Ubezpieczenie - jest tu ktoś taki?
Autor Wiadomość
stachu_r1 Offline
Użytkownik
***

Rzeszów
rn20

Liczba postów: 217
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 3
#3
RE: Ubezpieczenie - jest tu ktoś taki?
Ja u tego chłopaczka wszystko mam poubezpieczane
Napisać warto do paru przedstawicieli to sobie wybierzesz tego co ci najlepsza ofertę zrobi

Cytat:Jak działam?

W kwestii samego OC polecam najtańszą firmę. Natomiast co do AC, ubezpieczeń domu, życia czy turystycznych - wspólnie ustalamy zakres ochrony w oparciu o sprawdzone i dobrze wypłacalne towarzystwa ubezpieczeniowe. 
Zakres firm jest bardzo szeroki: Aviva, Allianz, Compensa, Concodria, Generali, Hdi, Interrisk, AXA, Ergo Hestia, Proama, Gother, PZU, TUZ, MTU, Gefion, BTA, Uniqa i Warta.


Jeżeli chcesz, żebym przygotował Ci kalkulację to:

Na adres mailowy wysyłasz mi 2 zdjęcia dowodu rejestracyjnego, zdjęcie ostatniej polisy lub wniosku, podajesz ile masz zniżek za bezszkodową kontynuację (od ilu lat nieprzerwanie ubezpieczasz samochód, motocykl), jeśli były szkody to kiedy, datę wydania prawa jazdy, aktualny przebieg pojazdu. 
Jeżeli nie masz możliwości zrobienia tych zdjęć to analogicznie przesyłasz mi dane z w/w dokumentów (dane: właścicieli, pojazdu, ostatniej umowy ubezpieczeniowej, datę wydania prawa jazdy)

Dane kieruj na adres: lukaszpaczka@o2.pl

Jeśli kończy Ci się ubezpieczenie daj mi znać minimalnie 7 dni przed zakończeniem terminu ochrony ubezp. Zawsze możesz wysłać dokumenty wcześniej, pozwoli mi to lepiej zaplanować czas i w miarę możliwości pomóc wszystkim zainteresowanym [Obrazek: icon_wink.gif] 

Załatwiam pełną dokumentację i dostarczam na umówione wcześniej miejsce.
Działam głównie na terenie Łańcut - Rzeszów i okolice. Posiadam również klientów z innych miejsc w Polsce. Zainteresowane osoby mogą się ze mną dogadać na dostarczenie dokumentów mailowo i listownie.
2018-12-31, 02:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Ubezpieczenie - jest tu ktoś taki? - stachu_r1 - 2018-12-31, 02:37 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->