Przyrost mocy
Autor Wiadomość
XoXo
Unregistered




 
#21
RE: Przyrost mocy
Panowie jaka cena jest takiego Bazazazazazaaazazaza ? Red_icon_smile
2011-05-26, 08:48 AM
Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#22
RE: Przyrost mocy
Baz astral straznik kosmosu!
2011-05-26, 09:39 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#23
RE: Przyrost mocy
jeśli ma ktoś chwilkę czasu aby nam wytłumaczyć o co chodzi w tym Baza coś tam to będzie miło,czy to jest coś takiego jak Power Comm. ?
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-05-26, 09:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Trimix
Unregistered




 
#24
RE: Przyrost mocy
Witajcie Red_icon_smile spróbuję po kolei odpowiedzieć na Wasze pytania .

Co to jest bazzaz ?

Jednostka sterująca Bazzaz Z-Fi typu plug and play (z grupy produktów popularnie nazywanych Power Commander). Dzięki możliwości łatwego podłączenia oraz intuicyjnej obsłudze pozwala na szybką i profesjonalną modyfikację map paliwa w Twoim motocyklu. Seryjnie wgrane mapy pozwalają na montaż końcówki typu slip-on bez dodatkowej ingerencji w moduł. Interfejs USB oraz oprogramowanie pozwalają na szeroką paletę modyfikacji tak aby w pełni móc wydobyć moc twojego motocykla.

Bazzaz vs Power Commander , napiszę Wam co usłyszałem na szkoleniu , jest to porównanie mp3 z kasetą magnetofonową ....

Bazzaz Z-AFM
By wydobyć pełen potencjał z jednostki sterującej takiej jak Bazzaz Z-Fi, Z-AFM sczytuje wszystkie dane i na ich podstawie tworzy mapę paliwa. W przeciwieństwie do swojej konkurecji system ten nie działą na zasadzie obiegu zamkniętego. Eliminuje to konieczność ciągłych ustawień związanych ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznym oraz przeprowadzanymi modyfikacjami w motocyklu. Z-AFM może stanowić wspaniałe uzupełnienie bazowych ustawień dokonanych na hamowni.

Co z ori wiązką ?

Nic nie tniemy , nic nie lutujemy . Montaż jest Plug&Play .

Cena ?

Podstawowa jednostka sterująca ( odpowiednik Power Commander ) , czyli Z-Fi to koszt 1,254.00 zł .
Możliwe rabaty Red_icon_smile
To jest wersja wyjściowa , ja w swojej mam założony cały zestaw Bazzaz Z-Fi TC Jednostka sterująca Bazzaz Z-Fi TC to połączenie Bazzaz Z-Fi + quick shifter+kontrola trakcji. Z-Fi TC oferuje technologię kontroli trakcji znaną z najwyższych poziomów profesjonalnych wyścigów motocyklowych dostępną dla każdego motocyklisty. Zastosowania Z-Fi TC nie wymaga montażu żadnych dodatkowych czujników. Ustawienie kontroli następuje na podstawie otwarcia przepustnicy, obrotów silnika oraz używanego biegu dzięki czemu system dopasowuje się do toru, warunków na nim panujących oraz stylu jazdy kierowcy. Szybsze czasy okrązeń i więcej radości z jazdy. Potrzeba coś jeszcze...? Quick Shifter pracujący w trybie standardowym (1 na dół, reszta biegów do góry)

Tutaj cena kształtuje się na poziomie 3300 zł , biorąc pod uwagę że zestaw zawiera 3 komponenty jest to godne polecenia rozwiązanie .

Ale jak szaleć to szaleć Red_icon_smile dodałem Bazzaz Z-AFM , dopełnienie jednostki sterującej , które ma za zadanie w realnym czasie biorąc pod uwagę , wilgotność powietrza , temperaturą oraz styl jazdy stworzyć w czasie rzeczywistym jak najlepszą mapę benzynową poprzez czujnik ala sonda lambda który to zastępuje się orginalną sondę .
2011-05-26, 06:50 PM
Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#25
RE: Przyrost mocy
hmm jakbym mial tyle kasiorki to bym sie skusil Red_icon_cheesygrin ale czy quick shifter sie nadaje na miasto? raczej jest zbedny - tylko na tor. Prawie ze identyczny efekt mamy przy zmianie biegow bez sprzegla ktore jak najbardziej polecam Red_icon_smile
2011-05-26, 08:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#26
RE: Przyrost mocy
dzięki za odpowiedź(i)... :*

jeśli brałbym Z-TC + Z-AFM... to jaki byłby koszt u Ciebie?
(jeśli nie chcesz dawać szczegółów na publicznym, to daj znać na PRIV)
2011-05-26, 08:47 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#27
RE: Przyrost mocy
Trimix jak możesz to powiedz coś o tym http://www.twobros.com/cgi-bin/shopper?p...ey=001-113
2011-05-26, 10:15 PM
Odpowiedz cytując ten post
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#28
RE: Przyrost mocy
^^^ nie lepiej kupic PC V lub dozbeirac do Bazzaz-a? To jakis wynalazek Red_icon_neutral
2011-05-26, 10:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#29
RE: Przyrost mocy
Może i lepiej ale chciałem się dowiedzieć czegoś o tym o ile jest czego Red_icon_smile w sumie z tego co zauważyłem to większość firm od układów wydechowych czy to TBR czy LeoVince robią takie moduły. Nie wiem czemu ale PC jakoś nigdy do mnie zbytnio nie przemawiał... Jakbym miał fundusze to bez wahania sięgnąłbym po Bazzaza Red_icon_tongue
2011-05-26, 11:11 PM
Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#30
RE: Przyrost mocy
Trimix dzięki za lekturę Red_icon_smile dla mnie elektronika to czarna magia,choć niezłe cacko ten Bazzas może kiedyś będzie okazja sprawdzić Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-05-27, 02:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Trimix
Unregistered




 
#31
RE: Przyrost mocy
XoXo , tak teraz prawie każdy robi sterowniki pod mapy benzynowe typu Power Comander ...
Lecz mnie przekonała możliwość rozbudowy jednostki sterującej , aktualizacje , szkolenia jaki i najnowszą technologie rodem z kosmosu Red_icon_smile jaką daje mi Bazzaz , a czego nie dają inni .
I wierzcie mi nie chwale bo mam , tak jak niekiedy to bywa
Jak macie pytania , to proszę pisać
2011-05-28, 07:42 PM
Odpowiedz cytując ten post
MisieqR1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 98
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
#32
RE: Przyrost mocy
Ja mam PCV z Autotune w mojej 09 i wczesniej wariowal. Teraz wszystko ustawione i moto smiga wysmienicie, nigdy nie mialem do czynienia z Bazzaz ale on chyba nie kontroluje closed-loop (0-15% DO 6000 rpm). Dyno w zeszlym roku pokazalo 173 na tylnim kole z Akrapami.
2011-05-28, 07:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wojtass1979
Unregistered




 
#33
RE: Przyrost mocy
witam panowie.
moja r1 2000r kupilem jakis czas temu i byla w oplakanam stanie.
lezala na boku, gazniki komletnie rozlegulowane, pierdzacy wydech yoshimura, tragedia, itp
przed zabraniem sie do roboty pojechalem na hamownie zeby sprawdzic moc, powiem wam ze to byla najslabsza r1 jaka kiedykolwiek hamowali, okazalo sie ze jes 98 koni na tylnym kole!!! zenada, ale wiedzialemze jest zle, bo ledwo rwala na kolojak odkrecalem manete.
zabralem sie do dziela i znajomy poiwiedzial mi takiej firmie ze stanow ivan's performance, robia rozne fajne rzeczy do gaznikow. zakupilem 'kit' do gaznikow za $120 plus przesylka i clo. wrzucilem kit do gaznikow i i ustawilem je, wywalilem pierdzacy wydech yoshi i zastapilem go scorpionem, ktory brzmi o niebo lepiej, wrzucilem k&n filter, wyminilem filtr oleju rowniez K&n i olej motul 5100 semi 10w30, filtr paliwa. po tych malych przerobkach pojechalem na hamownie, powiem ze bylem bardzo zaskoczony,okazalo sie ze wszystko razem do kupy dalo 134 konie na tylnym kole!!!
polecam kazdemu kto posiada r1 nA gaznikach, zeby sprobowal zaistalowac ten 'kit' od ivan's performance bo warto. po tym wszystkim przmalowalem maszyne na czana perle, wyrzucilem przednie kierunki i zastapilem mniejszymi diodowymi to samo z tylu, zainstalowalem mniejsze klameczki, wrzucilem biale zegary, wrzucilem xenony, srebrna szybke i zmienilem raczki, przepolerowalem jeszcze raz rame(byla wypolerowana jak kupilem) i teraz powiem ze wyglada jak trzeba i chodzi jak trzeba, idzie jak rakieta,rwie na kolo na 2 biegu bez zadnego ale (diabel), az milo pojezdzic, udalo mi sie ja rozpedzic do 304 km/h, wiem ze licznik klamie ale powiem wam ze mi to wystarczy... przynajmniej na razie Red_icon_smile...
aha zapomnialem dodac ze spadlo spalanie, spadlo i to grubo.
jadac na trasie spokojnie do 150 km/h zrobilem 320 kilometrow do rezerwy!!
jak krece ja od swiatel do swiatel to robie ok 180 kilometrow do rezerwy.
wydaje mi sie ze to jest swietny wynik.


Załączone pliki Obrazki
   
2011-07-26, 02:32 PM
Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#34
RE: Przyrost mocy
to powiedz Waść Pan, gdzie (i za ile) mogę wyhamować moją RN22?
BTW - a może znasz coś bliżej Warszawy (i nie będzie to drogie PolandPosition)?
2011-12-31, 02:42 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#35
RE: Przyrost mocy
A najzabawniejsze jest to, że 98% z nas nie wykorzystuje nawet 70% możliwości seryjnej R1 Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2012-03-26, 04:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#36
RE: Przyrost mocy
Dokładnie tak Koczis ja po turystyce i spalaniu 5l na mieszanej trasie zapomniałem co to schodzenie na rondzie na kolanie i wychodzenie z niego na jednym słusznym kole.
Jest ryzyko jest zabawa
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
naprawdę...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić!!! Red_icon_smile
2012-03-26, 05:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kudlaty Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 119
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#37
RE: Przyrost mocy
ja chyba należe do tych 2%, mam u siebie w RN09 pełny wydech akrapovic'a, K&N..
zamierzałem kupić PC od dynojeta, ale ten bazazazaz mnie zainteresował Red_icon_wink
ile moge mieć kucy tylko po wydechu i filtrze?
zaczełem sie przyzwyczajać do spalania 12 l / 100
CBR f4i & RN 23 

2012-04-05, 09:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#38
RE: Przyrost mocy
nie za olaboga Red_icon_smile
2012-04-05, 09:27 PM
Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#39
RE: Przyrost mocy
(2012-04-05, 09:12 PM)kudlaty napisał(a): ja chyba należe do tych 2%, mam u siebie w RN09 pełny wydech akrapovic'a, K&N..
zamierzałem kupić PC od dynojeta, ale ten bazazazaz mnie zainteresował Red_icon_wink
ile moge mieć kucy tylko po wydechu i filtrze?
zaczełem sie przyzwyczajać do spalania 12 l / 100

no troche skoczylo z 10-15% ale 12 litrow ja pindole kosmosRed_icon_scary
2012-04-06, 10:39 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#40
RE: Przyrost mocy
dzieki wydechowi po wyrzuceniu katalizatora dojdzie Ci moze ze 3 kuce jesli jakos zestroisz, mocno mnie zastanawia fakt ze podobno mozna jakos przez komputer bez PC-a przerobic mape, zwiekszyc wydajnocs mieszanki itp. Ostatnio spotkalem goscia na rn12 w wawce mowi ze nie ma PC-a ale ma polepszona mieszanke na dolnych obrotach pzrez co jest zwawsza. Robil to wlasnie komputerowo. I tez ciagnie mu po 12 litrow Red_icon_cheesygrin
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-04-06, 02:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->