Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Ubezpieczenie - jest tu ktoś taki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.

Zakładam wątek, bo nie mogę znaleźć lub nie było (nie mam pewności) dot. osoby która ma dojścia do ubezpieczeń motocykli.
Jeśli jest ktoś taki lub macie namiar na zaufaną osobę to dajcie TU znać.

Dzięki.

P.S. nie piszcie ile płacicie za OC, czy AC, bo takie wątki są. Ten jest tylko do wpisania godnego polecenia agenta.
moim zadaniem trzeba porostu znaleźć najtańsza ubezpieczalnie wiem ze w zależności gdzie jesteś zameldowany to cena się zmienia a w razie czego to i tak pieniądze od ubezpieczyciela ciężko wydrzeć jak ostatnio w interwencji było gałąź spadła na samochód ale ubezpieczyciel nie wypłaci pieniędzy bo było na niej za dużo orzechów ja ubezpieczam u cioci
Ja u tego chłopaczka wszystko mam poubezpieczane
Napisać warto do paru przedstawicieli to sobie wybierzesz tego co ci najlepsza ofertę zrobi

Cytat:Jak działam?

W kwestii samego OC polecam najtańszą firmę. Natomiast co do AC, ubezpieczeń domu, życia czy turystycznych - wspólnie ustalamy zakres ochrony w oparciu o sprawdzone i dobrze wypłacalne towarzystwa ubezpieczeniowe. 
Zakres firm jest bardzo szeroki: Aviva, Allianz, Compensa, Concodria, Generali, Hdi, Interrisk, AXA, Ergo Hestia, Proama, Gother, PZU, TUZ, MTU, Gefion, BTA, Uniqa i Warta.


Jeżeli chcesz, żebym przygotował Ci kalkulację to:

Na adres mailowy wysyłasz mi 2 zdjęcia dowodu rejestracyjnego, zdjęcie ostatniej polisy lub wniosku, podajesz ile masz zniżek za bezszkodową kontynuację (od ilu lat nieprzerwanie ubezpieczasz samochód, motocykl), jeśli były szkody to kiedy, datę wydania prawa jazdy, aktualny przebieg pojazdu. 
Jeżeli nie masz możliwości zrobienia tych zdjęć to analogicznie przesyłasz mi dane z w/w dokumentów (dane: właścicieli, pojazdu, ostatniej umowy ubezpieczeniowej, datę wydania prawa jazdy)

Dane kieruj na adres: lukaszpaczka@o2.pl

Jeśli kończy Ci się ubezpieczenie daj mi znać minimalnie 7 dni przed zakończeniem terminu ochrony ubezp. Zawsze możesz wysłać dokumenty wcześniej, pozwoli mi to lepiej zaplanować czas i w miarę możliwości pomóc wszystkim zainteresowanym [Obrazek: icon_wink.gif] 

Załatwiam pełną dokumentację i dostarczam na umówione wcześniej miejsce.
Działam głównie na terenie Łańcut - Rzeszów i okolice. Posiadam również klientów z innych miejsc w Polsce. Zainteresowane osoby mogą się ze mną dogadać na dostarczenie dokumentów mailowo i listownie.
mam znajomego ktory sie tym zajmuje moge dac Ci namiary Red_icon_wink