Jaki wydech ???
Autor Wiadomość
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#41
RE: Jaki wydech ???
erłan, sport to raczej wysokie obroty, w turystykach właśnie niższe są ważniejsze bo bagaż trzeba zabrać na przykład
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-04-08, 01:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#42
RE: Jaki wydech ???
(2013-04-08, 12:28 PM)wilku7 napisał(a): Tor na obwodnicy dość często waliłem v-max... Jak chce podnieść dół niech podnosi na pewno mu to nie zaszkodzi Red_icon_smile. Napisałem o swoich odczuciach z jazdy rn01... Uważam że te modele mają dobry dół w porównaniu rn12/19 i nie trzeba poprawiać... malik za 300zł to już bym wolał żeby mnie prędkościomierz w ch... robił Red_icon_smile
Chętnie się z Tobą przejadę obwodnicą i zobaczę w swojej v max

2013-04-08, 01:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#43
RE: Jaki wydech ???
Można sie ustawić tylko po obwodnicy teraz tajniaki latają i nie miło by było gdyby nas zdjęli Red_icon_smile
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-08, 01:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#44
RE: Jaki wydech ???
(2013-04-08, 01:13 PM)wilku7 napisał(a): Można sie ustawić tylko po obwodnicy teraz tajniaki latają i nie miło by było gdyby nas zdjęli Red_icon_smile
Zaryzykuję żeby sprawdzić. Może aż takiego pecha nie będziemy mieli. Wystarczy że raz się przelecę 299 i mi starczy

2013-04-08, 01:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#45
RE: Jaki wydech ???
Niech asfalt troche sie podgrzeje i można poleciec Red_icon_smile
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-08, 01:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#46
RE: Jaki wydech ???
wilku7-dziękówa! Jak tylko będe miał możliwość to napewno skorzystam.
malikowy- no ja wiem wiem ale nie powiesz mi że nie wolałbyś żeby i dół i góra były na podobnym poziomie. Tymbardziej w motocyklach dopuszczonych do ruchu gdzie ten dół ma naprawdę spore znaczenie.

ps. Z tym sprawdzaniem v-maxa to się tak nie śpieszcie! Początki sezonu są zawsze niebezpieczne, a to człowiek nie wjeżdżony, a to asfalt jeszcze po chuju rozgrzany. No i te pedały co teraz tylko patrzą który to pierwszy wyjedzie z garażu co by go haltnąc.






Icon_baseball
2013-04-08, 01:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#47
RE: Jaki wydech ???
Spoko erłan Red_icon_smile. Ja podchodzę z dystansem w taką pogodę... na v-maxa to trzeba jeszcze z miesiac poczekać... A ta nasz mińska obwodnica to trasa A2 takze tam naprawde mozna pogonic Red_icon_smile. Ale najpierw to ja sie znowu musze naucz jezdzic motocyklem Red_icon_cheesygrin
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-08, 01:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#48
RE: Jaki wydech ???
tak apropo tego mivva, kolega tor miał taki wydech i nie możemy dojść czy miał tam katalizator czy nie? tutaj fotosy:
https://mail-attachment.googleuserconten...Y&sadssc=1

https://mail-attachment.googleuserconten...4imGsk7SVY

tutaj to moto http://r1-forum.pl/attachment.php?aid=1870
a tutaj filmik jak ogniem ziejeRed_icon_smile http://www.youtube.com/watch?v=MXwDPcEesu8

pytam bo chcę wiedzieć czy sama pucha zrobi taka robote? czy zamiast tego KATA trzeba coś wsadzić żeby tak grzmocił? Red_icon_smile PZDR






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-09, 12:14 PM przez erłan87.)
2013-04-09, 12:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#49
RE: Jaki wydech ???
NIE MIAŁ ..... bo seryjnie nie montowali .......................................... KARVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
--- R One  is The BesT OnE ---
2013-04-09, 11:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#50
RE: Jaki wydech ???
Pusto ruro

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-04-10, 05:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#51
RE: Jaki wydech ???
Pusto nie pusto, znalazłem to czego szukałem Red_icon_cheesygrin tera słuchajta:
Jak byłem na tej smiesznej giełdzie na wyścigach( w warszawie) to znalazłem u goscia na stoisku co miał wszystko i nic taką małą śmieszną końcówkę wydechu. Marka BODIS no i tak patrze patrze myśle se zajebista ale, że nie miałem nic chajsu no to odkładam. Nie zdążyłem reki zabrać jak gościu obok(co tylo czekał) wziął i kupił za 200 złociszy :p oczywiście po stargowaniu z 300zł :p Jak już miał co chciał w ręku to mówi do mnie tak cyt. '' dobra zapłaciłem to wam powiem, wydechy tej niemieckiej marki kosztują po kilka tyś złotych, a mój mechanik mówi że jak mam taki wydech to żebym wyjął fiuta i nasikał na akrapovicie i inne josimuri i jak zajebiście, że są tacy idioci co mi go sprzedali za 200 pln-ów Red_icon_cheesygrin '' -sprzedawca oczywiście zbladł jak to usłyszał(wieśniaczek) i w ogóle jajca były z tego Red_icon_cheesygrin ale do sedna, nie mogłem za chuja pana sobie przypomnieć nazwy tej marki ale znalazłem dzisiaj przypadkiem więc pisze co by znowu nie zapomnieć. Koncówka wydechu to dokładnie taka sama jak na aukcji niżej, i teraz pytanie do was czy mieliście z tym juz jakieś doczynienia??? Zna ktoś i może sie wypowiedzieć??? Zależy mi na info bo idealnie pasuje do mojej koncepcji.
ps. soraja za tą całą historyje ale siedziało mi to w bani i musiałem sie podzlielić.. Red_icon_cheesygrin

http://www.ebay.de/itm/BODIS-Endschallda...2a036361f5
ps.ps. tak teraz patrze po aukcjach to asz żal dupe ściska że nawet 2-ch paczek człowiek przy sobie nie miał.. :/






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-17, 11:15 PM przez erłan87.)
2013-04-17, 10:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#52
RE: Jaki wydech ???
kij wie jak to z tymi cenami ... a zwykły wieśniaczek często potrafi zapaleńca zrobić w ..uja .
Bo mu mechanik powiedział ..... .... to jak byle kawałek rury bym nakleił napis BODIS to ten typ by kupił za 200zł z uśmiechem na ryju ze jeszcze 100zl ma w kieszeni bo mechanik z pipiduwy powiedzial .... lub starego wypalonego ,zjebachnego i dziurawego bodisa wcisnąć .Baaa lub inaczej ..... handlarz kupil bodisa używke za 2 tys zł a w ramach relaxu i doskonałej pogody na targach postanowil oddac bodisa za 200zł :/..... text: " masz stary tego bodisa! stać mnie !!!! a teraz mi possajta " Hahahahahahaahhahahahahahahaha
W dobie obecnego szerokiego dostępu do netu , nawet byle wiesniak co na targ przyjechał z kobyłki zazwyczaj wie co sprzedaje i jaka cena za co krzyczeć przy tak duzej konkurencji jak na mototargu gdzie juz za samo wystawienie sie trzeba wyrzygać pare pięć zł .....
Mamy rozumieć ze okazyjnie stałeś się szczęśliwym posiadeaczem Bodisa :> ? swoją drogą naprawde zacne wyfungi Red_icon_cheesygrin
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-18, 02:21 AM przez incom.)
2013-04-18, 02:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#53
RE: Jaki wydech ???
Incom, źle go zrozumiałeś. On nie miał kasy przy sobie, a Bodis nie jest zły
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-04-18, 03:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#54
RE: Jaki wydech ???
Gościu naprawde nie miał bladego pojęcia co to za wydech, a widok jego miny był ''bezcenny'' Red_icon_cheesygrin jak usłyszał od tamtego ile to warte.
incom- a co do rzekomej naklejki na wydechu to na takie rzeczy nawet nie zwracam uwagi tak jak na 50%wydechów na allegro bo jak powiedziałeś ''naklejki'' tam nie było tylko normalny firmowy napis w metalu...
Czy tak czy siak spierdolił mi z przed nosa dobry wydeszek, ja jebie.. :p






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-18, 09:13 AM przez erłan87.)
2013-04-18, 09:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pimper Offline
Młody
**

Szczecin
RN12

Liczba postów: 37
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#55
RE: Jaki wydech ???
Podczepiam sie do tematu z zapytaniem. Co powiecie o two brothers do rn12 na you tube brzmi to pieknie wedlug mnie lepiej niz acrapović. Moze ktos jezdzi na takich kominach i moze cos powiedziec z praktyki czy sa znosne na co dzien.
2013-04-25, 10:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#56
RE: Jaki wydech ???
Według mnie są git, sam takie mam, fajnie brzmią, wyglądają itp. ale co ja tam wiem Red_icon_smile zaraz Ci napiszą "Google Masters"Red_icon_cheesygrin, że wybuchają, trzaskają, pękają, są brzydkie, obniżają moc i niszczą środowisko, wiec radzę Ci popytać tych co je mają Red_icon_smile pzd!
2013-04-25, 11:53 AM
Odpowiedz cytując ten post
pimper Offline
Młody
**

Szczecin
RN12

Liczba postów: 37
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#57
RE: Jaki wydech ???
Jeszcze mi się MIVV podoba. Parę stówek droższy od TWO BROTHERS, ale z możliwością db killera. No i rzadkość na polskich drogach.
2013-04-27, 11:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#58
RE: Jaki wydech ???
Two bros ma tzw. power tip czyli taki db-kiler rownież dostępny
2013-04-28, 12:01 AM
Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#59
RE: Jaki wydech ???
ja w swojje mam dokladnie taki...brzmi u mnie owiele lepiej gdyz nie mam kata...

http://www.youtube.com/watch?v=-CHuk7h_0I4
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
2013-04-29, 06:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#60
RE: Jaki wydech ???
TBR to lipa i ryzy carbon, power tipy tez sa do bani- zakladalem to kumplowi w piatek do gixxa bo nie mogl wytrzymac halasu z tuby ale co kto lubi. Juz nie mowiac o srubach z gownolitu w tych osmalonych magnezowych koncowkach ktore od byle torxa okragle sie robia i ciezko to cholerstwo odkrecic. 100x wolalbym juz Scorpion'a.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-30, 10:38 PM przez Koczis.)
2013-04-29, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->