)
2011-06-10, 10:00 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#13
RE: Forumowe sprawy
Ufffffff
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-06-10, 10:50 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#14
RE: Forumowe sprawy
WIesz, nie zmusisz nikogo do aktywnego uczesnictwa, Ja np wszedlem na forum R1R6 ale bylem tam 2 x i raczej nie wroce, raz sie cos spytalem, zjechali mnie i tyle bylo z milego uczestnictwa, kazdemu odpowiada cos innego Red_icon_smile inni sie loguja tylko po to zeby im pomoc i tego tez nie unikniesz
2011-06-10, 11:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->